Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Плевен

Модератори: Гецата, Ogi, Общи модератори

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от Ogi » 28 Фев 2011, 11:59

Здравейте колеги от Плевен, започваме кампания която има за цел да привлече максимум брой членове от различните региони в цяла България. Както знаете БМВ Клуб България е огромна организация, с огромен брой членове, фенове и ентусиасти, известни сме със сполотеното и услужливото си общество, сред всички автофоруми сме смятани за най-сериозния автомобилен клуб в България и никой не смее да го отрече. Точно затова решихме да развием различните региони както е развита София в момента, за целта е нужно да наберем повече членове от регионите които да допринасят за развиването на този регион,а по този начин и на целия клуб, когато сме повече ще можем да влагаме повече енергия и усилия които да насочват регионалното звено напред и нагоре, за това ви приветствам! Ако сте обмисляли възможноста да станете членове на БМВ Клуб България, сега е момента да го направите, смятам че Плевен е най-гъсто населения регион с БМВ фенове в цяла България, нека го покажем като ударим другите региони в земята :mhihi: (това не е състезание но нищо не ни пречи да им покажем че сме най-силните).

Какво печелите от това че сте член на БМВ Клуб България в гр. Плевен?
Както е известно в момента е изгодно да си член на клуба единствено ако живееш в София. Точно за това бяха взети някои решения с които цялата тази ситуация ще се промени, част от постъпленията събирани от членски внос и рекламни матеряли ще остават в Плевен, с тези пари ще можем да развиваме и да сплотяваме членската маса в Плевен, също така освен отстъпките които ползваме в момента, скоро ще започнат да се водят преговори с някои от най-големите фирми предлагащи авточасти на Българския пазар, така Плевенчани също ще могат да се възползват от отстъпките които ще ни уредят управителите на клуба. Идеята е да се заработи с много и разнообразни фирми които работят на национално ниво, да се вземат отстъпки за да могат да се ползват от всички членове, независимо в кой град живеят те. Но кое е най-важното? Най-важното е че вие ставате част от тази огромна растяща с всеки изминал ден единствена по-рода си в България организация, наричаща се БМВ Клуб България, мисля че по-безценно от това няма.

Друго важно: Скоро моят офис ще се превърне и в офис на БМВ Клуб България за гр. Плевен, ще можете да идвате лично и да си заплащате членския внос при мен, ще можете да дойдете и да си закупите рекламни матеряли на клуба, ще можете да дойдете просто да ми зададете въпроси които ви интересуват...

За всякакви въпроси, проблеми и нужди свързани с БМВ Клуб България, не се колебайте да се свържете с мен, ще ви съдействам
Също така можете да прочетете този раздел ако се интересувате от членство в БМВ Клуб България: viewforum.php?f=50

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от rosen.kolarov » 28 Фев 2011, 12:45

Оги мога само да изкажа своите адмирации към хора като теб, които са безрезерво отдадени на
каузата БМВ и на БМВ Клуб България. Също искам да кажа, че всички фенове от Плевен и региона
могат да разчитат на пълната подкрепа на Клуба за всички свои начинания и инициативи.

Росен Коларов,
Председател на УС
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от Kroki » 28 Фев 2011, 13:45

Както ме знаеш ти, а и някой други хора в мен тече синя кръв :mhihi: . Винаги съм помагал с каквото мога и съм го правил от сърце. Чакам момента да навърша 18 (още 3 месеца) за да стана член на тази общност и да се гордея с това. Ако има нещо да се помага и т.н. знаеш ме! С две ръце съм за инициативата и имате мойте поздравления за хубавото решение! ( към УС ) :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от roko » 02 Мар 2011, 10:35

Оги,след снощният разговор с теб и Гецата разбрах,че сериозно сте се заели с организацията и ръководенето на Плевенския клуб :yes:
Докато има такива Фенове като Вас....Бяло-Синята Идея..няма да изчезне!!!
Ние от ЛОвеч не сме толкова многобройни като Вас-Плевенскит клуб,но за сметка на това рядко се вижда/среща ''лошо''BMW и всички са със стикери на клуба :lalala:
Имате Нашата подкрепа в големите мероприятия ,които съм сигурен ,че ще има и тази година.
Поздрави от Ловеч :D
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 5.05.2002
Местоположение: Плевен

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от biko » 03 Мар 2011, 19:56

roko написа:Оги,след снощният разговор с теб и Гецата разбрах,че сериозно сте се заели с организацията и ръководенето на Плевенския клуб :yes:
Докато има такива Фенове като Вас....Бяло-Синята Идея..няма да изчезне!!!
Ние от ЛОвеч не сме толкова многобройни като Вас-Плевенскит клуб,но за сметка на това рядко се вижда/среща ''лошо''BMW и всички са със стикери на клуба :lalala:
Имате Нашата подкрепа в големите мероприятия ,които съм сигурен ,че ще има и тази година.
Поздрави от Ловеч :D

Роко брат много сме силни сме :lol:
Оги зад тебе сме всички
само най-добрите умират млади

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от svilgg » 03 Мар 2011, 23:07

Искам да ви поздравя за това което правите , то отдвана трябваше да се случи , и да ви пожелая късмет :yes:
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 58
Регистриран на: 11.12.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: BMW 318 tds

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от Memo85 » 13 Мар 2011, 19:10

EEEE браво Оги най сетне някой да се захване сериозно вместо само да говори :bowdown: :bowdown: :bowdown: Аз знам че ще се справиш със задачите както винаги :yes: :yes: :yes:
Изображение

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от gazzzar » 14 Мар 2011, 16:04

Евала за старанието на Плевенската група.... :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 20.11.2009
Местоположение: Плевен,София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E70 4.8

Re: Относно БМВ Клуб България в гр. Плевен

Мнение от vlado320 » 25 Мар 2011, 21:15

Браво ,моето момче,само така и за напред! :yes:

Назад към Плевен

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook