:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4438
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: E39 M5

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от mad_presley » 07 Юли 2010, 21:03

LiTtLeRoCk написа:Ето го нашия красавец, memberlist.php?mode=viewprofile&u=42269 хванах го по емайла netone_1@abv.bg който отговаря на ника му.Няма невъзможни неща,вече му писах лично очакваме неговия отговор.

Kато един Шерлок Хоумс си колега :D

Аз претенции нямам, просто го пуснах тук да предпазя други потребители на нашия форум, а и този дори и да иска няма да му дам нищо повече. Не съм за 10лв в никакъв случай, но пък такъв идивид да се подвизава из форума като че ли не е много добра идея.

Нека да му видим оправданието, а след това админ съвета да решава какво да прави.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Юли 2010, 21:06

Няма такива филми,няма да му се размине чакам да ми отговори и съм му купил еднопосочен билет за БАНнановите републики!Всички трябва да разберат,че подобни потребители нямат място тук!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Разград
Пол: Мъж
Кара: е60 525 x-drive
Мечтае да кара: M6

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Sesko » 07 Юли 2010, 21:28

LiTtLeRoCk написа:
Sesko написа:И аз да се оплача от един така наречен " колега". Ника му е rizovski от София е. Каза , че си е блъснал колата и му трябвали фарове за е39. Разбрахме се даде ми координати и ги пратих и вече 5 дена седят там. Последно ми вдигна телефона и каза , че ги е взел и аз отивам на другия ден да си взема парите от Еконта ама нъцки... И от тогава не вдига и не отговаря на ЛС. Това е от мене нека модераторите да преценят.

rizovski е в отпуск по болест :mhihi:

Колега няма кво да му чакаш отговора , тоя се е регнал с друг ник , направо му слагай БАН по IP. Това е същия дето ме излъга мене за фаровете така както е метнал Mad Presley. Хванах го по номера , а и по това което са писали в webcafe , другото му име е Илиан Ризовски :ranting:
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Юли 2010, 21:29

Благодаря на колегата sesko.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4438
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: E39 M5

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от mad_presley » 07 Юли 2010, 22:29

Сега забелязах, че вече си е сменил и ника в Skipe. Вече е vlado_uk, а когато говори с мен беше vladimir.nikolov ;)

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Юли 2010, 22:35

mad_presley написа:Сега забелязах, че вече си е сменил и ника в Skipe. Вече е vlado_uk, а когато говори с мен беше vladimir.nikolov ;)

И Али Раза да се,кръсти пътник е.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 08 Юли 2010, 21:11

rizovski a.k.a. netone_1 захлеби отново... ако си мисли, че той може да се регистрира по-бързо, от колкото ние да му надаваме банани значи не е познал ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от scipo » 09 Юли 2010, 17:20

Ясен Николов... изключително некоректно поведение спрямо мен... преди известно време сменях при него масло, филтри и тампони на двигател. Тампоните здадоха багажа след няма и месец, и като отидох при него каза, че тампоните са видимо нови, че това не било от тях и след това сподели, че имало колега във форума дето му сменял тампони на 5 дни, тампоните се прецаквали, когато колата се ръчкала... това е само началото сега преди 2 седмици сменях пак масла и филтри и когато майстора ги свали и какво да видим китайско СЦТ, като изрично бях казал на ясен, че искам скъпи и качествени части!!! Удоволствието ми стуваше около 950-60 лв нямам точно спомен но беше със сигурност над 950лв... Смятам, че не е нормално след като някой "майстор" смени нещо по колата след това да тичаме на канал или да разглабяме за да видим какви части е сложил... Измекярско поведение от негова страна... за части, които реално струват 300лв максимум, да дам 950, при положение, че искам истински части, някакси...

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 09 Юли 2010, 17:22

drago_pavlov написа:Дойде и моят ред да ви представя един НЕкоректен купувач - Embata85 (Емил Лесов от Перник).
Случаят е следният: Получавам ЛС в което казва да му пратя амортисьорчетата на капака на багажника, казанчето за хидр. течност и предни амортисьори ако са с дългата биелетка. Моите са с късата и затова се разбрахме да му пратя само казанчето и амортисьорчетата на багажника. Пратих му ги до офис на Еконт в Перник на 25.05.2010 и му писах съобщение, че може да си ги вземе на следващия ден, но той така и не си ги взе; вече седят там половин месец; писах му няколко съобщения, на които така и не получих отговор. Звъняха ми няколко пъти от Еконт, като днес ми казаха да отида утре до офиса и да напиша разпореждане или да ми върнат пратката или да я унищожат. Сега трябва да платя разходите и в двете посоки, освен че ще се разкарам 3 пъти до офаса им... :no:

Въпросния гризна БАНана!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Мечтае да кара: само бмв та
Детайли за колата: много бърза

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от ясен николов » 09 Юли 2010, 23:49

scipo написа:Ясен Николов... изключително некоректно поведение спрямо мен... преди известно време сменях при него масло, филтри и тампони на двигател. Тампоните здадоха багажа след няма и месец, и като отидох при него каза, че тампоните са видимо нови, че това не било от тях и след това сподели, че имало колега във форума дето му сменял тампони на 5 дни, тампоните се прецаквали, когато колата се ръчкала... това е само началото сега преди 2 седмици сменях пак масла и филтри и когато майстора ги свали и какво да видим китайско СЦТ, като изрично бях казал на ясен, че искам скъпи и качествени части!!! Удоволствието ми стуваше около 950-60 лв нямам точно спомен но беше със сигурност над 950лв... Смятам, че не е нормално след като някой "майстор" смени нещо по колата след това да тичаме на канал или да разглабяме за да видим какви части е сложил... Измекярско поведение от негова страна... за части, които реално струват 300лв максимум, да дам 950, при положение, че искам истински части, някакси...
така:нови тампони може да се прецакат по две причини :колата да се ръчка е едната ,а втората е демфера да е заминал .филтрите с марка STC пише на кутиите Германия ,а не Китаи,а каде ги произвеждат това вече не знам,цената се казва винаги преди да се извърши дадената услуга и почти винаги се извършва в присъствието на клиента ремонта .това мога да кажа в моя защита мисля да не коментирам случката повече
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от scipo » 10 Юли 2010, 5:23

ясен николов написа:
scipo написа:Ясен Николов... изключително некоректно поведение спрямо мен... преди известно време сменях при него масло, филтри и тампони на двигател. Тампоните здадоха багажа след няма и месец, и като отидох при него каза, че тампоните са видимо нови, че това не било от тях и след това сподели, че имало колега във форума дето му сменял тампони на 5 дни, тампоните се прецаквали, когато колата се ръчкала... това е само началото сега преди 2 седмици сменях пак масла и филтри и когато майстора ги свали и какво да видим китайско СЦТ, като изрично бях казал на ясен, че искам скъпи и качествени части!!! Удоволствието ми стуваше около 950-60 лв нямам точно спомен но беше със сигурност над 950лв... Смятам, че не е нормално след като някой "майстор" смени нещо по колата след това да тичаме на канал или да разглабяме за да видим какви части е сложил... Измекярско поведение от негова страна... за части, които реално струват 300лв максимум, да дам 950, при положение, че искам истински части, някакси...
така:нови тампони може да се прецакат по две причини :колата да се ръчка е едната ,а втората е демфера да е заминал .филтрите с марка STC пише на кутиите Германия ,а не Китаи,а каде ги произвеждат това вече не знам,цената се казва винаги преди да се извърши дадената услуга и почти винаги се извършва в присъствието на клиента ремонта .това мога да кажа в моя защита мисля да не коментирам случката повече

не ме интересува каде ги произвеждат и с какви марки работиш просто не е редно като искам читави части и си плащам за тях да ми сложиш най-евтините, дори и да са Немски, турски или все 1 какви... това ти е некоректното, а за тампоните така заминават само най-евтините, а не смятам, че за 950 лв съм искал такива...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Мечтае да кара: само бмв та
Детайли за колата: много бърза

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от ясен николов » 10 Юли 2010, 10:20

колега мисля че не си запознат кое е наи евтиното на пазара но както и да е ,в тази цена има масло 5/30 бмв,горивен,маслен,въздушен,климатичен stc ,кар.газове oриг. ,2бр,тампони двигател ,лемф, диагностика и работа за всичко .
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от scipo » 10 Юли 2010, 16:02

ясен николов написа:колега мисля че не си запознат кое е наи евтиното на пазара но както и да е ,в тази цена има масло 5/30 бмв,горивен,маслен,въздушен,климатичен stc ,кар.газове oриг. ,2бр,тампони двигател ,лемф, диагностика и работа за всичко .


филтрите са 100лв, маслото и то, тампоните са 200лв и 100лв картерни газове... извинявай ама такъв майстор ли си, че да взимаш 400лв за работа.. все ми е едно каде не отишли, имал дал, просто искам всички да разберат и има още много недоволни от твоята работа и измекярските ти части... рано или късно всичко ще се разбере...

е34 фенче
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: близо до морето
Пол: Мъж
Кара: мфили
Детайли за колата: бензинояд

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от kik666 » 10 Юли 2010, 16:13

това STC ще да са некъв нов модел щото по принцип е SCT GERMANY :mhihi: :mhihi:
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Dimitroff » 10 Юли 2010, 16:17

kik666 написа:това STC ще да са некъв нов модел щото по принцип е SCT GERMANY :mhihi: :mhihi:


Аха...сигурно за това имат щампа Made in Japan :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook