Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Варна

Модератори: Icco, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ddddk » 21 Яну 2016, 13:22

Аз реглажите ги правя във Варна Карс. Малко по-скъпо е от другите места, но си струва. Определено. ;)
Отиваш и приключваш с тоя въпрос до следващата смяна на нещо по ходовата част.
Това с обикалянето на 15 евтини сервиза не го разбирам :shock:
Къде е файдата от 15 пъти по 40 лв и време, и нерви, и гориво, вместо един път 68 лв? :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 13.04.2014
Местоположение: Варна / Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 530dA M-Tech ///M-Pack

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivailo0 » 21 Яну 2016, 14:42

E па аз минах с 12лв с ваучър :mhihi: Не винаги цената значи качество :shock:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ddddk » 21 Яну 2016, 15:01

ivailo0 написа: Не винаги цената значи качество :shock:

:yes: Абсолютно съм съм съгласен!
Споделям, че там правят реглажа качествено. Цената е такава, каквато е. :dunno: Споделих я информативно.
За други дейности нямам наблюдения.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Демирев » 22 Яну 2016, 13:34

ddddk написа:Аз реглажите ги правя във Варна Карс. Малко по-скъпо е от другите места, но си струва. Определено. ;)
Отиваш и приключваш с тоя въпрос до следващата смяна на нещо по ходовата част.
Това с обикалянето на 15 евтини сервиза не го разбирам :shock:
Къде е файдата от 15 пъти по 40 лв и време, и нерви, и гориво, вместо един път 68 лв? :ok:


Всичко хубаво, ама като я вдигнат там - във Варна карс, винаги си съчиняват нещо; че е за смяна! въпреки, че е на не повече от година частта!
И реглажа излиза много над 70. По скоро удря 900-1000 лева!

Я някой носач Лемфьордер за 650 лв. и 300 лева труд ще те изнудят да смениш я нещо подобно. Страшни мафиоти са там!
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ddddk » 22 Яну 2016, 15:30

Демирев написа:Всичко хубаво, ама като я вдигнат там - във Варна карс, винаги си съчиняват нещо; че е за смяна! въпреки, че е на не повече от година частта!
И реглажа излиза много над 70. По скоро удря 900-1000 лева!

Я някой носач Лемфьордер за 650 лв. и 300 лева труд ще те изнудят да смениш я нещо подобно. Страшни мафиоти са там!


Абе, ти верно ли написа тая глупост!?! :mhihi:
Кой те кара да си ремонтираш колата там?! Пистолет на челото ли ти опряха?!
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 14.12.2015
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от carousi » 03 Фев 2016, 21:02

Здравейте колеги.Предстои ми смяна на комплект ремъци и ролки на е38 плюс смяна на свещи, смяна на масло на скоростна кутия + филтър( аз съм си ги купил само че нямам помпа да сменя маслото) и да огледат ходовата част че ми се причува едно хъркане на десен завой.Да ми предложите сервиз във Варна.

п.с Извинявам се за пропуска.
Последна промяна carousi на 04 Фев 2016, 17:52, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 13.04.2014
Местоположение: Варна / Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 530dA M-Tech ///M-Pack

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivailo0 » 04 Фев 2016, 13:18

Споделяш ни.., търсиш сервиз или упътване как да се справиш сам или да гадаем. :help:

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e60

Re: Сервизи във Варна

Мнение от rolerbol » 07 Фев 2016, 21:08

Здравейте колеги,
не съм от Варна и бих искал да ви попитам може ли да препоръчате и кажете адрес на сервиз във Варна където разбират и могат комплексно да направят диагностика и проверка качествено (двигател, автоматични скорости, електроника и т.н.) на едно БМВ e60.

Благодаря ви предварително.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Black-Power » 07 Фев 2016, 22:18

Турбо сервиза в ТУ-Варна. С две ръце и един крак - ЗА !
Stop me, if you can ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivoaudi » 08 Фев 2016, 3:30

Демирев написа:За пореден пънт се убеждавам че няма читав сервиз където да ми оправят предницата - реглажа.

Ходих и на 4-ти и на 17- януари на реглаж и в цветния и в Булавто кайсиева градина и след смяна на кормилни накрайници и трети реглаж за 30 дни и волана пак стои извъртян на една страна с 5 см. при изправени гуми. :banghead: :banghead: :banghead:

2015 съм и правил 14 пъти реглаж без да преувеличавам!
- сменени чисто нови носачи с тампони август и на баира за виница в прехваления сервиз за бмв-та и всички лъжат...все така нестабилна и с извъртян волан накриво стои :|
И рециклиране и на кормилна рейка - абе 2000 лв. пръснах последната година по предница и задница и един керлив реглаж не могат да направят на едно дърто Е46 във Варна!


Следих ти одисеите с газовото, сега с предницата, кофти работа. Има си такива коли, няма оправия и туй то, моята самата смея да твърдя, че едва ли има аналог и съперник във форума по каръщина. Та твоя човек според мен конкретно за реглажи е Мимо до колелото на автогарата. Освен, че си разбира от работата, си калибрира редовно стенда и е съвестен и свестен.Иди там. Като съвет обаче, хубаво ще е да поговориш лично с него, а не с някой от работниците, едва ли ще ти откаже да те изслуша.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Black-Power » 08 Фев 2016, 12:20

Във Варна има СУПЕР сервизи за нашите коли ! Дори по-добри от тези в София или Пловдив ! Било то, за предница, задница, двигател, ел., газ маз и прочие. Друг е въпроса, че не са споделени тук. Нормално. Още във втория пост пише "Всеки се спасява, кой - както може. И когато потребител попадне и е доволен от даден сервиз, няма да го сподели тук. Защото не е получил помощ от тук, и защо да я дава? Всеки ден минавам покрай сервиз, наредени коли главно от марката, с надписи и стикери на форума. Видимо доволни колеги, че проблемите им са решени. Този сервиз защо не фигурира тук? Някой има полза от дезинформацията или на мен така ми се струва? И за да не съм капо :

Мерене на компресия -> Мотор (нещо си), зад магазина на Мерцедес. Доволен съм !
Stop me, if you can ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 23.06.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше E61 525d '05
Детайли за колата: MIni Cooper Clubman D R55 LCI '14

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ppetkovds83 » 08 Фев 2016, 16:18

Страшни сервизи Колега имаме във Варна.Ако обаче имаш познат във всеки от тях ще е най-добре иначе по-добре ходи в БМВ.Миналата седмица щяха да ми вземат една много яка сума в сервиза в Техническият за нищо реално.Не ми се влиза в подробности,оказа се,че нямам никакви проблеми.Търсих сума ти време сервиз за въздушно окачване-Е,няма и няма.Добре,че Еконт са пъргави и сервизите от София-отзивчиви.

За обслужвания-сервизи колко си искаш,но за специфични ремонти не може да се разчита.

За двигателя ходя при Павката до ЕлМарк,за окачване и всякакви други неща -при моя майстор в гаражчето.

За кутии при онзи господин под Технополис,ако е на кеф и т.н.

Хайде поздрави и успех с търсенето на читави сервизи,който не се опитват да ви вземат по една средна заплата за здравей.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Black-Power » 08 Фев 2016, 16:28

В официалните сервизи на БМВ ли? Не мерси.
Stop me, if you can ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivoaudi » 08 Фев 2016, 22:20

Soni написа:Във Варна има СУПЕР сервизи за нашите коли ! Дори по-добри от тези в София или Пловдив ! Било то, за предница, задница, двигател, ел., газ маз и прочие. Друг е въпроса, че не са споделени тук. Нормално. Още във втория пост пише "Всеки се спасява, кой - както може. И когато потребител попадне и е доволен от даден сервиз, няма да го сподели тук. Защото не е получил помощ от тук, и защо да я дава? Всеки ден минавам покрай сервиз, наредени коли главно от марката, с надписи и стикери на форума. Видимо доволни колеги, че проблемите им са решени. Този сервиз защо не фигурира тук? Някой има полза от дезинформацията или на мен така ми се струва? И за да не съм капо :

Мерене на компресия -> Мотор (нещо си), зад магазина на Мерцедес. Доволен съм !


Като изключим последния ред колега, буквално всичко останало е точно на обратно. Съжалявам да го кажа, но не само сервизите, НИЩИЧКО не е наред във Варна, нито услуги, нито човещина, нито коректност, нито компетентност :no: Не знам и не ми се вярва да има град по-неприветлив от Варна, не заради самия него(хубав си е града), а заради жителите си :no: :no: . Там просто всичко е еснафщина, високомерие, гола и глупава арогантност и най-вече интереси. Има наистина тук, там някое изключение, ама дали те рисуват картината като цяло а?

ПС Изобщо не е случайно, че раздела за Варна е тъй постен.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Митко Стоянов » 08 Фев 2016, 23:02

Колега, като ти гледам ника, само в Марсилия ше те оправят...Можее и в Нигерия :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Варна

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook