:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

костинбродчанин
Аватар
Мнения: 3239
Регистриран на: 18.11.2008
Местоположение: градът на славея
Пол: Мъж
Кара: е60 530д
Мечтае да кара: М3 Компакт
Детайли за колата: Няма много...

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от vladi_a_i » 10 Сеп 2015, 9:07

LiTtLeRoCk написа:
vladi_a_i написа:http://bmwpower-bg.net/forums/ucp.php?i=pm&mode=view&f=-2&p=4758084
...Колегата ще го изчакам до края на другата седмица и ще яде БАНана :winky: .Обадиха ми се от Еконт Бургас,че не си е вдигал тела,давам му шанс,после "старшината" ще си свърши работата :D .Писах му лично да видя какво ще отвърне....

Тук също не ми отваря нищо. Дай ми профил.

Всичко е ок..колегата е взел пратката.
БМВ и пак БМВ и пак БМВ...БМВ

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 24 Сеп 2015, 11:09

Колегата vladuicho си замина. Наред е следващия.

моргаджия
моргаджия
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Krassi_kn » 28 Сеп 2015, 14:16

Потребител с ник Shteriu.
На 14.09 ми се обади с питането за пластмасови прагове за Е38.Казах му, че имам и се разбрахме за цената и да му ги пращам за Варна.Изпратих ги на същия ден.Мина една седмица и от Еконт ми се обадиха да ме питат какво да правят с пратката, тъй като досега никой не си я е потърсил.Казах им да ми звъннат след малко с идеята да се свържа с "колегата" да го питам какво мисли да прави.Обадих му се и той ми каза, че до края на седмицата ще си ги вземе.Казах на Еконт да ги задържат още малко и така до днес когато пак ми се обадиха от Еконт да ми съобщят, че вече се начисляват такси за престой.Отново им казах да изчакат първо да се свържа с въпросния и тогава да им кажа какво ще ги правим.Звъннах му-не вдигна.След час пак му звъннах-пак никой.Обадих се на Еконт и им казах да ми ги връщат, а те ми казаха, че не съм единствения-в офиса във Варна имало още няколко пратки, които стоели и го чакали.
Сега ще си платя доставката в двете посоки и таксата за престой и това е.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4438
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: E39 M5

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от mad_presley » 28 Сеп 2015, 21:22

Krassi_kn написа:Потребител с ник Shteriu.
На 14.09 ми се обади с питането за пластмасови прагове за Е38.Казах му, че имам и се разбрахме за цената и да му ги пращам за Варна.Изпратих ги на същия ден.Мина една седмица и от Еконт ми се обадиха да ме питат какво да правят с пратката, тъй като досега никой не си я е потърсил.Казах им да ми звъннат след малко с идеята да се свържа с "колегата" да го питам какво мисли да прави.Обадих му се и той ми каза, че до края на седмицата ще си ги вземе.Казах на Еконт да ги задържат още малко и така до днес когато пак ми се обадиха от Еконт да ми съобщят, че вече се начисляват такси за престой.Отново им казах да изчакат първо да се свържа с въпросния и тогава да им кажа какво ще ги правим.Звъннах му-не вдигна.След час пак му звъннах-пак никой.Обадих се на Еконт и им казах да ми ги връщат, а те ми казаха, че не съм единствения-в офиса във Варна имало още няколко пратки, които стоели и го чакали.
Сега ще си платя доставката в двете посоки и таксата за престой и това е.

viewtopic.php?f=123&t=398346&p=4110177#p4110177

Чакъл, ти си на ход :mhihi:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Сеп 2015, 17:17

mad_presley написа:
Krassi_kn написа:Потребител с ник Shteriu.
На 14.09 ми се обади с питането за пластмасови прагове за Е38.Казах му, че имам и се разбрахме за цената и да му ги пращам за Варна.Изпратих ги на същия ден.Мина една седмица и от Еконт ми се обадиха да ме питат какво да правят с пратката, тъй като досега никой не си я е потърсил.Казах им да ми звъннат след малко с идеята да се свържа с "колегата" да го питам какво мисли да прави.Обадих му се и той ми каза, че до края на седмицата ще си ги вземе.Казах на Еконт да ги задържат още малко и така до днес когато пак ми се обадиха от Еконт да ми съобщят, че вече се начисляват такси за престой.Отново им казах да изчакат първо да се свържа с въпросния и тогава да им кажа какво ще ги правим.Звъннах му-не вдигна.След час пак му звъннах-пак никой.Обадих се на Еконт и им казах да ми ги връщат, а те ми казаха, че не съм единствения-в офиса във Варна имало още няколко пратки, които стоели и го чакали.
Сега ще си платя доставката в двете посоки и таксата за престой и това е.

viewtopic.php?f=123&t=398346&p=4110177#p4110177

Чакъл, ти си на ход :mhihi:

Отлетел е вече.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Делян » 29 Окт 2015, 21:28

И отново небезизвестният(основно с измекярщина) Ангел Лалов, който е баннат със старият си акаунт и сега с подвизава под името Motorclubsport.
Преди известно време ме потърси на ЛС като ми каза, че има част, която търся(за мой приятел):
Motorclubsport написа:Gledam che tarsish spanka originalna ot m3 imam ako imash interes pishi

Отговорих му, че все още търся, а той поиска Facebook, за да ми изпрати снимки. Включи ми се с името Ангел Лалов и още тогава ми щракна да имам едно наум. Все пак реших да му я поръчам. Ето основната част от разговора:
Здрасти, сега се чух с моя човек, каза, че е навит да вземе разпънката. Данните за доставка са: .......................................................
12 ОКТОМВРИ Г. 22:43
Здрасти колега, изпрати ли разпънката, за да знам да съм подготвен с парите утре?

не дъм ще ти пиша когато я пратя защото имам адски мн работа и нз кога ще имам възможност да е сваля
ще ти пиш
ок, пиши като си готов
12 ОКТОМВРИ Г. 23:58

18 ОКТОМВРИ Г. 21:43
Здрасти колега, ще изпращаш ли разпънката?

Изображение

Писах му съобщение и тук във форума, видял го е и отново без отговор.
Не само, че доказа, че не е мъж и не умее да държи на думата си, но и не намери грам достойнство дори да ми отговори, че няма да я прати или каквото и да е било. Иначе има време да се снима с мечета :mhihi:

Дори и да се сметне, че не е напълно основателна причина за бан, то самият факт, че вече е доказан измекяр от преди и е получил бан за това е достатъчно.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 30 Окт 2015, 6:10

Като потребител, който вече е бил изгонен от форума и този ник е баннат.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 6.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: стоковица
Мечтае да кара: Трабант
Детайли за колата: 13ти БМВ Събор - 1 място
14ти БМВ Събор - 2 място
15ти БМВ Събор - 2 място

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от angrymob » 21 Ное 2015, 11:00

Здравейте, ще съм кратък и ясен, защото случаят не е чак толкова сериозен.
Потребителят с ник e30coupe (казва се Ахмед, и линк към темата му: viewtopic.php?f=134&t=369620&p=3910969#p3910969) ми продаде дискове от е34 525i. На снимките изглеждаха зле, но твърдеше, че е повърхностна ръжда и не са криви. Взех ги, изчистихме перфектно ръждата и след монтажа мога смело да твърдя, че кола с по-криви дискове не съм карал никога. Писах му, но за сега нямам отговор. Осъзнавам, че можеше да се очаква подобно нещо и съм поел риск, но не е редно да се продават изгнили и криви железа под предтекст, че са спирачни дискове. Пиша тук не за да го банвате, а по-скоро да имате едно на ум за останалата му стока.
Поздрави

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Митко Стоянов » 21 Ное 2015, 12:47

Извинявам се за :OT: , ама спирачен диск втора злоупотреба си е риск отвсякъде, още повече че 99% от разглобените Е34ки са тотално финиширали и няма читава част по тях...
Как пък за брони и фарове изсипвате маса пари, а за спирачки хвърляте с лопата ръждиви гнилочи за по 2.60... И това на конкурсни коли с претенции...майко мила
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 22 Ное 2015, 1:19

Писал съм му.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 4.05.2013
Местоположение: Разград
Пол: Мъж
Кара: Луда бабичка 1984г.
Мечтае да кара: Бмв е30 м3 и Ford Mustang Shelby GT 500 1967г.
Детайли за колата: Дърта жигачка с голямо сърце :Д

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от e30coupe » 22 Ное 2015, 1:33

Колега, първо чакай да ти пиша преди да ме пишеш за некоректен потребител и не съм ти за 30лв. даже ти отговорих на съобщението... но ти си пребързал да пишеш в форума... аз като тебе не стоя пред компа и на минутата да ти отговоря.... в момента много съм ядосан, защото ти казах преди да ти ги пратя, че не съм ги слагал на колата да ги пробвам само знаех, че нямат никакъв ръб по дисковете и са на като нови освен че от стоене са ръждясали.... но ти гледаш да ме излагаш пред хората.. до сега не съм имал с никои проблем даже са искали едни и същи хора още неща, но ти нещо веднага гледаш да оплуваш хората без да то отговорят... писал съм ти ЛС така че няма ко да се обеснявам и на другите който иска да си поръчва части от мен а който не ще жив и здрав да. Поздрави !
Fuck new models cars ! I'm riding old school !

http://www.youtube.com/watch?v=nIDB7htM0Wg

Ерих Фром: „Човекът е станал свръхчовек… Но свръхчовекът със свръхчовешка мощ не се е извисил до равнището на свръхчовешки разум. Колкото по-могъщ става, толкова повече обеднява духовно… Трябва да се разбуди съвестта ни и да осъзнаем, че колкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме.“

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 6.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: стоковица
Мечтае да кара: Трабант
Детайли за колата: 13ти БМВ Събор - 1 място
14ти БМВ Събор - 2 място
15ти БМВ Събор - 2 място

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от angrymob » 23 Ное 2015, 0:02

Колега Ахмед - не ми отговори преди да пиша тук, но това няма значение. Както написах и на лично: оставям на теб преценката дали да ме компенсираш или не, въпроса е принципен и НЕ искам ръжди за 30 лв да са повод за излишни писания. Допускам, че не си знаел или си пробвал пък ако върже, но и аз имам вина, че се доверих. Излишно е да коментираме повече, дано аз бъркам в случая.

P.S. Относно изводите на Чичо Митко - смятам, че такива заядливи подхвърляния, описващи моите брони, фарове, гнилочи и пари (2.60) са излишни. Темата за некоректност не е подходящо място за такива интерпретации и причудливи фантазии :D

Въпросът е решен за мен

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Nukem » 23 Ное 2015, 8:45

Делян написа:И отново небезизвестният(основно с измекярщина) Ангел Лалов, който е баннат със старият си акаунт и сега с подвизава под името Motorclubsport.
Преди известно време ме потърси на ЛС като ми каза, че има част, която търся(за мой приятел):
Motorclubsport написа:Gledam che tarsish spanka originalna ot m3 imam ako imash interes pishi

Отговорих му, че все още търся, а той поиска Facebook, за да ми изпрати снимки. Включи ми се с името Ангел Лалов и още тогава ми щракна да имам едно наум. Все пак реших да му я поръчам. Ето основната част от разговора:
Здрасти, сега се чух с моя човек, каза, че е навит да вземе разпънката. Данните за доставка са: .......................................................
12 ОКТОМВРИ Г. 22:43
Здрасти колега, изпрати ли разпънката, за да знам да съм подготвен с парите утре?

не дъм ще ти пиша когато я пратя защото имам адски мн работа и нз кога ще имам възможност да е сваля
ще ти пиш
ок, пиши като си готов
12 ОКТОМВРИ Г. 23:58

18 ОКТОМВРИ Г. 21:43
Здрасти колега, ще изпращаш ли разпънката?

Изображение

Писах му съобщение и тук във форума, видял го е и отново без отговор.
Не само, че доказа, че не е мъж и не умее да държи на думата си, но и не намери грам достойнство дори да ми отговори, че няма да я прати или каквото и да е било. Иначе има време да се снима с мечета :mhihi:

Дори и да се сметне, че не е напълно основателна причина за бан, то самият факт, че вече е доказан измекяр от преди и е получил бан за това е достатъчно.


Заподозрял го бях аз че е с този ник, нашия хубавец, още си ми дължи парите мишката, все се каня да се разходя до Плевен, разбрах че и на събора е бил, даже участвал на конкурса най-красив външен вид за е36 с някаква 320-ка. Как не го хванахме там, още ме е яд.
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 6.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е21 318is 78' сега е30 328
Мечтае да кара: e30 monster

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от tZv3t0zAr » 31 Яну 2016, 22:59

За жалост и аз да се разпиша в тази тема, от както минах в подфорума, е34 попадам все на някакви изгустаци, дребни душици. Мислех да не се занимавам, ама със всяка следваща уговорка за някакви части има някакъв проблем. Пиши с идеята, ако някой друг тръгне да купува нещо от въпросните, да има едно на ум !

Започвам с Николай Занчев - ставаше въпрос за предни седалки рекаро за е34 и разни други дреболии. Имаше обява пусната 2-3 седмици чакаше колата да дойде. Когато "дойде" се разбрахме къде да видя седалките и да ги взема. Като отидох ми харесаха и се договорихме, но остана да ги свали на следващия ден. Изрично го попитах дали иска да му оставя капаро и той каза че разчита на "мъжка дума". Е в крайна сметка една седмица не ми вдига телефона и после ми излезе с версия че е дал цялата кола и ми предложи обикновен салон като компенсация. Разбира се пак спря да ми вдига телефона и всичко приключи така.

Следващият е fenero - продаде ми за 60лв "перфектно" табло за е34, машинка за рег. на фаровете и копче за аврийки. Таблото е с изгорели пиксели, а копчето не работи ... е поне машинката за фаровете работи. Чухме се и се разбрахме на следващия ден да се видим и повече не ми и вдигна телефона.

Последният най-пресен случай е от този уикенд с MaxMeyer, който е пуснал тема за е34 на части, като се обадих на телефона от обявата се оказа, че човекът е съвсем друг от MaxMeyer. От петък се разбираме за газовият инжекцион и някои лайсни. Щеше да ги сваля нещата в събота и да ми ги праща. Като се чухме в събота се оказа че компютъра на инжекциона бил повреден, при което се договорихме да ми прати само бутилката. И днес като му се обадих, се оказа че "тъкмо ми търсел телефона да ми каже че я продал бутилката с други части от газовия инжекцион".
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Фев 2016, 11:43

Писал съм на Фенеро и Макс майера.

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook