Датчик колянов вал Сименс за Е36

Само за обяви с автомобилна насоченост. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 16.03.2019
Пол: Мъж

Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от milenstz » 16 Мар 2019, 19:56

Търся да закупя датчик за колянов вал за Е36, 2000 кубика,6 цилиндара с ванос,тъй като моя се прецака.От сервиза в който е колата са пробвали 5-6 такива датчика за колянов вал нови но колата не пали.Разчетох се в форума и разбрах,че ако не е същия оригинален няма да запали.Та затова ако има някой такъв ще съм му много благодарен. 0894319682 или Л.С.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна milenstz на 18 Мар 2019, 8:22, променена общо 1 път

костинбродчанин
Аватар
Мнения: 3239
Регистриран на: 18.11.2008
Местоположение: градът на славея
Пол: Мъж
Кара: е60 530д
Мечтае да кара: М3 Компакт
Детайли за колата: Няма много...

Re: Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от vladi_a_i » 17 Мар 2019, 17:04

С кой мотор си и датчика отпред или отзад е, че имам Сименс но този отзад за блока.
БМВ и пак БМВ и пак БМВ...БМВ

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 16.03.2019
Пол: Мъж

Re: Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от milenstz » 20 Мар 2019, 22:04

Някакви предложения какъв датчик да сложа за да може да запали колата.На Era отпадат,както и на Hella.Ще пробвам Vemo утре.Направо се видях в чудо и приказ с този датчик...

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 16.03.2019
Пол: Мъж

Re: Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от milenstz » 21 Мар 2019, 15:38

vladi_a_i написа:С кой мотор си и датчика отпред или отзад е, че имам Сименс но този отзад за блока.

Отпред на шайбата на коляновия ва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 1.07.2012
Местоположение: София

Re: Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от 4iko » 22 Мар 2019, 19:44

Вземи си нов от представителство на БМВ. Всичко останало е отлагане на проблема. Втора ръка не се знае колко ще изкара. От хора с подобни проблеми съм го научил това (и за колянов, и за разпределитен). Успех!

Или питай laviatan, сигурно ще има по-добра цена.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от dan-dam » 18 Май 2019, 21:11

4iko написа:Вземи си нов от представителство на БМВ. Всичко останало е отлагане на проблема. Втора ръка не се знае колко ще изкара. От хора с подобни проблеми съм го научил това (и за колянов, и за разпределитен). Успех!

Или питай laviatan, сигурно ще има по-добра цена.


Точно този датчик(ако е за М50 ванос) го НЯМА никъде оригинален или Сименс. Втора ръка да намериш без напукана изолация е невъзможно.

Аз съм купувал Ера и си бачкаше година и половина, докато продадох колата.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 16.03.2019
Пол: Мъж

Re: Датчик колянов вал Сименс за Е36

Мнение от milenstz » 18 Май 2019, 21:22

Колата вече работи както трябва.След смяна на датчик колянов вал и датчик разпределителен вал оригинални Сименс закупени от МКАР.С всякакви други датчици за колянов вал колата не искаше да запали,след като сложих оригинален на цена от 301лв. колата запали но мотора не работеше добре,датчик разпределителен вал също се оказа прецакан.Пробвахме алтернативни на накои други марки но така и неотшумя проблема.Свалихме оригинален Сименс от друг мотор и колата откачи от вървене,след което последва поръчка на датчик разпределителен вал на стойност 258лв. и мъките се приключиха.Та ако някой се сблъска с подобен проблем да си има едно наум...

Назад към Купува - Части, Автомобили, Аксесоари, Консумативи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook