MAD TV Secret Concert?

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

Новини
Аватар

MAD TV Secret Concert?

Мнение от Новини » 01 Яну 2008, 22:00

Успях да изтегля tvrip на излъчения по НоваТВ откъс снощи, но ме интересува кога ще пуснат целия концерт и дали ще го изкарат на DVD.

Честно казано от откъса, който видях, останах силно впечатлен...
Дали защото бях предубеден или защото не очаквах да видя толкова добре направена българска музикална продукция. Най-малко пък очаквах да видя българска певица да пее два часа нонстоп в студа известни рок и поп песни. Не стига, че ги изпя добре, ами и беше си избрала едни от най-добрите български музиканти. Има какво да се види и чуе.

Ето една от песните:
http://www.bmwpower-bg.net/temp/asen/Give-In-To-Me.avi

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1425
Регистриран на: 31.07.2006
Местоположение: Sofia City
Кара: го ... X-treme!
Мечтае да кара: МиГ-29 & F15 Eagle
Детайли за колата: ...

Мнение от KIARA_G » 01 Яну 2008, 22:52

Аз също го гледах, хареса ми и съм съгласна с всичко, което каза, без това, че е било студено! :D Съмнявам се да го пуснат на DVD :roll: , за този таен концерт се говореше още в края на лятото :roll: !
Пълно е с пациенти :!:
Изображение♥™
:idea:Ако една жена знае цената си - значи често й се е случвало да я казва на някого!!!

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 01 Яну 2008, 23:31

KIARA_G написа:Аз също го гледах, хареса ми и съм съгласна с всичко, което каза, без това, че е било студено! :D Съмнявам се да го пуснат на DVD :roll: , за този таен концерт се говореше още в края на лятото :roll: !


Студ си е било... На 14 ноември е бил все пак. ;)
Трябва да са луди да не го пуснат на DVD. Твърде добър е за да остане само в ТВ архивите.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1425
Регистриран на: 31.07.2006
Местоположение: Sofia City
Кара: го ... X-treme!
Мечтае да кара: МиГ-29 & F15 Eagle
Детайли за колата: ...

Мнение от KIARA_G » 02 Яну 2008, 19:09

!!Asen_X написа:
KIARA_G написа:Аз също го гледах, хареса ми и съм съгласна с всичко, което каза, без това, че е било студено! :D Съмнявам се да го пуснат на DVD :roll: , за този таен концерт се говореше още в края на лятото :roll: !


Студ си е било... На 14 ноември е бил все пак. ;)
Трябва да са луди да не го пуснат на DVD. Твърде добър е за да остане само в ТВ архивите.

Е, дано да го пуснат тогава! ;) Въпреки, че феновете на Десислава са свикнали да я чуват в друг стил и не знам дали ще го оценят! Имаше наистина стойностни песни! Ще поживеем и ще видим! :)
Пълно е с пациенти :!:
Изображение♥™
:idea:Ако една жена знае цената си - значи често й се е случвало да я казва на някого!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Мнение от b2 » 03 Яну 2008, 20:27

http://www.arenabg.com/details.php?id=2 ... e381b7a61b

И на мен много ми харесва. Много добра идея и изпълнения. А и женичката ми е слабост още от като бях малолетен :mhihi:
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 06 Яну 2008, 21:37

b2 написа:http://www.arenabg.com/details.php?id=23705f2f0a3289a1e07c4e7d25526ae381b7a61b

И на мен много ми харесва. Много добра идея и изпълнения. А и женичката ми е слабост още от като бях малолетен :mhihi:


Излъченото от НоваТВ (откъдето е и този рип) е съвсем малко (40 минути). МАД.ТВ си го излъчиха вчера, но дори и те не го пуснаха целия а само час и половина. Още няма рип от това излъчване но явно за да се гледа целия ще се чака да го пуснат на двд. Ако пък не го пуснат, все ще изникне отнякъде ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 6.01.2008

Мнение от dtop » 12 Яну 2008, 15:14


Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook