Ванко1-говориш(божията присада)

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 15 Дек 2007, 3:04

Да, а колко келеши израснаха с Азис и с Ванко 1? Те излезнаха по едно и също време, и тези които слушаха Азис, слушаха и Ванко 1.
Да не говориме че на всички известни парчета на Шамара и компания, музиката е крадена. Даже имаше на една песен и текста беше същия, само че преведен.

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

...

Мнение от bavareca_86 » 15 Дек 2007, 3:09

мисля 4е тоя измислен герой не заслужава вниманието което му се обръща в тая тема :(
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Мнение от VesoPesa » 15 Дек 2007, 3:09

2advanced написа:Аз израснах у уест сайда със Спенснята аъхаъх ехх диви времена беха...
обаче сега положението е мн тежко, из 93-94 се шири масово затъпяване и културна деградация...не че ние не сме правили простотии, ма аз на 11 биех запалки на момичетата, а тея ся отидат в амор наковат се с 2 патрончета флирт и вадат некви джандаци...мн е зле положението...

За какво говориме отиваме с един приятел до класната да я видиме,тя ни вика искам си ви вас пак,колкото и да бехте зле/а ние бяхме много откачени/бяхте цвете в сравнение с тея :!:
и ние двамата е така :shock:
а само за справка ние дигахме целия клас всеки месец на екскурция през у4ебно време по 3-4 дни без разрешение от никой,а това е наймалкото :!:
и така оплаква ни се много и аз направо останах втрещен :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Мнение от VesoPesa » 15 Дек 2007, 3:10

Valentin_Peev написа:Да, а колко келеши израснаха с Азис и с Ванко 1? Те излезнаха по едно и също време, и тези които слушаха Азис, слушаха и Ванко 1.
Да не говориме че на всички известни парчета на Шамара и компания, музиката е крадена. Даже имаше на една песен и текста беше същия, само че преведен.

аве колега а на чалгарите песните не са ли йм крадени всичките до една ве,барабар с клиповете :?:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 15 Дек 2007, 3:16

VesoPesaW123 написа:
Valentin_Peev написа:Да, а колко келеши израснаха с Азис и с Ванко 1? Те излезнаха по едно и също време, и тези които слушаха Азис, слушаха и Ванко 1.
Да не говориме че на всички известни парчета на Шамара и компания, музиката е крадена. Даже имаше на една песен и текста беше същия, само че преведен.

аве колега а на чалгарите песните не са ли йм крадени всичките до една ве,барабар с клиповете :?:

Не бе не защитавам чалгата, грешно си ме разбрал :D мноо ясно че са крадени, ама не ми се пишеше и за тех. Исках да кажа, че истинските фенове на черната музика няма как да харесват Ванко1 ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 905
Регистриран на: 22.09.2007
Местоположение: ПЛОВДИВ КИЧУКА ;]

Мнение от go4et0o » 15 Дек 2007, 3:17

оле аз пуснах тема да кажете кво мислите за песента не за живота на ванко 1 а вие се изпокарахте спрете моля някой да заключи темата

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 15 Дек 2007, 11:16

Ако може някой да я прати на скайп barni9195! ;) :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 5.03.2007

Мнение от cobrata_m3 » 15 Дек 2007, 11:28

Valentin_Peev написа:Да, а колко келеши израснаха с Азис и с Ванко 1? Те излезнаха по едно и също време, и тези които слушаха Азис, слушаха и Ванко 1.
Да не говориме че на всички известни парчета на Шамара и компания, музиката е крадена. Даже имаше на една песен и текста беше същия, само че преведен.

напълно си прав пич даже не е една преведена а много са крадени без да се променят дори малко то не че има български рапъри дето не крадат ама гаранция ти давам че всички песни който имат клипове и сме ги гледали са крадени има тук таме някоя дето сами са я измислили ама те си личат

Предишна

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook