Спешна помощ за операция на катастрофирал колега!

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Спешна помощ за операция на катастрофирал колега!

Мнение от alpina-ma6inata » 04 Яну 2008, 0:48

Penchev написа:Колеги и колежки,

точно днес,когато всички се стягаме за утрешния голям празник един наш колега е пострадал тежко при автомобилна катастрофа :!: Ника му е ikonkata ,той е част от Сливенската група ...
За неприятната вест ми съобщи удеве по телефона моят уважаван адаш Гошо Бозуков - Bozukov_g.

Това за което се знае,че колегата трябва да бъде подложен спешно на операция, счупен е един а вероятно и два гръбначни прешлена,подобно на Мад Петьо,но за разлика от Пецата ,неговите са в зоната на кръста :help: Оперативната намеса е спешна и той ще влезе за операцията на 2.01 /сряда/ в гр.Пловдив,като засега няма информация относно това ,колко ще струва операцията.Аз си мисля,че цената ще бъде минимум сходна с тази ,която искаха в София лекарите за Пецата, веднага когато цената бъде оповестена от клиниката ,ще имам информация и на минутата ще намеря начин да напиша тук за колко точно става въпрос.

Сметките за набиране на нужните средства са в OBB Банка :!:

BG80UBBS80024403811913 - EURO
BG91UBBS83814011933514 - ЛЕВА

Искренно се надявам да успеем и сега ,както успяхме с Мад Петьо :)


Георги Пенчев


За желаещите да помогнат от района на София :arrow:
VesoPesaW123 написа:
Колеги парите за Радо ще събирам аз :!: който има желание да помогне нека се обърне към мен на телефон 0888 955 933 и да се разберем къде да се видим за да ми даде парите(за предпочитане в района на паметника левски).

Другия вариант е да ми ги даде на срещата на бензиностанция Еко на бул. България :!:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook