СОФИЯ - сбирки Е34 - Неделя 18:00ч на ОМВ на Гешов

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 18.07.2006
Местоположение: Sofia-Младост TeaM
Кара: E39 528iA

Мнение от IAV » 19 Мар 2009, 16:56

Пичове понеже за младост се заговори та и аз да кажа-точно до хит младост направиха един комплекс FUN City зад него има една улица която е трабвало да е булевард с 4 ленти но нещо проекта се е пообъркал и сега е необитаем коли може би 150 ще побере говоря за лав моабет сбирка та да се видим и запознаем!Тези който са от младост знаят за какво говоря!Доста по широко е от паркинга на камбаните а движение няма там !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2386
Регистриран на: 9.06.2005
Кара: 518
Мечтае да кара: БМВ с кожен салон

Мнение от ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ » 19 Мар 2009, 17:55

IAV написа:Пичове понеже за младост се заговори та и аз да кажа-точно до хит младост направиха един комплекс FUN City зад него има една улица която е трабвало да е булевард с 4 ленти но нещо проекта се е пообъркал и сега е необитаем коли може би 150 ще побере говоря за лав моабет сбирка та да се видим и запознаем!Тези който са от младост знаят за какво говоря!Доста по широко е от паркинга на камбаните а движение няма там !


Трябва за ядене и пиене да има там , на гола поляна няма кво да прайм. Не сме се събрали за физзарядка !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4463
Регистриран на: 24.06.2005

Мнение от tsb_bg » 19 Мар 2009, 18:13

Колеги интересно е че всички бяха доволни от "камбаните" и никой не казва нищо лошо за мястото, а въпреки това се търсят други решения :dunno:

Не, че е идеалното място но е пробвано и риска от "изненади" като огради и т.н. е минимален.
Колкото до отдалечеността винаги ще има ощетени, но пък и те ще се возят до там с BMW а не с Икарус :winky:
Последна промяна tsb_bg на 19 Мар 2009, 18:16, променена общо 1 път

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 19 Мар 2009, 18:14

IAV написа:Пичове понеже за младост се заговори та и аз да кажа-точно до хит младост направиха един комплекс FUN City зад него има една улица която е трабвало да е булевард с 4 ленти но нещо проекта се е пообъркал и сега е необитаем коли може би 150 ще побере говоря за лав моабет сбирка та да се видим и запознаем!Тези който са от младост знаят за какво говоря!Доста по широко е от паркинга на камбаните а движение няма там !


Ей това е супер място !


Георги Пенчев
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 19 Мар 2009, 18:29

Penchev написа:
IAV написа:Пичове понеже за младост се заговори та и аз да кажа-точно до хит младост направиха един комплекс FUN City зад него има една улица която е трабвало да е булевард с 4 ленти но нещо проекта се е пообъркал и сега е необитаем коли може би 150 ще побере говоря за лав моабет сбирка та да се видим и запознаем!Тези който са от младост знаят за какво говоря!Доста по широко е от паркинга на камбаните а движение няма там !


Ей това е супер място !


Георги Пенчев


Това е супер оферта :) аз ви предлагам, това да ни е сборното място и всеки път да ходим на различни места. Например събираме се там и тръгваме в колона за витоша или за бояна се тая
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 19 Мар 2009, 19:03

Penchev написа:Значи като се определи място и ден ,автоматически темата отива в небитието и ще има тема в подфорума където й е мястото :idea:

Паркинга на Антим Тауър е невъзможен за такива посещения ,там има охрана и няма да разрешат така да се влезе.


Георги Пенчев


паркинга на Антим с две сименски карти и е наш :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 18.07.2006
Местоположение: Sofia-Младост TeaM
Кара: E39 528iA

Мнение от IAV » 19 Мар 2009, 19:06

Penchev написа:
IAV написа:Пичове понеже за младост се заговори та и аз да кажа-точно до хит младост направиха един комплекс FUN City зад него има една улица която е трабвало да е булевард с 4 ленти но нещо проекта се е пообъркал и сега е необитаем коли може би 150 ще побере говоря за лав моабет сбирка та да се видим и запознаем!Тези който са от младост знаят за какво говоря!Доста по широко е от паркинга на камбаните а движение няма там !


Ей това е супер място !


Георги Пенчев

:bowdown:

Радвам се ,че съм полезен адаша Postman знае за къде става въпрос да сподели мнение ,а и другите колеги който знаят мястото да споделят дали е удачно но според мен е най чудесно!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СБИРКА НА Е34 - София

Мнение от dizelboy » 19 Мар 2009, 19:19

Postman написа:
***BMW-FEN*** написа:......

Колега, има ли нещо, което ти дава основание да смяташ, че не можем да постигнем въпросните цели на общите сбирки във вторник и четвъртък, та се налага да се събираме отделно?


на общия фон си4ки се сабират оделно ако не ти известно и защо да не се сабираме 2 рник и 4етвътак
ми бате аз ти кажа знаеш ли от кога не сам ги посещавал тия дни и сещаш ли се как въобще не мие интересно имгледам дадутите физономи на пиклиовците дето ми е бият у гардите а на талон4ето пише на мама или тате фирмата по ми добре тия 20 пар4отини тука дето си говориме се видиме от колкото да се сабирам с 100 души дето нема ми стигнат плюнките и не ми се правте на големи сатрудници на общата идея щото ентусиязма умре преди 3 години аз сам твърдо за познавам хораъта от тука и ми би било по приятно стях има и кво да си кажем
ИзображениеИзображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 22.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw X3 Е83 М47
Мечтае да кара: bmw X3 Е83 М47
Детайли за колата: bmw X3 Е83 М47N 2.0d

Мнение от saint85 » 19 Мар 2009, 19:22

Ами аз си мисля че зад Фън - Сити не е много разумно :roll: вярно широко е ама събота и неделя идват хора да се учат да карат и има доста сериозен брой автомобили дето паркират за Фън-Сити там и постоянен поток на хора от зградата ............

А за мойто предложение за Бояна никой нищо не каза там според мен е убаво и шела и омв-то са наблизко и е доста широко ..........
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: ушна клиника

Здравеите колеги.

Мнение от mitko_1a1 » 19 Мар 2009, 20:44

Нещо немога да разбера колегата защото винаги си е имало такива маи вече трябва да се свиква ;)
мити ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 707
Регистриран на: 22.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: carefully

-

Мнение от White 1913 Power » 19 Мар 2009, 22:46

фестивална ???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: -

Мнение от cod-cdbp » 19 Мар 2009, 22:54

White 1913 Power написа:фестивална ???


пред нас за да дразним комшиите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Re: -

Мнение от ***BMW-FEN*** » 19 Мар 2009, 23:45

White 1913 Power написа:фестивална ???


Може на фестивална, обаче скоро минах оттам и видях, че са зградили паркинга
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 20 Мар 2009, 0:51

"ЗА" !

Ама да се постопли малко и да опънем скарата било то на камбаните или на правата на Бояна-никой нищо няма да каже..(аз съм за 2рия вариант)

След като другите се събират по отделно време и Е34 да има отделно!
Даже бих пуснал тема...че така като гледам няма да се наканите..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 20 Мар 2009, 8:59

колеги не ви ли омръ4зна бояна или омв то пак там требва се поммисли някое друго местенце стига тия пущ;инаци
ИзображениеИзображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook