Ще спират радио Тангра

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Ще спират радио Тангра

Мнение от ati » 19 Мар 2003, 22:30

Колеги,не знам дали вече знаете или сега ви заварва тази неприятна новина,но реших публично да се оплача от закриването по политически причини (отказ за продължение на лиценз) на едно от най-яките(за мен лично с голяма преднина Но 1) радиа в БГ.радио,което освен собствен стил има и история и което е единствено по рода си.не знам на кого му пречи,че Тангра започна да се разраства и да става все по-добро,но явно е някой на високо ниво.
Публично заявяам,че отказвам да назовавам друго любимо радио,дори след закриването му,защото както вече споненах Тангра няма аналог.
може част от съобщението да изглежда написано пристрастено и ще ви кажа ,че е така.винаги,АМА ВИНАГи когато съм се качвал на баварец съм си пускал тангра,без него колата не върви :roll:
това е фенове,опитват се да ни вземат и малкото останали радости в тая държава :evil: :evil: :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Re: Ще спират радио Тангра

Мнение от Ivan » 20 Мар 2003, 6:31

ati написа:Колеги,не знам дали вече знаете или сега ви заварва тази неприятна новина,но реших публично да се оплача от закриването по политически причини (отказ за продължение на лиценз) на едно от най-яките(за мен лично с голяма преднина Но 1) радиа в БГ.радио,което освен собствен стил има и история и което е единствено по рода си.не знам на кого му пречи,че Тангра започна да се разраства и да става все по-добро,но явно е някой на високо ниво.
Публично заявяам,че отказвам да назовавам друго любимо радио,дори след закриването му,защото както вече споненах Тангра няма аналог.
може част от съобщението да изглежда написано пристрастено и ще ви кажа ,че е така.винаги,АМА ВИНАГи когато съм се качвал на баварец съм си пускал тангра,без него колата не върви :roll:
това е фенове,опитват се да ни вземат и малкото останали радости в тая държава :evil: :evil: :evil:


приемам тази новина с още по-голямо прискърбие от колкото войната в Ирак. в знак на бойкот спирам слушането на радио. то и без това от другите радиостанции не става и чеп за зеле!
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 20 Мар 2003, 9:10

И как така го спират?

Що за дивотии са това...

Нещо протести, подписка против няма ли... да се включим и ние?

Tullamore is my middle name
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: София

Мнение от Utah » 20 Мар 2003, 10:29

Новината е доста стара.
СЕМ взело решение за отнемане на лиценза на "Тангра" поради огромен спад на рейтинга.
Сега на тази честота ще има радио "Гонг" собственост на Томислав Русев.

Доста хора съжаляваме за "Тангра"

The White Power
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 1.08.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от sid » 20 Мар 2003, 23:20

Neeeeeeeeeeeeee, e tova e 6ibana darjava, kak moje edno hubavo ne6to da ima i da go sasipat ,da ni go otnemat ,prosto taka ,CEM - gadni izrodi ,da umrete dano v adski muki,i posle nie 6e vartime gumi vurhu gnusnite vi grobove dokato vi zali4ime napulno ot liceto na taia planeta.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 21 Мар 2003, 0:50

dreme mi na pitona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши завивач
Аватар
Мнения: 760
Регистриран на: 1.04.2002

Мнение от ivo » 21 Мар 2003, 11:26

Лошо... почвам да слушам 99.1 вече :!: :lol: :lol: :lol:

viper
Аватар

Kiro mai ne e cakal dostata4no

Мнение от viper » 24 Мар 2003, 19:29

Kiro mai ne e cakal dostata4no, shtoto za licenz se broqlo po 150-200 hilki na razni loshi hora. To t'va v normalna darjava nqma da se slu4i, ama BG-to ne bih kazal 4e e v taz kategoriq :))) Za protestite - k'vo da vi kaja - to i da se protestira golqma polza nqma - tez TAPACI deto ni upravlqvat sa gluhi i s 3-te ushi. Dano da gi butne kamion s boza! :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 26 Мар 2003, 9:45

ne sa otneli licenza na tangra, a ima nov sobstvenik, koito iska da pravi sportno radio Gong (sobstvenika na Darik - Radosvet Radev ako ne me luje pametta)
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 26 Мар 2003, 12:34

не мога да кажа със сигурност кое от двете е вярно на 100%,дали не са им продължили лиценза или ще бъде купено или дали не им е бил продължен лиценза,за да бъде купено,честно казано не ме и интересува толкова ,важното е че ще бъде спряно :evil:
от радио тангра отказаха да заемат становище нито по въпроса за спирането си,нито по въпроса за протеста.на протеста бяхме около 150 души(почти всички металюги) и честно казано поне аз не се и надявах,че ще направим нещо,защото явно става въпрос за доста пари,какво и пука от мнението на някакви си 150,предимно на пубертестка възраст протестиращи.аз отодох,защото на воля можах да си излея яда и ще отида и в понеделник от 10.00 часа пред аксаков 13,където пак ще има протест.ясно е,че ще паднем,но поне няма да е без бой :wink:
има обаче едно нещо,което не ми се връзва,а именно:защо про положение,че ти спират радиото нито се бориш да го запазиш(както споменах радио тангра дори не взе становище и каза,че не знае нищо за протести) :?:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 27 Мар 2003, 7:52

няма и да вземат становище! както вече ви казах радио тангра бе пререгистрирано като АД и след стандартна процедура по увеличаване на капитала кирчо и косьо поради безпаричие остават с общо 18%, което ги прави безгласна буква (егати израза, такава не съществува в азбуката :) :) ) в дружеството. причината да се извозят така не ми е известна (тъпи и задръстени ли са или просто са ги преметнали), но е факт че всичко това се е разиграло поради факта, че националния лиценз и съответно употребата му води до 12000 лева месечни разходи, които те не на знаели как да избият (явно аз не съм единствения, който не разбира от икономика 8) ) :!:

:arrow: та така ... имаме едно АД, което желае леко да промени дейността си, а именно от рок-радио на спортно радио. всички на които това не изнася (вкл. и аз) може да се оплачат на арменския поп!
жалко е само, че единственото радио в ефира на Сф (а може би и националният), което ставаше за слушане след няколко дни ще загине :( :( :( :( :( :(

аз и без това слушах радио само в колата, вижда се, че е дошло времето на кар-мп3 :) :)
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

viper
Аватар

Мнение от viper » 21 Май 2003, 21:30

Дано да стане спортно рок - радио "Гонга на Тангра" :lol:

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook