Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол

Модератори: bozukov_g, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Тема за взаимопомощ

Мнение от dimodi » 12 Фев 2013, 22:46

Колеги, имам едно питане. В Сливен зад Шевролет има един сервиз, в който ремонтират дюзи и турбини. Единият мисля, че се казваше Тахсин, а другия Георги. Скоро ходих при тях по служебен въпрос и ги питах дали могат да диагностицират дюзи на комън рейл, понеже видях, че имат стенд. Казаха, че за 10-15 минути щели да установят дали са наред без да ги свалят от колата. Имате ли някакви впечатления дали си разбират от работата или да сте чували нещо за тях? :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 669
Регистриран на: 3.07.2007
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: S50 @_@

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от VaLy0 » 13 Фев 2013, 11:03

dimodi написа:Колеги, имам едно питане. В Сливен зад Шевролет има един сервиз, в който ремонтират дюзи и турбини. Единият мисля, че се казваше Тахсин, а другия Георги. Скоро ходих при тях по служебен въпрос и ги питах дали могат да диагностицират дюзи на комън рейл, понеже видях, че имат стенд. Казаха, че за 10-15 минути щели да установят дали са наред без да ги свалят от колата. Имате ли някакви впечатления дали си разбират от работата или да сте чували нещо за тях? :roll:

Аз работя в Шевролет ;) имам впечатления, добри са :yes:
ИзображениеБъРзИя ///

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от michev » 30 Май 2013, 21:20

Сливналий, знаете ли нещо за тази кола - http://www.cars.bg/c125882, да ме извинят модераторите :oops:
only rear wheel drive

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 8.02.2008
Кара: 320 i
Мечтае да кара: Е90 пак бензин

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от ивайло81 » 15 Яну 2014, 18:17

Някой да знае автотапицер в Сливен. Имам един разшит волан да му удари един тигел. Струва ми се, че и сам ще мога да го направя но предпочитам при майстор.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от B U L L I » 19 Яну 2014, 1:19

позволих си да ви създам една такава тема,по примера на другите региони
за да избегнем подобни питания в темата за сбирките
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от frizzante » 21 Яну 2014, 11:49

Търся човек в района боравещ сис "DIS". Да уточня, че не търся безплатна услуга! На лично ще дам подробности за да не цапаме темата!


Sent from the черешата
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 563
Регистриран на: 20.11.2005
Местоположение: Бургас
Кара: E60 530D '05

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от toni » 27 Яну 2014, 13:10

Хора здравейте, да ви питам до Сливен имате една ски писта в местността Даулите. Някой може да ми даде информация дали работи вече след падналия сняг?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 669
Регистриран на: 3.07.2007
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: S50 @_@

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от VaLy0 » 28 Яну 2014, 14:21

toni написа:Хора здравейте, да ви питам до Сливен имате една ски писта в местността Даулите. Някой може да ми даде информация дали работи вече след падналия сняг?

044 623344 звъниш питаш ;)
ИзображениеБъРзИя ///

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от zAcK » 06 Фев 2014, 23:34

Привет,
Искам да попитам някой от вас има ли информация за тази кола и за автокъщата, в която я продават:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=5lqb9p
Търся си нещо подобно и искам да зная, дали да ходя до Сливен да я гледам
и какво мога да очаквам, както от колата, така и от търговците там :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 9.10.2010
Пол: Мъж
Кара: 530i E60
Мечтае да кара: М6

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Rennfahrer » 07 Фев 2014, 0:08

Браже, колата е супер, но има 2 сериозни забележки:

1. Ръчка е.
2. От Сливен (България) е.

Схемата е заложена по дефиниция. Казвам ти го като кореняк сливналия. Бих ти препоръчал да си вземеш една седмица отпуска, да вземеш един приятел, който поназнайва немски и да идете в Германия да изберете нещо. Аз така направих и съм супер доволен. Намерих поддържана кола на реални километри (180к), което бе проверено впоследствие в BMW по ключа, за 9600 евра, 2004 г., пак с комфортни седалки като тази от линка, голяма навигация, ксенон и трилитров мотор с автоматик.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 8.02.2008
Кара: 320 i
Мечтае да кара: Е90 пак бензин

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от ивайло81 » 11 Фев 2014, 19:16

Rennfahrer написа:Браже, колата е супер, но има 2 сериозни забележки:

1. Ръчка е.
2. От Сливен (България) е.

Схемата е заложена по дефиниция. Казвам ти го като кореняк сливналия. Бих ти препоръчал да си вземеш една седмица отпуска, да вземеш един приятел, който поназнайва немски и да идете в Германия да изберете нещо. Аз така направих и съм супер доволен. Намерих поддържана кола на реални километри (180к), което бе проверено впоследствие в BMW по ключа, за 9600 евра, 2004 г., пак с комфортни седалки като тази от линка, голяма навигация, ксенон и трилитров мотор с автоматик.


:banghead: :banghead: После как няма да се смеят като им кажеш, че си от Сливен. Никой да не си купува кола от тук ей. Сега сметни 9600 евра + разходите отиди до Германия с приятел, хотел,обикаляне по къщите,връщане. И пак не си взел фейслифт. И въобще човека пита за колата ти къде го прати...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: паралел 42 на голямата вода
Пол: Мъж
Кара: предимно служебни кошници
Мечтае да кара: без да се ядосва
Детайли за колата: M47N

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от MORSKIa » 02 Мар 2014, 18:25

Koлеги,
вероятно питането ми не е за тук, ама не намерих по-подходящо място/тема, та,
днес се връщах към морето и минах по стария път през Ст.Загора, Н.Загора и на Ямбол се качих на магистралата. На Крушаре на края на селото посока магистралата и Ямбол ми се разпищя Валентина с лазерен сигнал. Намалих рязко и се заоглеждах по банкетите и шубраците напред за ушеви, но...нямаше нищо. В последният момент видях 2 бр. камери закачени отгоре над пътя и вероятно те излъчваха такъв сигнал, защото след като ги подминах сигналът угасна. Това съвсем в края на селото, има една П образна арка и там бяха сложени в двете посоки.
Питането ми е, знаете ли какви са, има ли евентуално пострадали от тях, защото до колкото успях да ги видя, бяха от тези стандартните за външно видеонаблюдение, а не от големите кутии по пътищата.
Ако някой може да даде някакво инфо и после може да триете

Благодаря Ви предварително
Не понасям тарикатите на пътя във всичките им проявления пък били те и с нашта марка

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от frizzante » 02 Мар 2014, 18:31

MORSKIa написа:Koлеги,
вероятно питането ми не е за тук, ама не намерих по-подходящо място/тема, та,
днес се връщах към морето и минах по стария път през Ст.Загора, Н.Загора и на Ямбол се качих на магистралата. На Крушаре на края на селото посока магистралата и Ямбол ми се разпищя Валентина с лазерен сигнал. Намалих рязко и се заоглеждах по банкетите и шубраците напред за ушеви, но...нямаше нищо. В последният момент видях 2 бр. камери закачени отгоре над пътя и вероятно те излъчваха такъв сигнал, защото след като ги подминах сигналът угасна. Това съвсем в края на селото, има една П образна арка и там бяха сложени в двете посоки.
Питането ми е, знаете ли какви са, има ли евентуално пострадали от тях, защото до колкото успях да ги видя, бяха от тези стандартните за външно видеонаблюдение, а не от големите кутии по пътищата.
Ако някой може да даде някакво инфо и после може да триете

Благодаря Ви предварително


Скоро ги сложиха, от това което съм чул наоколо са за видео наблюдение само. Странно какво ти е пищяло, на моята вярна Кобра нищо не писка, не съм и чувал за пропищели от тези камери. Не се оритеснявай.


Sent from the черешата
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: паралел 42 на голямата вода
Пол: Мъж
Кара: предимно служебни кошници
Мечтае да кара: без да се ядосва
Детайли за колата: M47N

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от MORSKIa » 02 Мар 2014, 18:58

frizzante написа:
MORSKIa написа:Koлеги,
вероятно питането ми не е за тук, ама не намерих по-подходящо място/тема, та,
днес се връщах към морето и минах по стария път през Ст.Загора, Н.Загора и на Ямбол се качих на магистралата. На Крушаре на края на селото посока магистралата и Ямбол ми се разпищя Валентина с лазерен сигнал. Намалих рязко и се заоглеждах по банкетите и шубраците напред за ушеви, но...нямаше нищо. В последният момент видях 2 бр. камери закачени отгоре над пътя и вероятно те излъчваха такъв сигнал, защото след като ги подминах сигналът угасна. Това съвсем в края на селото, има една П образна арка и там бяха сложени в двете посоки.
Питането ми е, знаете ли какви са, има ли евентуално пострадали от тях, защото до колкото успях да ги видя, бяха от тези стандартните за външно видеонаблюдение, а не от големите кутии по пътищата.
Ако някой може да даде някакво инфо и после може да триете

Благодаря Ви предварително


Скоро ги сложиха, от това което съм чул наоколо са за видео наблюдение само. Странно какво ти е пищяло, на моята вярна Кобра нищо не писка, не съм и чувал за пропищели от тези камери. Не се оритеснявай.


Sent from the черешата

Благодаря за бързия отговор колега.
Той Валентина ми лови всичко и което трябва и което не трябва :lol: . Интересното е, че явно обхвата на въпросните камери е слаб, защото ми се разпищя в последния момент, след моста, май има некъв разклон там, та в този участък някъде се разпищя за около 2-3 секунди само. Аз и затова се зачидих, защото другите ги хваща достатъчно отдалече. Даже се притесних да не ме "стрелят" куките, но......както и да е...
Благодаря все пак, жив и здрав
Не понасям тарикатите на пътя във всичките им проявления пък били те и с нашта марка

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от HackeD » 31 Мар 2014, 19:54

Здравейте колеги, харесал съм една кола която се намира в Сливен може ли да ми кажете сервиз където да я закача на диагностика? ( за бензинова кола става въпрос, ако има значение...)

Следваща

Назад към Сливен и Ямбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook