16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6032
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от B U L L I » 24 Апр 2017, 22:36

готови и в продажба
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 24.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E92 335i

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от mak1n7osh » 24 Апр 2017, 22:41

Страхотно :clap: :clap:

Предполагам от офиса на Т. Каблешков мога да си взема?

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от ///M_Martin » 25 Апр 2017, 10:38

mak1n7osh написа:Страхотно :clap: :clap:

Предполагам от офиса на Т. Каблешков мога да си взема?


Ул.408-ма №42
София 1404

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Elesar74 » 25 Апр 2017, 15:34

Аз тази година най-вероятно ще пропусна, но не може по никакъв начин да се отрече, това, което правят от клуба за този събор. Колкото и да повтаря малката скаличка, каква работа се върши, едва ли са мнозина, дето се впечатляват от неговите думи. Пък и в крайна сметка, на този събор никой не е длъжен да ходи, събори има и други. Обаче да се отрича целият този труд, организация, време и усилия, не е правилно, нито справедливо. Лично аз съм впечатлен от миналогодишния събор и не мога да си представя какво е нужно всичко това да се случи. Ходил съм и на Калояново предните години, но Панаира е мястото. BMW e луксозна, премиум марка автомобили и не е за ширпотреба и ливадни изпълнения. Хич не си представям лъскави М модели, строени сред трънаците и прахоляка. Това е моето мнение, без претенциите да съм някакъв запален фен, даже никакъв.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Tsureto » 25 Апр 2017, 17:19

Колкото и хора да плюят в този форум и на самият събор, то си е българщината това, вродено ни е. Но, въпреки всичко, събора става по мащабен, по професионален (така да го кажем) и с все повече хора, екстри на събора и т.н. Така, че както е казал Левски: "Дела трябват, не думи", а делата и резултата от тях са на лице и са позитивни всяка година :smoke:

Въпрос. Ще има ли колона на тръгване за събора от София и ако да, малко повече инфо колко часа и къде :)
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от (bubsa) » 25 Апр 2017, 19:39

Elesar74 написа:Аз тази година най-вероятно ще пропусна, но не може по никакъв начин да се отрече, това, което правят от клуба за този събор. Колкото и да повтаря малката скаличка, каква работа се върши, едва ли са мнозина, дето се впечатляват от неговите думи. Пък и в крайна сметка, на този събор никой не е длъжен да ходи, събори има и други. Обаче да се отрича целият този труд, организация, време и усилия, не е правилно, нито справедливо. Лично аз съм впечатлен от миналогодишния събор и не мога да си представя какво е нужно всичко това да се случи. Ходил съм и на Калояново предните години, но Панаира е мястото. BMW e луксозна, премиум марка автомобили и не е за ширпотреба и ливадни изпълнения. Хич не си представям лъскави М модели, строени сред трънаците и прахоляка. Това е моето мнение, без претенциите да съм някакъв запален фен, даже никакъв.

Точно на никаквите фенове им харесва позьорската версия на събора :winky: Тази му версия отива на някоя друга марка,но не и на БМВ!
Това си е мое мнение и не ангажирам никой с него.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от TNT » 25 Апр 2017, 19:44

Т.е. ти предлагаш да няма събор ?
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Apassionata » 25 Апр 2017, 20:06

Cvetun написа:
Въпрос. Ще има ли колона на тръгване за събора от София и ако да, малко повече инфо колко часа и къде :)


Ще има, до няколко дни ще го обявя и тук, място, час, водеща кола, правила за каране в колона и т.н...
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Апр 2017, 20:08

Зендерът. :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
:ahah: :weed: :ahah:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 25 Апр 2017, 20:44

(bubsa) написа:
Elesar74 написа:Аз тази година най-вероятно ще пропусна, но не може по никакъв начин да се отрече, това, което правят от клуба за този събор. Колкото и да повтаря малката скаличка, каква работа се върши, едва ли са мнозина, дето се впечатляват от неговите думи. Пък и в крайна сметка, на този събор никой не е длъжен да ходи, събори има и други. Обаче да се отрича целият този труд, организация, време и усилия, не е правилно, нито справедливо. Лично аз съм впечатлен от миналогодишния събор и не мога да си представя какво е нужно всичко това да се случи. Ходил съм и на Калояново предните години, но Панаира е мястото. BMW e луксозна, премиум марка автомобили и не е за ширпотреба и ливадни изпълнения. Хич не си представям лъскави М модели, строени сред трънаците и прахоляка. Това е моето мнение, без претенциите да съм някакъв запален фен, даже никакъв.

Точно на никаквите фенове им харесва позьорската версия на събора :winky: Тази му версия отива на някоя друга марка,но не и на БМВ!
Това си е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Честно казано ми е интересно, а предполагам и на повечето тук. Какво е твоето виждане за събора? Място, програма и.т.н Като вземеш под внимание броя посетители, членовете, регионите, партньорите и.т.н

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от (bubsa) » 25 Апр 2017, 21:05

LiTtLeRoCk написа:
(bubsa) написа:
Elesar74 написа:Аз тази година най-вероятно ще пропусна, но не може по никакъв начин да се отрече, това, което правят от клуба за този събор. Колкото и да повтаря малката скаличка, каква работа се върши, едва ли са мнозина, дето се впечатляват от неговите думи. Пък и в крайна сметка, на този събор никой не е длъжен да ходи, събори има и други. Обаче да се отрича целият този труд, организация, време и усилия, не е правилно, нито справедливо. Лично аз съм впечатлен от миналогодишния събор и не мога да си представя какво е нужно всичко това да се случи. Ходил съм и на Калояново предните години, но Панаира е мястото. BMW e луксозна, премиум марка автомобили и не е за ширпотреба и ливадни изпълнения. Хич не си представям лъскави М модели, строени сред трънаците и прахоляка. Това е моето мнение, без претенциите да съм някакъв запален фен, даже никакъв.

Точно на никаквите фенове им харесва позьорската версия на събора :winky: Тази му версия отива на някоя друга марка,но не и на БМВ!
Това си е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Честно казано ми е интересно, а предполагам и на повечето тук. Какво е твоето виждане за събора? Място, програма и.т.н Като вземеш под внимание броя посетители, членовете, регионите, партньорите и.т.н

Калояново за мен предлагаше всичко необходимо за един БМВ събор.Единствения плюс на панаира е парко местата.
На мен ми се гледа истински дрифт,а не въртене в кръг на паркинга.Мисля,че тук няма две мнения!
Тайм атака също винаги ми е бил интересен и за гледане и за участие.
Имаше и доста чар да обиколиш боксовете,да се видиш с познати и приятели омазани в масло и сменящи гуми през 20мин :mhihi:Да видиш кой,какво е подготвил като кола за събора и какво ще покаже на пистата! Самата миризма на бензин и гуми...
Място за конкурсите също има(но пък няма място за посетителите :confused: )
Място за скари и заведения има колкото ти душа иска,а и е някакси по-приятно в ливадата,вместо на асфалта,поне за мен.
Програмата за мен винаги е била задоволителна,но с малки промени щеше да стане перфектна.
Комерсиалната част не искам да я коментирам,а и не ми е ясна.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от (bubsa) » 25 Апр 2017, 21:07

TNT написа:Т.е. ти предлагаш да няма събор ?

Не.Просто за мен няма тръпка в тази му форма и затова пропускам.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 25 Апр 2017, 21:20

Всичко, което казваш е така! Не го отричам! За мен също атмосферата на Калояново е неповторима. Но разширението на пистата "изяде" повечето свободно място. Вътре не можем да поберем автомобилите на членовете, а да не говорим за конкурси, боксове и партньори. На никой от членовете не му се ходи на ливадата в другия край на пистата. Няма как да пренебрегнем всичко това.

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от ///M_Martin » 26 Апр 2017, 13:31

Не забравяйте че дрифта от доста време е мираж на Калояново :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от TNT » 26 Апр 2017, 14:54

То много неща там не са като преди, ама важното да се хейтва :dunno:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook