СОФИЯ - сбирки Е34 - Неделя 18:00ч на ОМВ на Гешов

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 23:03

може и на паркинга пред зала фестивална
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 22.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw X3 Е83 М47
Мечтае да кара: bmw X3 Е83 М47
Детайли за колата: bmw X3 Е83 М47N 2.0d

Мнение от saint85 » 17 Мар 2009, 23:33

Колега бяхме на паркинга неделя целия е ограден и стои един чичка в една будка с една бариера и те това там няма място :dunno: Аз си мислех да ги разграничим тия ремонтните със говорилнята имам предвид ние сяка седмица ако ремонтираме след някои и друг месец ще си направим колите златни :mhihi: пък и за ремонтни збирки требе инструменти хубаво време и доста чесове а иначе и през седмицата може да се сабираме на по бира и на лаф след работа всмисъл както вторник на ОМВ нещо такова
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 23:46

saint85 написа:Колега бяхме на паркинга неделя целия е ограден и стои един чичка в една будка с една бариера и те това там няма място :dunno: Аз си мислех да ги разграничим тия ремонтните със говорилнята имам предвид ние сяка седмица ако ремонтираме след някои и друг месец ще си направим колите златни :mhihi: пък и за ремонтни збирки требе инструменти хубаво време и доста чесове а иначе и през седмицата може да се сабираме на по бира и на лаф след работа всмисъл както вторник на ОМВ нещо такова


Определно няма да е необходимо от толкова много работни срещи. Хубаво ще е да се събираме на по биричка някъде, но за фестивална бях забравил, че са оградили паркинга. Трябва да измислим друго място, достъпно и удобно за всички софиянци ;)
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 22.10.2007
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: 524 91г. и325тд. мерц.123 и520i
Мечтае да кара: е38 и нещо м пауьр

Мнение от zaharin3 » 18 Мар 2009, 0:03

ехоо и аз сьм с вас.
и сьм за збирката на която да има повече е34.
това е уникално да видиш 10 или 15 от тях заедно.
нямам тьрпение.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 18 Мар 2009, 0:10

То единствено на мен май ми е удобна всяка точка на София :) Нали живея в центъра и всеки квартал ми е на 12-13 км от нас максимум. Както и да е. Мястото трябва да е съобразено с възможността всеки да може да паркира.

Принципно на Камбаните в Неделя не е лошо място за срещи

+
голям паркинг, охрана, чат пат някоя патрулка мине да ни види дали не сме си сменили моторите с 4.0 или 3.8 и веселба. Можем да палим барбекюта тъй като има пейки и условия за това.

-
там имаше много боклук, който трябва да почистим и това, че на някои колеги им е далеч. Въпреки, че това далеч ми се струва пресилено в неделя сутрин когато повечето стават в 10:30, а ние тогава се събирахме.


Сряда вечер 20:30 ОМВ Бояна да правим сбирка ама ми е доста тъпо там, че няма да има къде да седнем всички.

Събота или неделя сутрин - Ал. Невски, но там си правят по това време Алфа и Ланча форума и може да се стигне до оферти от тяхна страна да искат да ни купят колите ;)

Неделя сутрин - паркинга на Била Младост 3 и от там потегляме в дълга колона за някъде извън София.

кв. Слатина на паркинга на Булгарплод. Доста забутано място, няма кафе или нещо подобно. На този паркинг съм виждал в събота да се събират от Хонда.бг. Пак рискуваме да искат да ни купят колите.

Давайте др. предложения. На мен ми е все едно къде ще се събираме. Важното е да сме заедно.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: Koniovitza D.C.

Мнение от kowalski » 18 Мар 2009, 0:35

Токущо ми дойде хитра идея..... втория етаж на паркинга на кауфланд дето е на края на К.Величков (пътя за безНадежда)
също така пиротска (асвалтовия край там при пожарната)
...поздравявам стойен със следващото- ПАРКИНГА НА АНТИМ ТАУЪР на ул кукуш :)

...и тепърва ще бликнат още идеики :)[/img]

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1061
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d
Мечтае да кара: Совалка

Мнение от jullydjs » 18 Мар 2009, 1:11

Не знам все си мисля че за вечерните сбирки най удобните места са бензиностанциите, има кафе, големи навеси, и е топло, а пък ние не сме чак толкова много че да не се поберем в такава, пък ремонтните е ясно че ще са през деня и на по безлюдно място

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 18 Мар 2009, 6:26

И аз съм ЗА :)
За мен няма голямо значение +– 10км. и претенции към мястото нямам. Иска ми се да е през уикенда и пак така по първи петли към 10:30-11ч. Да има време да идем до някъде,за цър-пър или ремонтче...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 18 Мар 2009, 7:16

Някакви си 10-15 км. не ме бъркат, достатъчно е някой да ме вземе от удобно място на градския транспорт и след пикника да ме върне.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 18 Мар 2009, 7:23

Zubcho написа:Неделя сутрин - паркинга на Била Младост 3 и от там потегляме в дълга колона за някъде извън София.


Това ще е доста интересно. Може всеки път на различни места да ходим. Например като Витоша, Банкя, божурище итн.....
ИзображениеИзображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Мнение от LiTtLeRoCk » 18 Мар 2009, 8:31

Момчета чета и плача така ми се иска някой път като се събирате да дойда ама къде е Стара Загора къде е София тук във форума съм единствен с Е34 от СТЗ и ми е много кофти като гледам как се събирате и се забавлявате а после чета как сте си прекарали.

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 18 Мар 2009, 9:20

Аз мисля ,че мястото най-вече трябва да е удобно за много автомобили и хора.Там на камбаните има и песта за пикник с маси и столчета на полянката между дърветата ,много е гот (като изключим боклука ,но ситуацията в момента е такава кмет и премиер се дърлят)

Нека се запролети и аз ще предложа разходка до Мальовица ,малко колонно пътуване из красивата природа :D

Мисля си и друго - Е30 и Е36 колегите за техните сбирки си пишат в "Събори и мероприятия" :idea: Мисля ,че не трябва да се изолираме от останалите колеги


Георги Пенчев
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: Koniovitza D.C.

Мнение от kowalski » 18 Мар 2009, 10:24

:)
съгласен съм за колонното пътуване :yes:
въпреки че с тва алуди по средата ще станеме за смех :)
ОМВ на сердика може да се пробваме има що годе голям паркинг.... който може да задръстим...
или лукойла на сердика той също е доволен.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 29.02.2008
Местоположение: Sofia

Мнение от prestige6969 » 18 Мар 2009, 10:43

Според мен ще е удобно за всички да се набележат няколко места, които да се редуват всяка седмица. Един път ще е по-далече другия път по-близо и така всички ще са доволни. Търсиме места, които да побират повече кораби, защото сме си големички!!!!!!! Трябва да се пробва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 26.02.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 M50B20

Мнение от discus » 18 Мар 2009, 11:26

:yes: Дунев картинга не е лош вариант има и заведение там не че аз съм близо :) има място доста там...

ПредишнаСледваща

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook