Ванко1-говориш(божията присада)

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 740xd lci M-Packet

Мнение от Facheff » 14 Дек 2007, 22:36

bmw maniqk ivo bmw написа:Как може да викате за Ванко 1 че е пичага той е престъпник :!: От как разбрах какъв е не го понасям. :evil:

Кво престъпник бе?! Малко ли престъпници има в тъпата ни държава,които обаче нон стоп цакат на политиците и на ченгетата и за тва никой не ги бара нали!? А Ванко 1 псуваше всички и беше сам с неговите си хора и не клякаше и не цакаше на всеки втори!!! За тва го вкараха в пандиза щото беше истински!! Щото не го болеше за никой! Винаги ще го уважам и е адски тъпо да говорите точно в наща държава за престъпници!! Огледайте се пред заведенията какво става и после говорете за престъпност и че Ванко е престъпник! Да един от многото,но може би единствен истински човек,а не лайнар който да кляка на шибаното ни правителство!!!
;) :)

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 14 Дек 2007, 22:41

Ти па кво говориш се едно сте първи приятели и знаеш кво точно е правил и дали е цакал на някой
Tux0 Ca !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 740xd lci M-Packet

Мнение от Facheff » 14 Дек 2007, 22:43

SpUd3r написа:Ти па кво говориш се едно сте първи приятели и знаеш кво точно е правил и дали е цакал на някой

А ти па кво говориш като не знаеш дали верно незнам!?

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 14 Дек 2007, 22:44

Ми сподели и с нас де, кво се срамуваш толкоз ?
EDIT - сега като видях на колко години си ми стана ясно защо така го защитаваш
Последна промяна SpUd3r на 14 Дек 2007, 22:47, променена общо 1 път
Tux0 Ca !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 740xd lci M-Packet

Мнение от Facheff » 14 Дек 2007, 22:46

SpUd3r написа:Ми сподели и с нас де, кво се срамуваш толкоз ?

Хах кво да споделям? Изказвам си мнението и ти ми се ежиш се едно закуската съм ти взел... :roll:

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 14 Дек 2007, 22:48

Еми виж няколко мнения по-нагоре. Така пишеш все едно с Ваньо сте си първи приятели и знаеш на кой кво е цакал и като ти казха да споделиш с нас ми казваш,че просто споделяш мнение. Е последно знаш ли нещо или просто си говориш ?
Tux0 Ca !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 740xd lci M-Packet

Мнение от Facheff » 14 Дек 2007, 22:51

SpUd3r написа:Еми виж няколко мнения по-нагоре. Така пишеш все едно с Ваньо сте си първи приятели и знаеш на кой кво е цакал и като ти казха да споделиш с нас ми казваш,че просто споделяш мнение. Е последно знаш ли нещо или просто си говориш ?

Знам доста неща за него и за шамара,но нямам никво намерение да казвам квото и да е...квото исках да кажа съм го казал и тва е!

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 14 Дек 2007, 22:52

Е то така става един казал на друг, трети чул от четвърти,а пък пети прочел в интернет и те така...
Tux0 Ca !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 5.03.2007

Мнение от cobrata_m3 » 14 Дек 2007, 22:52

Facheff написа:
bmw maniqk ivo bmw написа:Как може да викате за Ванко 1 че е пичага той е престъпник :!: От как разбрах какъв е не го понасям. :evil:

Кво престъпник бе?! Малко ли престъпници има в тъпата ни държава,които обаче нон стоп цакат на политиците и на ченгетата и за тва никой не ги бара нали!? А Ванко 1 псуваше всички и беше сам с неговите си хора и не клякаше и не цакаше на всеки втори!!! За тва го вкараха в пандиза щото беше истински!! Щото не го болеше за никой! Винаги ще го уважам и е адски тъпо да говорите точно в наща държава за престъпници!! Огледайте се пред заведенията какво става и после говорете за престъпност и че Ванко е престъпник! Да един от многото,но може би единствен истински човек,а не лайнар който да кляка на шибаното ни правителство!!!
;) :)

ти пък си му светил и го знаеш и кво искаш да кажеш той честно е въртял нечестен бизнес ако има такъв израз щото не бил цакал да бе сигурно и много интересно как може да се възхищаваш на човек който се занимава с подобно нещо и заради точно еи такива боклуци сме на това дередже

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 740xd lci M-Packet

Мнение от Facheff » 14 Дек 2007, 22:58

cobrata_m3 написа:
Facheff написа:
bmw maniqk ivo bmw написа:Как може да викате за Ванко 1 че е пичага той е престъпник :!: От как разбрах какъв е не го понасям. :evil:

Кво престъпник бе?! Малко ли престъпници има в тъпата ни държава,които обаче нон стоп цакат на политиците и на ченгетата и за тва никой не ги бара нали!? А Ванко 1 псуваше всички и беше сам с неговите си хора и не клякаше и не цакаше на всеки втори!!! За тва го вкараха в пандиза щото беше истински!! Щото не го болеше за никой! Винаги ще го уважам и е адски тъпо да говорите точно в наща държава за престъпници!! Огледайте се пред заведенията какво става и после говорете за престъпност и че Ванко е престъпник! Да един от многото,но може би единствен истински човек,а не лайнар който да кляка на шибаното ни правителство!!!
;) :)

ти пък си му светил и го знаеш и кво искаш да кажеш той честно е въртял нечестен бизнес ако има такъв израз щото не бил цакал да бе сигурно и много интересно как може да се възхищаваш на човек който се занимава с подобно нещо и заради точно еи такива боклуци сме на това дередже

Светъл съм му да! Не казвам че чесно си е въртял бизнеса,а казвам че вършил простотиите без да му пука от държавата и бил честен към себе си,а не като абсолютно всички огромни тЕрикати в софия които цакат стабилни пари в държавата само за да не стната съседчета на Ванко в затвора

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 14 Дек 2007, 23:01

Най се кефя, когато някой на 16-17-18-19 години започне да говори за мафьоти или пък политика :help:
Tux0 Ca !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 740xd lci M-Packet

Мнение от Facheff » 14 Дек 2007, 23:03

SpUd3r написа:Най се кефя, когато някой на 16-17-18-19 години започне да говори за мафьоти или пък политика :help:

Ей мишок що не си почистиш малко очилата и да си гледаш там работата и да не ми се праиш на голям отворко!? Нито съм ти казал нещо на тебе,нито на някой друг,че да ми се дръвчиш така! Големи батко на 19 :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 28.12.2005

Мнение от mastorpetko » 14 Дек 2007, 23:09

Facheff написа:Ей мишок


По нормалните форуми, за такова държание се получава Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 30.03.2005
Местоположение: Pleven

ре

Мнение от SkyWalker » 14 Дек 2007, 23:11

Пълен боклук е ... парчето ли му викате на това провлачено четене на стихотворение с акцент :mhihi: :mhihi: :mhihi:
///M Club Member

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 14 Дек 2007, 23:17

Burningparis написа:чух я :puke:


:mhihi: :mhihi:
по същия начин бях и аз....
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

ПредишнаСледваща

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook