СОФИЯ - сбирки е46, сбирка 14.04.2024г - Железница

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от rve » 30 Май 2016, 21:35

Дойде време и да обявим какво и как ще се случва на 6-тата Национална Е46 Сбирка -

П Р О Г Р А М А

За тръгване от София (в случай на хубаво време) - повтаряме маршрута от миналата година:

9:30 - Сборен пункт на Джъмбо “Ботевградско шосе”
10:30 - Тръгване по Подбалканския път
11:10 - Спиране на мемориала на Левски на разклона за Буново за снимки и кратка почивка
11:30 - Тръгване. Колона до Кърнаре, където може пак да ни чака пловдивската група, след което минаваме през прохода Троян-Кърнаре (Беклемето).
13:30 - Пристигане в комплекс “Острова”.
14:00 - Приключване на подредбата на колите.
14:00-17:30 - Барбекю. По време на барбекюто ще има викторина на тема Е46 с награди. Предни години наблягахме на силовите изпълнения, сега ще раздвижвате сивото вещество. Да ви видим сега кой колко е в час с любимия модел, защото въпросите хич няма да са лесни :mhihi: Също тогава ще се пуснат в продажба ограничена бройка сувенирни тениски за Сбирката, средствата от които ще отидат в подкрепа на малката Гери, за повече информация - viewtopic.php?f=3&t=407351.
17:30 - 20:00 - Свободно време.
20:00-01:00 - Празнична вечеря в ресторанта. Дрес код - БМВ. Познавам хора от глава до пети обелечени ежедневно в лайф-стайл колекцията на любимата ни марка, искаме ресторанта да прилича на трибуна от ДТМ шампионата на Ринга :twisted: Така, че кой кавото има с БМВ, ///М, Мини и т.н. да го облича.
24:00 - Тържествена заря-проверка :mhihi: :bang:
01:00 - .... - парти в басейна.

В случай на лошо време караме по магистралата със спирка за почивка на Български извор.

Да напомня нещо за барбекюто - от тийм Троян за пореден път ще е осигурена скарата и въглищата. По стар обичай на нашите сбирки всеки трябва да си донесе каквото сметне за добре за печене и въобще за хапване и пийване плюс още малко отгоре :D Ще има клубни шатри с маси и столове, но който има може да вземе някой друг сгъваем стол. Никога не са били излишни.

Колоната от София ще се води пак от плевенска кола рег. ЕН 7227 ВН, стерлинг сиво :winky: Зад мен се нареждат всички Е46-ци, след което всички останали по модели - Е36, Е90, Х и т.н. Последна кола ще е единствената до момента друга потвърдена ///М-овица - Е92 рег. СВ 3920 АК. Васко ще има за задача да не позволява разкъсване на колоната. Ако се окажем по-дълга колона може би ще е след последната 46-ца, ще го решим на място. Отново да напомня правилата за движение в колоната - скоростта я определя водещата кола, като ще къде 90км/ч извън населените места, в селата до 50. Никакво изпреварване с изключение на фотографски коли и мотори. Спазване на постоянна дистанция спрямо предната кола, пропорционална на скоростта. Миналата година колоната беше доста голяма и се получи добре.

Това е за сега. Айде, че не остана! :bchug: :yes:

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от Huku » 30 Май 2016, 22:39

rve написа:
Колоната от София ще се води пак от плевенска кола рег. ЕН 7227 ВН, стерлинг сиво :winky: Зад мен се нареждат всички Е46-ци,

Пази се от целувка отзад от софийска кола CiCi, да не стане като миналия път... :oops:
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от rve » 31 Май 2016, 13:09

Да, от мерки за безопасност тази кола този път ще е по-назад в колоната :mhihi:

Друго по организацията - вечерта в ресторанта ще може да се внася твърд алкохол без ограничение и без такса бушон. Забранено е внасянето на безалкохолно.

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от Runnaway » 05 Юни 2016, 19:58

Беше мега-яката сбирка!

Благодаря на всички замесени! ^_^ <3 :bchug:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от rve » 05 Юни 2016, 21:16

Айде и 6-тата отиде в историята!

Кратка лична равносметка - изкарах най-якият купон от всички сбирки до момента. Получи се така, както го бяхме планирали дори и въпреки дъжда.

Специална благодарност към съорганизаторите Бойка, Жоро и Цочо - с вас се работи много добре в екип :clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от Gqbriel » 06 Юни 2016, 17:10

Айде малко и от мен снимки има ги у сурат тефтер групата,но знам,че има хора които нямат и затова са качени тук:

https://flic.kr/s/aHskB7oTDC
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от Rainbow » 06 Юни 2016, 18:14

И аз си изкарах много добре, даже ми се прииска да сме два дни, не само съботата :mhihi:

Като градивна критика пак бих казал, че като цяло колите май се отебаха тотално + в ресторанта с местата не ми хареса как са нещата ( и не само на мен). Може би не трябва да сме разделени по team-ове, а кой, с който и където иска...
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от rve » 06 Юни 2016, 20:00

Gqbriel написа:Айде малко и от мен снимки има ги у сурат тефтер групата,но знам,че има хора които нямат и затова са качени тук:

https://flic.kr/s/aHskB7oTDC

Габриелски, снимките са супер-дупер яките! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Голямо евала ша знайш, особено за бързата реакция :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от Gqbriel » 06 Юни 2016, 20:16

rve написа:
Gqbriel написа:Айде малко и от мен снимки има ги у сурат тефтер групата,но знам,че има хора които нямат и затова са качени тук:

https://flic.kr/s/aHskB7oTDC

Габриелски, снимките са супер-дупер яките! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Голямо евала ша знайш, особено за бързата реакция :bchug:


Аз също нямах търпение да ги видя дали са станали,но общо взето съм доволен,мисля,че догодина пак ще влезе някоя друга в календара - специално заради теб съм ги качил на flickr,не само на сурата ,защото знам че не си му фен :mhihi:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от rve » 06 Юни 2016, 20:47

Rainbow написа:И аз си изкарах много добре, даже ми се прииска да сме два дни, не само съботата :mhihi:

Като градивна критика пак бих казал, че като цяло колите май се отебаха тотално + в ресторанта с местата не ми хареса как са нещата ( и не само на мен). Може би не трябва да сме разделени по team-ове, а кой, с който и където иска...

За колите си напълно прав, Иво. На мен много ми се искаше шатрите и барбекюто да са в центъра и около тях да са наредени колите, но на конкретното място не виждам как можеше да стане. И при този дъжд събота следобяд нямаше какво да стане реално при/около колите, но това не е извинение. Забележката ти е напълно уместна и ще гледаме да има промяна за следващата сбирка.

В ресторанта всъщност то и стана както ти казваш - всеки седна, където си иска. Не искаме да се месим в това кой с кой да сяда, че съвсем ще стане като на сватба, но видях какво стана: някой седне и хоп "запази" 5-6 места. Това не виждам как можем да да го спрем или ограничим, но проблемът е, че както и ти се забелязал това води до разделение по тимове, групи и групички. Аз лично бих апелирал да се умешаме тотално, защото идеята на това събиране е преди всичко социализиране т.е. създаване и заздравяване на нови познанства. Поне за мен това е най-ценното от всичко, което ми е останало от тези сбирки през годините, откакто имам тази кола. Нямаше да познавам всички вас, с някои даже си станахме много гъсти. И този път останаха хора, с които не се запознах, със сигурност има такива пък, които с никой не са се запознали. Лошо няма, в крайна сметка това е въпрос на личен избор и не може да бъде натрапено. Записваме и това в списъка за догодина да помислим какво може да се подобри.
:yes:

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от rve » 06 Юни 2016, 21:01

Gqbriel написа:
rve написа:
Gqbriel написа:Айде малко и от мен снимки има ги у сурат тефтер групата,но знам,че има хора които нямат и затова са качени тук:

https://flic.kr/s/aHskB7oTDC

Габриелски, снимките са супер-дупер яките! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Голямо евала ша знайш, особено за бързата реакция :bchug:


Аз също нямах търпение да ги видя дали са станали,но общо взето съм доволен,мисля,че догодина пак ще влезе някоя друга в календара - специално заради теб съм ги качил на flickr,не само на сурата ,защото знам че не си му фен :mhihi:

Остави фен ли съм или не, по-важното е че са в натюрлих резолюция :yes: Чакаме и мат'ряла на Power Crew-то, макар че техните ще са само статични.

Да използвам случая да похваля Илиян колко добре лети във формация.. пардон, кара в колона :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от Gqbriel » 06 Юни 2016, 22:38

rve написа:
Gqbriel написа:
rve написа:
Gqbriel написа:Айде малко и от мен снимки има ги у сурат тефтер групата,но знам,че има хора които нямат и затова са качени тук:

https://flic.kr/s/aHskB7oTDC

Габриелски, снимките са супер-дупер яките! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Голямо евала ша знайш, особено за бързата реакция :bchug:


Аз също нямах търпение да ги видя дали са станали,но общо взето съм доволен,мисля,че догодина пак ще влезе някоя друга в календара - специално заради теб съм ги качил на flickr,не само на сурата ,защото знам че не си му фен :mhihi:

Остави фен ли съм или не, по-важното е че са в натюрлих резолюция :yes: Чакаме и мат'ряла на Power Crew-то, макар че техните ще са само статични.

Да използвам случая да похваля Илиян колко добре лети във формация.. пардон, кара в колона :bchug:

Той снимаше,имаше камера на калника ,не заради друго ;)
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 20.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: купета

Re: 6-та Национална Е46 сбирка - 04.06. - с. Бели Осъм, стр.

Мнение от vassil_bk » 07 Юни 2016, 9:00


///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: СОФИЯ - сбирки Е46

Мнение от rve » 08 Юни 2016, 21:08

Албум на Методи Алексов от Сбирката - https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater :yes:

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: СОФИЯ - сбирки Е46

Мнение от rve » 13 Юни 2016, 8:57

Снимките на The Power Crew - https://www.facebook.com/media/set/?set ... 420&type=3

ПредишнаСледваща

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook