ВРАЦА БМВ Тим-Сбирки

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Враца

Модератори: milen4o_9305, Общи модератори

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 12 Май 2009, 22:59

Като гледам няма никакво развитие за тая събота в Монтана,може би евентуално за неделя ама като гледам нищо няма да стане.Утре ще се видя с Влади от Видин и ще говорим
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 4.04.2008

Мнение от mari4ko » 13 Май 2009, 19:47

хаиде колеги даите да се съберем в монтана да се видиме!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 1.12.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Жена

Мнение от Fenka85 » 17 Май 2009, 19:12

Вичо: днес много "силно", по едно време с Моги се чудехме, как да се разминем и къде да паркираме колите, които прииждаха от всички страни, много бмв-та, много нещо...

мисля, че ще си пишем отсъствия вече :confused:
"Бейби кажи ми къде ти е сърцето? ... Да не го забрави в на ония BMW-то?"

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 17 Май 2009, 19:29

Видя ни се тесен паркинга днеска :D Сбирката беше двама човека и едно БМВ :confused:
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 18 Май 2009, 14:00

MOGY написа:Видя ни се тесен паркинга днеска :D Сбирката беше двама човека и едно БМВ :confused:


1 и 1/2 БМВ-та :mhihi:

другия път докарай състезателния седан поне да се возим на някъде двамата с теб ;)

И ми намерете една броня (предна) :( :confused:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 25.03.2008
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: e46 328
Мечтае да кара: с вратите напред

Мнение от niksan669 » 20 Май 2009, 22:33

момчета извинявайте че ви прекарах миналата неделя :roll: наложи ми се да не съм в града , но тази седмица съм там

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 22 Май 2009, 19:41

Тая ли неделя ще почват гонките на летището някой знае ли нещо,щото не съм виждал джудиста или Наско да ги питам :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 24 Май 2009, 13:11

Днес 16.30 долу на летиштето
Аз ще съм при BESSNIA в гаржа ако иска някой да мине от там по рано и да тръгваме заедно
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 24 Май 2009, 20:12

Така днес бяхме долу на летището на гонките,Борко караше с М3ката и хвана второ място в големия клас,като конкоренцията изобщо не беше за подценяване,Субаруто е подготвено за кроса тоя сезон.Аз си дадох едната 320ка на едно приятелче от Монтана че му беше мерак да се пусне,първата гонка разбрида едно голфче четворка ТDI с двете червени,втората гонка го приби една Хондичка.Интересно беше че 20ката скачаше от старата и на хондата да не говоря на голфа а имаше 2-3л. бензин в нея,пуста хонда много лека.Аз миналата седмица стъпвах на кантара 1430кг а хондата сигорно е на полвина.
После минахме през Лукоила Борко почерпи с парите от второто място.Тая седмица второ другата първо :yes:
Изображение Изображение
Изображение много му беше кеф на Ивчо че покара
Изображение

Имаше и такива които не издържаха до старта,бяха стартирали от вчера с бирите :have one:
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

селянина с колелото
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 14.08.2006
Местоположение: В колата Град: Враца/София
Пол: Мъж
Кара: тролей
Мечтае да кара: влак

Мнение от b0k0 » 24 Май 2009, 21:05

басии :) другата ще има ли.. да се пусна с 316-ката :)
02' BMW E39 530d
96' BMW E36 316i coupe
95' Mercedes-Benz W202 C220
94' LADA 2104 (Червения лебед)
93' BMW E36 316i
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение БМВ във Facebook | www.kUkUrUkU.eU

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1139
Регистриран на: 8.12.2005
Местоположение: ВРАЦА
Пол: Мъж
Кара: E65 745I;Е53 Х5;TVR;SKYLINE;E60 М5
Детайли за колата: 745-Самолет:Х5-Болид:TVR-Истребител:SKYLINE-Шейна:М5-БЕЗ ДУМИ

Мнение от БОРКО-ЧИПА » 24 Май 2009, 21:06

ей намразих ги тез 4х4 още повече :mhihi:
а за субито кво да кажа сигорно е 900кг
нема прозорци,седалки,нарязяно яко и най важното си е това ,че е 4х4 и е барано на 100% защото имаме такова същото и падаше от 325-цата ми ;)
но 3.2-то ми хареса как върви, вече на 2-ра и на 3-та наваксваше и на финала съм му на задната врата и ако пистата не е 200м ще е по различно и то доста :)
ааа имаше и 3-старта с некво е55-AMG но нещо не беше в час щот на 2-ра го чахах да навакса и тогава смачквах гаста :roll: и в крайна сметка падна зле
Изображение

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 24 Май 2009, 21:14

БОРКО-ЧИПА написа:
на 2-ра го чахах да навакса и тогава смачквах гаста :roll: и в крайна сметка падна зле

Направо се изгаври с тоя единия път :twisted: Пуста ти първа много дълга бе
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 513
Регистриран на: 2.12.2007
Местоположение: Северозапад
Пол: Мъж

Мнение от to6i_Racing » 24 Май 2009, 21:17

само две снимки ще кача,има и клипчета самоче останаха в апаратчето на един приятел,и тях ще ги кача понататък,
другата седмица ако съм свободен пак ще дойда :)

ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 24 Май 2009, 21:19

БОРКО-ЧИПА написа:ей намразих ги тез 4х4 още повече :mhihi:
а за субито кво да кажа сигорно е 900кг
нема прозорци,седалки,нарязяно яко и най важното си е това ,че е 4х4 и е барано на 100% защото имаме такова същото и падаше от 325-цата ми ;)
но 3.2-то ми хареса как върви, вече на 2-ра и на 3-та наваксваше и на финала съм му на задната врата и ако пистата не е 200м ще е по различно и то доста :)
ааа имаше и 3-старта с некво е55-AMG но нещо не беше в час щот на 2-ра го чахах да навакса и тогава смачквах гаста :roll: и в крайна сметка падна зле


ЧЕСТИТО, представи се на ниво както винаги :idea: :bchug: и благодарим за почерпката. :bowdown:

спор няма, че твоята кола е най-силна от днешните присъстващи 8), просто пустата ни писта е със сбъркана конфигурация, на 400 метра всички ще берат голям срам от м3-то.

Амг-то не искам да го коментирам, ако наистина е АМГ :mhihi: :dunno: гавра с труп, ти беше в колата и не видя, но публиката се смя, като за последно как се подигра с човека :twisted: (спирачки амг, 4 ауспуха, ве8 компресор на калниците), тази кола вървеше по-зле от е400цди-то :help:

радвам се, че се събрахме и този път :have one:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Мнение от MOGY » 24 Май 2009, 21:20

to6i_Racing
:yes: Дай и клипчетата,щото ние се неподготвени,аз направя някоя мазана снимка с тел. ако се сетя.Дай и още някоя снимка ако имаш ;)
Поздрави!
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

ПредишнаСледваща

Назад към Враца

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook