СОФИЯ - (седмични) сбирки Е38

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 2.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e30 Комбинизон, E39 Комбинизон
Мечтае да кара: Е60 MPower Hurricane RS или RR
Детайли за колата: Е30-ката стегнат и приятен външен вид / Е39-ката меко казано добра.

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от Tunderbimmer » 23 Апр 2014, 22:52

Koлеги с е38 здравейте обръщам се към вас за помощ.Извинявам се предварително ако тук не е мястото за тази тема.Искам да попитам колегите с 38-ци от София дали някой колега би ми помогнал с автомобил ангажиран за СВАТБА който собственикът му да кара и вози за няколко часа във софия мой приятел(bmw маняк). Става въпрос за возене на приятелят ми и булката до няколко точки във софия, за сключването на гражданският брак, църковният и така.Датата на СВАТБАТА Е 11.05.2014г.Предпочитам колата да е черна с лъскав външен вид.Благодаря ви. За предложения и обсъждане на условия-НИКОЛАЙ-GSM:0884 612 548.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 08 Май 2014, 10:39

Здравейте колеги, лятото наближава и вече се обмисля голяма сбирка с басейнче, за 21 и 22 юни окло В. Търново! :driving:
Има предложения от колеги, които поискаха същата да е на по- централно място в България, за да може да се съберем повече коли и да се запознаем и с новите си колеги. Тъй като ще трябва да се ангажират стаи и да се капарира престоя, моля Ви да пишете дали има желаещи /защото трябва да се съберем повече от 10 човека за отстъпка от цената/, и ако ще идвате колко човека ще бъдете.
Ето и линк за комплекса, а и вече сме правили една сбирка там и бяхме много доволни!!http://www.bryasta.com/
От цървул, бална пантофка НЕ става!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 402
Регистриран на: 4.01.2005
Местоположение: montana
Пол: Мъж
Кара: е65 750i
Мечтае да кара: V12 но без притеснения
Детайли за колата: N62B48

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ljubo72 » 08 Май 2014, 20:58

ELZAGG написа:Здравейте колеги, лятото наближава и вече се обмисля голяма сбирка с басейнче, за 21 и 22 юни окло В. Търново! :driving:
Има предложения от колеги, които поискаха същата да е на по- централно място в България, за да може да се съберем повече коли и да се запознаем и с новите си колеги. Тъй като ще трябва да се ангажират стаи и да се капарира престоя, моля Ви да пишете дали има желаещи /защото трябва да се съберем повече от 10 човека за отстъпка от цената/, и ако ще идвате колко човека ще бъдете.
Ето и линк за комплекса, а и вече сме правили една сбирка там и бяхме много доволни!!http://www.bryasta.com/

еиииии там е много готино,а каква кухня имат лелеллеееееееееееее.аз отивам дори и сам да сьм си :wave: :kuku: .колеги е сега е момента да отреагираме,защото имаме цял месец за реакция и да посьбрем някои и друг лев.и сега ако не се организираме - се отказвам от е38 и я продавам тази кола защото ми омразна да гледам само едни и сьщи на нашите сбирки :wave: :bchug:.Елзи аз говоря сериозно :yes: :mhihi: :lalala:
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 19.05.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 3.0D 218 (2008)
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Карал:
520i e39 (97г)
e46 coupe 323 (2.5) 170 HP (2000г)

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от SlavchoSlavchev » 09 Май 2014, 2:36

ljubo72 написа:
ELZAGG написа:Здравейте колеги, лятото наближава и вече се обмисля голяма сбирка с басейнче, за 21 и 22 юни окло В. Търново! :driving:
Има предложения от колеги, които поискаха същата да е на по- централно място в България, за да може да се съберем повече коли и да се запознаем и с новите си колеги. Тъй като ще трябва да се ангажират стаи и да се капарира престоя, моля Ви да пишете дали има желаещи /защото трябва да се съберем повече от 10 човека за отстъпка от цената/, и ако ще идвате колко човека ще бъдете.
Ето и линк за комплекса, а и вече сме правили една сбирка там и бяхме много доволни!!http://www.bryasta.com/

еиииии там е много готино,а каква кухня имат лелеллеееееееееееее.аз отивам дори и сам да сьм си :wave: :kuku: .колеги е сега е момента да отреагираме,защото имаме цял месец за реакция и да посьбрем някои и друг лев.и сега ако не се организираме - се отказвам от е38 и я продавам тази кола защото ми омразна да гледам само едни и сьщи на нашите сбирки :wave: :bchug:.Елзи аз говоря сериозно :yes: :mhihi: :lalala:



Епа да взема да дойда аз съм нова мутра - ама карам един номер по-голяма кола (е39 :mrgreen: ) Ако ме искате хем ще се позапозная с някой друг Маниак хем ще видя някоя друга красавица, пък току виж и аз съм помогнал с нещичко :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 09 Май 2014, 12:27

SlavchoSlavchev написа:
ljubo72 написа:
ELZAGG написа:Здравейте колеги, лятото наближава и вече се обмисля голяма сбирка с басейнче, за 21 и 22 юни окло В. Търново! :driving:
Има предложения от колеги, които поискаха същата да е на по- централно място в България, за да може да се съберем повече коли и да се запознаем и с новите си колеги. Тъй като ще трябва да се ангажират стаи и да се капарира престоя, моля Ви да пишете дали има желаещи /защото трябва да се съберем повече от 10 човека за отстъпка от цената/, и ако ще идвате колко човека ще бъдете.
Ето и линк за комплекса, а и вече сме правили една сбирка там и бяхме много доволни!!http://www.bryasta.com/

еиииии там е много готино,а каква кухня имат лелеллеееееееееееее.аз отивам дори и сам да сьм си :wave: :kuku: .колеги е сега е момента да отреагираме,защото имаме цял месец за реакция и да посьбрем някои и друг лев.и сега ако не се организираме - се отказвам от е38 и я продавам тази кола защото ми омразна да гледам само едни и сьщи на нашите сбирки :wave: :bchug:.Елзи аз говоря сериозно :yes: :mhihi: :lalala:



Епа да взема да дойда аз съм нова мутра - ама карам един номер по-голяма кола (е39 :mrgreen: ) Ако ме искате хем ще се позапозная с някой друг Маниак хем ще видя някоя друга красавица, пък току виж и аз съм помогнал с нещичко :ok:


Мисля, колега че другите няма да имат нищо против. Така че- добре си дошъл! :yes:
От цървул, бална пантофка НЕ става!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 09 Май 2014, 12:42

Колеги, срока за заявка е 01.06.2014г., и до тази дата трябва да имам бройка на хората /както и деца/, за да мога да Ви кажа колко капаро да внесете и по коя банкова сметка.
За сега са заявили участие: Любо, Валери, колегата с е39 SlavchoSlavchev, а очаквам да заявят- LiTtLeRoCk, Тони, Коце, Асен, Краси, както ии колегите от Пловдив, и др.!
Има и съобщение във фейса.
DSC01004.JPG

А това е от същото място на сбилката през 2011г.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
От цървул, бална пантофка НЕ става!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 13.02.2007
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: BMW E-38 E-36

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от jasamon » 09 Май 2014, 13:23

Изображение0033.jpg
Tunderbimmer написа:Koлеги с е38 здравейте обръщам се към вас за помощ.Извинявам се предварително ако тук не е мястото за тази тема.Искам да попитам колегите с 38-ци от София дали някой колега би ми помогнал с автомобил ангажиран за СВАТБА който собственикът му да кара и вози за няколко часа във софия мой приятел(bmw маняк). Става въпрос за возене на приятелят ми и булката до няколко точки във софия, за сключването на гражданският брак, църковният и така.Датата на СВАТБАТА Е 11.05.2014г.Предпочитам колата да е черна с лъскав външен вид.Благодаря ви. За предложения и обсъждане на условия-НИКОЛАЙ-GSM:0884 612 548.

Колега чак сега го видях сори
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 14.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е 38 740i 1999г.
Мечтае да кара: Lockheed SR-71 Blackbird

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от asennikolov » 10 Май 2014, 21:50

Елзе, и вие, скъпи приятели, съжалявам, но юни ме няма. Ще съм наличен чак на есен. Но на всички вас - весело изкарване и пийте по едно и за мое здраве :bchug: И аз също :bchug: . А с Любо ще се видим в Монтана по 24 май! Viva E38 и готините му собственици! Обичам ви!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 11 Май 2014, 14:15

Асене, много ще ни липсваш! Знам, че лятото бягаш от града, но можеш да направиш едно изключение, все пак ще сме сред природата а и с теб винаги има какво да си говорим! :bchug:
От цървул, бална пантофка НЕ става!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 13 Май 2014, 9:01

Колеги темата за сбирката е качена и в раздела на е38, за сбирката.
От цървул, бална пантофка НЕ става!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 16.10.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW E38
Мечтае да кара: E38

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от Krasi-1.500000km. » 21 Май 2014, 8:38

Елза брои и нас за момента не съм ангажиран така че сме 2ма възрасни и 2 деца няма да го оставиме Лубо сам да си пие ракията. :lol: :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 21 Май 2014, 12:21

Krasi-1.500000km. написа:Елза брои и нас за момента не съм ангажиран така че сме 2ма възрасни и 2 деца няма да го оставиме Лубо сам да си пие ракията. :lol: :bchug:



Краси, благодаря и ще се чуем да уточним кога ще плащаме капаро! :yes: А относно ракийката бъди сигурен, е любо няма да е сам!!! :angel: :bchug:
Още нещо- пиши в темата за сбирката, която е качена в нашия раздел на е38.
От цървул, бална пантофка НЕ става!

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от Apassionata » 21 Май 2014, 23:56

На някоя 38-чка да и се ходи на бал? :roll: :D :mrgreen: Организираме изпращане на Тошко /момчето, на което помагахме преди 2 години, когато почина майка му/. Сборен пункт - неделя, 25-ти, 16.00ч, ОМВ Бояна :D Не можем да минем без някой кораб мисля аз :P :D

viewtopic.php?f=4&t=362980
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 14.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е 38 740i 1999г.
Мечтае да кара: Lockheed SR-71 Blackbird

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от asennikolov » 26 Май 2014, 22:29

ELZAGG написа:Асене, много ще ни липсваш! Знам, че лятото бягаш от града, но можеш да направиш едно изключение, все пак ще сме сред природата а и с теб винаги има какво да си говорим! :bchug:

Благодаря! Много ми се иска, Елзе, но засега не мога да обещая нищо. Ако мога, ще дойда, иска ми се, но не съм убеден, че ще стане.
Ще трябва да правя ремонти на вилата, а и нещо напоследък няма кинти - кризата не прощава... Днес се върнах от Монтана (видяхме се с Любо!), по Петрохан в двете посоки понастъпих педала да се покефя и средният разход София-Монтана и обратно беше 13.6 л бензин...
Ще се чуем пак!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: СОФИЯ - сбирки Е38

Мнение от ELZAGG » 10 Юни 2014, 12:52

Колеги, напомням Ви, че срока за внасяне на капарото изтича!
От цървул, бална пантофка НЕ става!

ПредишнаСледваща

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook