Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Пловдив

Модератори: pistata9889, Harry Poter, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 408
Регистриран на: 18.06.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 523i

Тема за взаимопомощ

Мнение от Plamin » 05 Фев 2013, 20:58

С оглед това че темата за седмични сбирки доста се спами пускам тази нова тема както са направили и в други градове за да може тук всеки който има нужда от някаква помощ да пита!
Къде мога да си сменя маслото,кой може да ми полира джантите и тн...
Излишните коментари и мнения с насока реклама ще бъдат трити :!:
host написа:
Някой колега с насока за севиз за ходова част в Пловдив. Любака в Кючука е зает, а леко бързам?! По принцип съм на В.Априлов някъде наблизо, че нещо адски тропа и скърца отпред. Не е носач, преди 1м. са сменени.

bavaretca_tns :
колега не е много близко до теб но човекът работи много добре.Пишати каде се намира ти ако искаш отиди там.
От Васил Априлов завиваш към Гладстон караш само направо до хотела на ванко 1 на Мария Луйза правиш обратен и се връщаш към гробищата преди тях има една пресечка завиваш на дясно от ляво трябва да има една автомивка караш направо около 300 метра в дясно има един портал/портала се намира преди кръстовището/ минаваш през него и има няколко халета сервиза се намира от ляво редица с халета там ще търсиш мишо кажи че те е пратил тошо със смолянското БМВ.
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Киров » 05 Фев 2013, 22:01

Айде аз първи да се разпиша :mhihi: :mhihi: взех си централен плафон от е46 фейслифт с буксата е направо и искам да го сложа на е36 фейслифт :mhihi: от отдавна се чудя кой може да ми го сложи в Пловдив да ме опътите към някого и горе долуколко ще ми струва интервенцията... ;) :yes:

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от POL_Starshi » 06 Фев 2013, 9:11

Peturcho_bmw написа:Айде аз първи да се разпиша :mhihi: :mhihi: взех си централен плафон от е46 фейслифт с буксата е направо и искам да го сложа на е36 фейслифт :mhihi: от отдавна се чудя кой може да ми го сложи в Пловдив да ме опътите към някого и горе долуколко ще ми струва интервенцията... ;) :yes:


В момента синковеца SuPeR_FLY, се занимава точно с това и ако искаш му пиши да ти даде някакви напътствия за интервенцията. :winky:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.10.2009
Местоположение: гр. Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 525 TDS

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Val-Kris » 06 Фев 2013, 20:26

Здравейте, да се включа и аз. Искам да питам, кой в Пловдив може да ми монтира плафони отдолу на кората на вратите, да ми пусне и вържи кабели за да светнат. Аз нямам, а много ми се иска да имам тази екстра :)
Благодаря ви за помощта.
Изображение

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Бибо » 07 Фев 2013, 20:02

Val-Kris написа:Здравейте, да се включа и аз. Искам да питам, кой в Пловдив може да ми монтира плафони отдолу на кората на вратите, да ми пусне и вържи кабели за да светнат. Аз нямам, а много ми се иска да имам тази екстра :)
Благодаря ви за помощта.


Колегата nakoone си направи такава интервенция. Пиши му лс!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 15.09.2011
Пол: Мъж
Кара: 320Д
Мечтае да кара: 320 е46 М3

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от RoyJones » 23 Фев 2013, 17:03

Здравейте колеги. Знам,че не е тук мястото да пускам такива постове с глупави въпроси просто тук ще се види "надявам се". Та, молбата ми е някой ако може да пише на C++ или има познат които може да направи 1 задача, ще си му платя каквото трябва просто ми е спешно. Благодаря предварително ако някой помогне.

пп може да ми изтриете поста или да го преместите където му е мястото ако не е за тук.

пп2 извинявам се за спама :bchug: :bchug:
If you are first-you are first... if you are second-you are nothing!

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 172
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: Пловдив
Кара: lachssilber-metallic (203)

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от RxD » 02 Мар 2013, 12:51

Здравейте колеги , някой да знае читав майстор за пластмасови заварки :?:

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Киров » 02 Мар 2013, 12:54

RxD написа:Здравейте колеги , някой да знае читав майстор за пластмасови заварки :?:

В Изгрев точно зад глухото училище ,като идваш от изгрев към центъра точно преди светофара на ОМВ-то се пада в дясно долу в ниското е , ше го видиш винаги има брони отпред и на покрива гаража му, добре бачка и евтино взима... :yes:

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Бибо » 02 Мар 2013, 14:50

RxD написа:Здравейте колеги , някой да знае читав майстор за пластмасови заварки :?:


Пиши Л.С. на BUHALA
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от ylaine » 02 Мар 2013, 19:39

Здравейте колеги, някой знае ли къде се занимават с дистанционни за кола? Става въпрос за прехвърляне на чипа от едно на друго дистанционно.

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: Първомай
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d E39
Мечтае да кара: BMW M5 E39

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Barzaka_kurchev » 03 Мар 2013, 20:00

Здравейте колеги понеже сте от Пловдив искам да ви попитам имате ли някаква информация за човек на име Ангел от Велинград който се занимава с чип-тунинг и по-специално с дизели! До колкото знам кара дизелово Е34 с M57 мотор с доста сериозни доработки направени от него ако можете някакви координати да ми дадете. Благодаря ви!
Добрите момчета отиват в рая, а лошите където пожелаят

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 23.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от bgpavlp » 04 Мар 2013, 12:27

Търся някой от района с Е46 и прибиращи се огледала.Нужен ми е малко съпорт.
Изображение

Ако нема у глава, има у Google.

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Киров » 06 Мар 2013, 23:07

Колеги, къде в Пловдив могат да ми хромират или метализират, незнам как е тонното на именование, детайли от пластмаса и детайл от метал... за Стрелча знам, ако знаете из града някъде да кажете... Благодаря ви! :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 522
Регистриран на: 17.01.2005
Местоположение: Мюнхен/Пловдив

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от JohnnyBlack » 07 Мар 2013, 12:36

Peturcho_bmw написа:Колеги, къде в Пловдив могат да ми хромират или метализират, незнам как е тонното на именование, детайли от пластмаса и детайл от метал... за Стрелча знам, ако знаете из града някъде да кажете... Благодаря ви! :yes:

http://www.galvanikabg.com/start.html

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: Първомай
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d E39
Мечтае да кара: BMW M5 E39

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Barzaka_kurchev » 07 Мар 2013, 19:29

Peturcho_bmw написа:Колеги, къде в Пловдив могат да ми хромират или метализират, незнам как е тонното на именование, детайли от пластмаса и детайл от метал... за Стрелча знам, ако знаете из града някъде да кажете... Благодаря ви! :yes:

Стралча брат. Тези от Пловдив само в/у алуминии и метал прават
Добрите момчета отиват в рая, а лошите където пожелаят

Следваща

Назад към Пловдив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook