:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от (bubsa) » 29 Юли 2017, 8:43

Мене същия ме разкарва с платформа до Асеновград с убеждение,че 540-ката която продава е перфектна.Отидох и де хванах за главата каква тояга иска да ми продаде :censored: 20 пъти го питах по телефона дали колата има ръжди и забележки,но той твърдеше,че е перфектна :confused: И ръжда имаше и технически не беше добре.
Набута ме 200лв за тая работа.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение


Аватар
Мнения: 579
Регистриран на: 21.08.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: бавно
Мечтае да кара: e30 m3

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от snaiperist0 » 29 Юли 2017, 21:21

LiTtLeRoCk написа:Писах му! Но от сега предричам края на съществуването му във форума.


Кога ми писа ? и Ленко не ти прави чест найстина говорих с теб лично дори аз ти казах кой съм еи така да разбереш че сме колеги от форума и че те знам ... смешна работа

- профила си е лично мой
- пазаря се за цената като дете , шото тука си големец
- получи подробни снимки
- уважиха ти се всички искания
- върна го ( това огънатото не е моя работа и много добре го знаеш от снимките преди покупката му )
- имам профила от 9 години не съм излъал никой за нищо , тия 23лв ли ще ми оправят нещата ???

След като ти вдингах телефона и ми каза че си се оправил с моя колега , който си продава в друг сайт ( което няма нищо общо с БМВ форума ) и ми затвори , найстина прекалвяваш човек се опитва да е коректен и точен . До ден днешен не съм излъгал никой с 1лв ама така избирателно да си ги насосваш найстина не ти приляга на годините ... Останах с грешно впечатление че си голям и разумен човек

току що наснимах детайлно капака , как не те е срам да ми го връщаш така изкривен и да лъжеш , очаквам Админа да ми пише и да му изпратв 60 детаилби снимки да видим куде е градушков и къде крив и ударен със снимки на датре как тръгна от асгр и как се връща . Ленко колелото де върти , да не говорим че прословутата ти доставка е 23лв защото се циганеше и за това да ти се прати за понеделник до адрес и тн , защо не разкажеш вна всички цялата истина . Току що намерих товарителницата и там дори си толкова нагъл че си викаш еконта и я пуслаш з амоя сметка и плащам 25лв щото си мега нахален а аз те чаках за понедленик че бешв по евтино нали ??? нали Ленко спомена ли на хората как платихме доставлата на връщане прикачака снимки на всичко само някой админ да обърне внимание .
Последна промяна snaiperist0 на 30 Юли 2017, 17:07, променена общо 1 път
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Lenco » 30 Юли 2017, 13:26

snaiperist0 написа:.....

Ако се занимаваш с части и ЕКОНТ, знаеш, че прегледа се извършва пред тях, та тази ти смешка за изкривеното при нас отпада, още повече, че колата чака още за капак.
Да циганих се за ЕКОНТ-а, щот съм им платил няколко офиса до сега, за това предпочетох да дойде до адрес понеделник, а не събота, а щеше да е яко да карам бояджията да работи събота за тоя боклук, и без това с дъщерята ме бъзикаха за "идеалния" капак.
Предполагам също ти е ясно, че ръждата няма как да я направя за 5мин и то пред куриера, както и накълваното отвън.
Слабо ме вълнува колко човека и от какви профили пишете, и от кви сайтове, хората трябва да внимават с вас.
Lenco написа:Капака обаче е за дъщерята, а тя е доста критична, та молбата ми е да го огледаш за ръжди по ръбовете отвътре и за неравности отвън.

Стоил написа:Супер е, направо за слагане

Ако LiTtLeRoCk или някой друг от форума, реши, че съм сгрешил, лично ще дойда да ти се извиня и да черпя по бира.

ПП1: Ако държиш мога да снимам и идеалната броня от преди това, че бях на зор и трябваше да се прибирам от Бургас за София.
ПП2: Вие ли бяхте дето преди 3-4 години ме разкарвахте от София до Асеновград да гледам едно идеално златисто е46 купе-англичанка, а нямаше детайл без ръжда?
Изображение

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Lenco » 31 Юли 2017, 15:39

snaiperist0 написа:...

Тарикат, не си променяй мнението, че почваш да ме дразниш. Не съм се пазарил, а ти предложих цена понеже знаех, че няма да е всичко ок.
Големец съм, да, и за да ти го потвърдя ми прати една банкова сметка да ти преведа още 23лв, да разходим капака до Стара Загора. Ако LiTtLeRoCk (понеже гледам че той се занимава с олигофрени като нас) прецени, че си прав ти плащам още 23лв за обратния път и изчезвам от форума. Ако капака ти става за ламарина за печене на пиперки изчезваш ти (не че не можеш да си направиш нов профил и да стреляш само на лични).
ЧАКАМ СМЕТКА ако си такъв мъжкар и да приключим, че ми идваш малко в повече.

Ей тука си играх още малко пред куриера да го понакалва. Има и още....

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 03 Авг 2017, 16:15

Това с изкривяването на капака е просто смешно!
Не е нормално да продаваш ИДЕАЛЕН капак, а да пращаш това. Ако за теб понятието ИДЕАЛЕН включва тези забележки..........

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 30.03.2014
Местоположение: Търговище
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 TDS
Мечтае да кара: Друга Комбайна

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от BMWTDS-samolet » 12 Авг 2017, 16:39

Към некоректните колеги от форума искам да добавя и "rashko84" , взех от него механизма за палене на двигатела със уговорката ако не стане да му го върна след което той се съгласява и ми казва "няма проблем" . След което карам колата гордо към сервиза и от там майсторът ми казва тоя чарк е за друг модел няма как да го заменя със твоя . Във отговор боклука rashko84 отказва да му върна чарка който е за друг модел .

Не купувайте от rashko84 или ще изгорите като мен.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от klintan66 » 19 Авг 2017, 13:23

stef4o_BMW -
от един месец се уговаряме за размяна на една кора в багажника , която не стана , взета от него за 15 лв. Ще я сменим ли - ок ,няма проблем!

Но човека или е на море или е зает а днес колата му се счупила.
След 4-5 обаждания за утре направих пауза 10 дни, че ми стана неудобно . Вчера се разбрахме за днес , а днес за понеделник ...

Една подробност - от един град сме.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 02 Сеп 2017, 18:24

BMWTDS-samolet написа:Към некоректните колеги от форума искам да добавя и "rashko84" , взех от него механизма за палене на двигатела със уговорката ако не стане да му го върна след което той се съгласява и ми казва "няма проблем" . След което карам колата гордо към сервиза и от там майсторът ми казва тоя чарк е за друг модел няма как да го заменя със твоя . Във отговор боклука rashko84 отказва да му върна чарка който е за друг модел .

Не купувайте от rashko84 или ще изгорите като мен.

Излетя.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 17.07.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: настрани
Мечтае да кара: M3 Power
Детайли за колата: BMW E36 320 coupe

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от stef4o_BMW » 02 Сеп 2017, 19:23

klintan66 написа:stef4o_BMW -
от един месец се уговаряме за размяна на една кора в багажника , която не стана , взета от него за 15 лв. Ще я сменим ли - ок ,няма проблем!

Но човека или е на море или е зает а днес колата му се счупила.
След 4-5 обаждания за утре направих пауза 10 дни, че ми стана неудобно . Вчера се разбрахме за днес , а днес за понеделник ...

Една подробност - от един град сме.

Приятел,не знам какво не разбра от телефонните разговори? Когато ми звъня бях на море за седмица,да си тръгна от морето за твоята кора ли?Казах ти че като се прибера ще я сменим,обаче на връщане колата ми се счупи и изобщо не ми е било до тази прословута кора...когато ми се обади и ти казах че тъкмо тръгвам да си купувам части и няма да мога в този момент,ти ми каза че съм ти обещал да я заменим,че и ти си имаш ангажименти и т.н. но нали не мислиш че ще си зарежа ангажиментите,почивката или ремонта на любимата и веднага да тръгна да заменям части или да свалям да давам. Моите извинения,но ти казах че когато съм свободен ще се свържа с теб и заменим 15 левовата кора........Така че преди да пуснеш някой като некоректен,помисли дали е такъв или си свикнал както и каквото кажеш,това да става :winky:
П.П. Ако бях видял това изказване по рано,вчера щях да те изгоня когато дойде!!! Дори ти казах да ми върнеш кората и да ти дам 15-те лева,след като не ти харесаха лайсните,а ти отказа и си тръгна след огледа на предния прозорец...!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от klintan66 » 02 Сеп 2017, 23:54

stef4o_BMW написа:
klintan66 написа:stef4o_BMW -
от един месец се уговаряме за размяна на една кора в багажника , която не стана , взета от него за 15 лв. Ще я сменим ли - ок ,няма проблем!

Но човека или е на море или е зает а днес колата му се счупила.
След 4-5 обаждания за утре направих пауза 10 дни, че ми стана неудобно . Вчера се разбрахме за днес , а днес за понеделник ...

Една подробност - от един град сме.

Приятел,не знам какво не разбра от телефонните разговори? Когато ми звъня бях на море за седмица,да си тръгна от морето за твоята кора ли?Казах ти че като се прибера ще я сменим,обаче на връщане колата ми се счупи и изобщо не ми е било до тази прословута кора...когато ми се обади и ти казах че тъкмо тръгвам да си купувам части и няма да мога в този момент,ти ми каза че съм ти обещал да я заменим,че и ти си имаш ангажименти и т.н. но нали не мислиш че ще си зарежа ангажиментите,почивката или ремонта на любимата и веднага да тръгна да заменям части или да свалям да давам. Моите извинения,но ти казах че когато съм свободен ще се свържа с теб и заменим 15 левовата кора........Така че преди да пуснеш някой като некоректен,помисли дали е такъв или си свикнал както и каквото кажеш,това да става :winky:
П.П. Ако бях видял това изказване по рано,вчера щях да те изгоня когато дойде!!! Дори ти казах да ми върнеш кората и да ти дам 15-те лева,след като не ти харесаха лайсните,а ти отказа и си тръгна след огледа на предния прозорец...!


А ти амиго как разбираш - "утре ще се чуем" 4 или 5 пъти за един месец , както каза за една умряла кора?

Като не можеш звънни и кажи а не да те чакам на стендбай ... Щото за да съм коректен АЗ към ТЕБ, чакам поредното "утре" както сме се уговорили за N-ти път а не си го местя в другия крачол. Въпроса не е за кората а за отношението!!!
За мен утре в 5 е утре 5, а не в шестък на 33-и или "когато съм свободен"

Едно "извинявай" щеше да е точно на място!
Разбираме се като големи хора и точка , но типично за нашия град киселееш !
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 03 Сеп 2017, 0:14

Миисля, че от тук на сетне спора е излишен. Няма смисъл да го превръщаме в махленска свада. Чуйте се и се разберете.

п.с снайпериста има дадена възможност да се реваншира за перфектни капак иначе................

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 30 Сеп 2017, 4:15

Снайпериста, също напусна форума.

Момчета, това тук не е фейсбук! Тук има ясно установени правила, които се спазват от всички! А некоректните потребители нямат място тук!

Ако един продавач почне с изрази от сорта на " ти за тия пари какво очакваш" " ама ти се пазареше" " ама аз ти свалих от цената" "ааааа, ама то си работеше до последно" .Това са първите оправдания на некоректния продавач, с които се опитва да прехвърли или отрече вината си.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 28 Окт 2017, 2:13

Писал съм на колегата. Все пак на всички е ясно, че преди да бъде отделено буталото от апарата няма как да се види неговото състояние. Затова и собственика не е бил запознат със състоянието на буталата. Другото е било видимо. Но явно не си обърнал внимание на различния супорт продавача също може да не е обърнал внимание.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Окт 2017, 17:37

Лично съм изтрил последния случай на некоректност защото:
Купувача е имал възможност да огледа апаратите преди самата покупката. Дошъл, гледал, харесал, взел!!!
Като човек, който не от вчера се занимава с автомобили му е пределно ясно, че спирачен апарат няма как да се тества без да е монтиран и може да очаква всякакви изненади. За което не може да търси, каквато и да е вина от продавача! Освен ако предварително не са се разбирали нещо за връщане или замяна!Но това си го знаят само те двамата. Затова не мисля, че тук може да става въпрос за некоректно отношение. Този случай приключва сега.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Lenco » 29 Окт 2017, 19:15

LiTtLeRoCk написа:....

Съгласих се, дано не ти се случва да си чакаш платена част 3 седмици, и се наложи накрая да си я купиш наново.
Ако на мен не ми пука за някви пари, за някой са проблем, за това писах, но крайното решение е твое.
:yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook