:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Бавария
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Bavaro » 12 Сеп 2010, 23:29

обади ми се за бартер предложи ми 18ски джанти с перфектни гуми yokohama и джанти без забележка и аз се сагласих защото ми трябваха гумите


значи малко послагваш
аз ти писах и ти ми се обади, несам казвал нито че са перфектни нито че са yokohama, джантите в обявата която бях пуснал и ти пратих линка към нея бяха снимани сас драскотините им и като дойдох също ги видя и аз видях твоите че бяха с удари от ватрешната страна но не коментирам тва, а че ме излага че са прави
гарантирам и че нямаха никви лепенки от ватрешната страна или кадето и да било, като ги видя им се зарадва и на джантите и на гумите пък после като ти казах че са криви до безобразие твоите веднага намери кусурите и на тея

общо взето аз ти давам гуми 18 незапазени по твоите думи ти ми даваш 17 ГЛАДКИ
аз ти давам джанти 18 с драскотини по борда ти ми даваш с драскотини удари и КРИВИ
давам и 100 лв за гориво да ти дойда на крака а след това още 100лв за исправяне
на сичкото от горе ми искаше и доплащане , е как няма да пусна тема :ranting:
така че колеги помислете си преди да купувате нещо от него или пък за бартер

и сега преценете вие кой е прецаканият
Изображение


Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 9.05.2009
Кара: Бавно

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от hristofar » 13 Сеп 2010, 9:52

ми колега защо ги взе след като си видял че са били криви не мога да разбера аман от играчи като теб (селски тарикати)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Бавария
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Bavaro » 13 Сеп 2010, 14:24

колега противоречиш си сам , дай да не палним темата с безмислени коментари , по горе сам писал че проблема ми е че ме излага че са прави, аз за надраното ги видях затва не коментирам тва , но как да ги видя че са криви като непожела да ги завартим,
(селски тарикати)


аз живея и съм родом от гр Бургас
ти си този който живее в село :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 25.07.2006
Местоположение: Друсе
Кара: баси самолета
Мечтае да кара: още по-голям самолет

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Icko_sik » 13 Сеп 2010, 17:29

я и аз да драсна 2 реда... :) случката е следната ,търсех си гърне remus и колегата mi6ka_stz ми написа :
"imam originalen remus na 70 lv bes zabele6ka ot 320 ka 0896236044",снимки не успя да си качи на компа...предложих му да ми го прати с опция да го видя,той отказа щото много пъти се бил набутвал така,каза и че ако не ми хареса да си платя доставата и да му го пратя обратно... гърнето което получих е това http://bigachka.snimka.bg/automobiles/tablo.286669.20440167 ебаси ремуса и чудото :mhihi: съответно вече не ми вдига за да го върна..
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 13 Сеп 2010, 20:19

Писах му ЛС, чакаме отговор.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 4.07.2007

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от bmw.520.24v » 14 Сеп 2010, 17:35

Здравейте, мойта история е следната:
Тасих си дебитомер за мойта кола че моя малко е дал фира :lol: и колегата Du4kata88 който е от Велико Търново каза че има такъв дебитомер.Питах го няколко пати дали работи със сигурност той ми каза че на колата работил перфектно и се разбрахме да ми го прати до тук всичко е точно.Като пристигна въпросния дебитомер се оказа че колата на която е бил яво е била на газ и е гърмяла бая щото мрежата му беше скъсана и отвътре едната жичка я няма беше беследно езчезнала.Сложихго все пак на колата и я закачихме на диагностика и естественно показа че дебитомерчето е мъртво отвякъде.Писах на гореспоменатия форумец "Du4kata88" но както можете да се досетите мишока се покри и се прави на луд и общо взето това е историйката ми :lol: .Искам да предупредя други колеги да не взимат нищо от този човек щото е явен мошенник който иска сано да изкара некоя и друга стотинка на гърба на другите.


Пазете се от Du4kata88 !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 15.04.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: X5 3.5xi

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от thefastest » 14 Сеп 2010, 18:28

Доиде и моя ред да се опаря от колега от форума. Става въпрос за колегата kremenh , след изпращане на ABS modul за E39- kaта ми се оказа че модула не е същия и се разбрахме с колегата да му го пратя обратно и тои да върне парите . Отговора на колегата беше добре колега изпрати го. Изпратих му го в петък и беше при него за взимане в събота , до ден днешен не го е взел а на ЛС му писах дали това е случаино че не го взима отговора му беше <колега не е с умисъл. вчера и днес съм дневни смени от 08;00 до 20;00 часа.
не се притеснявай ще го взема обратно.
поздрави
кремен

Изпратено на: 11 Сеп 2010, 11:35

Е днес от еконт Варна ми се обадиха какво да правят с пратката и е пратиха обратно за Пловдив.
Пратих няколко писма до колегата но гледам че ги чете но не отговаря , дори му предложих да прати нещо друго от нещата дето продава на същата стоиност ако случаино няма вазможност да варне парите , никав отговор пак, телефона на колегата е постоянно изван обхват или е изключен.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 14 Сеп 2010, 18:43

Писах и на двамата!

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 9.11.2008
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 760il

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от pompata » 16 Сеп 2010, 15:32

thefastest написа:Доиде и моя ред да се опаря от колега от форума. Става въпрос за колегата kremenh , след изпращане на ABS modul за E39- kaта ми се оказа че модула не е същия и се разбрахме с колегата да му го пратя обратно и тои да върне парите . Отговора на колегата беше добре колега изпрати го. Изпратих му го в петък и беше при него за взимане в събота , до ден днешен не го е взел а на ЛС му писах дали това е случаино че не го взима отговора му беше <колега не е с умисъл. вчера и днес съм дневни смени от 08;00 до 20;00 часа.
не се притеснявай ще го взема обратно.
поздрави
кремен

Изпратено на: 11 Сеп 2010, 11:35

Е днес от еконт Варна ми се обадиха какво да правят с пратката и е пратиха обратно за Пловдив.
Пратих няколко писма до колегата но гледам че ги чете но не отговаря , дори му предложих да прати нещо друго от нещата дето продава на същата стоиност ако случаино няма вазможност да варне парите , никав отговор пак, телефона на колегата е постоянно изван обхват или е изключен.
е този Кремен е УНИКАЛЕН ама УНИКАЛЕН от всякаде,много ама много нахален и досаден тип...накратко продавах малки кученца порода мопс. имах 5 мъжки е едно женско и като ме почна даи да ми направиш подарак иска не мъжко а ми женско тарикат,почнаха се едни обещания едно чудо, поне 10пъти му отказвах но тои е упорит и нахален да сам му го бил подарял апак тои на първото кутило щял да ми даде 2 кученца м/у другото бях се навил да му дам женската щото бяха почнали да порасват и нямах вече вазможноста да ги обгрижвам, ама една много готина мацка го поиска и и го подарих, като и да е , постатил сам добре маи че не сам му го дал щото после и аз щах да бера ядове с чакането на потомството на женската която щях да му дам
ако модовете сметнат мнението ми за излишно да го премахнат

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от kriso85 » 16 Сеп 2010, 16:44

Колеги придържайте се към естеството на темата все пак.
Тук става въпрос за некоректност,
не за наглост ;)
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: Пазарджик/Пловдив
Кара: E36 Coupe & E46 Coupe

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от djkita » 26 Сеп 2010, 14:34

Bavaro написа:nikname: hristofar от Кърджали, видях една негова обява тук че продава джанти 17 5по 120 с гуми и му писах за бартер за моите 18 5по 100 с гуми които не ми варшиха работа понеже не ставаха за е36цата ми, на другия ден ми се обади и се разбрахме ако мога да ида от Бургас до Кърджали да направим бартера, направи си устата и за доплащане от моя страна, нормално не се сагласих , уговорихме се и трагнах към Кърджали но имах малко инциент по пътя и успях да ида чак по тъмно , колегата ме чакаше видя джантите и гумите напомпи ги, провери ги искара ми от гумаджииницата си неговите 17, гумите бяха повече от зле, но не възразих, понеже бях дал 100 лв за бензин и цял ден неприятности не за да видя Кърджалиа да си зема джанти за кол ата, питах "колегата" да сложим джантите на машината за баланс но той каза че няма смисал понеже джаните неса карани и са прави. викам си айде няма да го карам човека да вади натуриите че да вкарва джантите на машината, натварих ги и си заминахме , на др ден в Бургас обаче като ги закарах да ми ги слагат и като ги завартяха на машината хорта се фанаха за главите, 3 от 4 бяха усукани сяка6 са карани оффроуд платих и ми ги оправиха, сега съм с тях вече ама ме хвана яд щото като му писах ми вика - те твоите пък да не бяха много хубави като ми показва няква драскотина на едната джанта, и казва че не ги бил карал тея джанти от каде да знаел че са толкос криви , еи от тва по голямо нахалство незнам .. колегите като си порачват джанти от него да ходят до Еконта с машината да ги проверяват преди да ги земат щото hristofar явно е много зает с покупко продажбата че даже незнае кво продава по неговите думи и да не пише в темите си "прави без заварки и т.н" да е жив и здрав :clap:

Не исках да пиша в тази тема и за един мой случай, но след като прочетох това оплакване на колегата просто е редно от моя страна да се отзова!!! Преди 1 месец купих 18'' джанти от потребител с името golf gtd. Погледнах снимките на колегата Bavaro на джантите които е купил и ми направи впечатление, че са снимани на същото място, където бяха снимани и мойте преди продажбата им...+ това и продавача отново от Кърджали...... Проведох един разговор с колегата Bavaro и се оказа, че общо взето сме взели и двамата джанти от едно и също място... просто това са двама приятели Hristofar i golf gtd които продават джанти и т.н. Дано сте ме разбрали какво искам да кажа, защото историята е доста объркваща.
Та сега по темата - пиша тук защото 2 от джантите, които купих от тях се оказаха изключително криви ( а бяха обявени за перфектно прави и т.н.) И аз ги видях на живо преди да ги купя, но просто не ги бях огледал добре, защото колегите ми се сториха точни и т.н.Прибирам се у нас, видях ''перфектните'' джанти и се обадих на golf gtd да му поискам обяснение и ако нещо да си поеме разходите за изправянето.... както сами се досещате чух обичайните думи ''да си гледал'' и т.н. Признавам си, че грешката си е моя, че не ги огледах и затова изобщо нямах намерение да го пиша в тази тема.След като видях случката на колегата погоре реших, че е редно и аз да разкажа случката си за да си има едно на ум някой потребител тук ако реши да купува от тях.Не претендирам за някакво си така да се каже ''обезщетение'' от страна на потребитела golf gtd, просто се застъпвам за колегата Bavaro с този мой пост.Мерси :yes:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 26 Сеп 2010, 15:07

:bang: golf gtd

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Бавария
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Bavaro » 26 Сеп 2010, 15:23

преди седмица някаде ми се обадиха във вразка с една моя обява в сайта за старите ми 15 лети джанти
дадоха ми адрес да ги пратя в благоевград на др ден телефона беше исключен след няколко дни като си го включиха, вдигат ми колегите от Карджали наредиха ме едно хубаво др път да не пращам нищо на никой , в офиса пък ми казаха че въобще никой не е ходил да ги види тея джанти и ми искаха 90 лв за да си ги зема обратно, както и да е подиграха ми се и ми направиха мръсно, не посмях да пиша пак тема за да не получа отново предупреждение от LiTtleRock както предния път , тука вече да те е страх да се оплачиш даже :no:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 26 Сеп 2010, 15:27

Когато има нещо нередно,всеки има право да се оплаче,и реагираме на всеки сигнал,както направихме с golf gtd.
Щом съм ти направил забележка,значи е имало за какво,щом са те наиграли по подобен начин,значи някой ще си понесе последствията.Но никого не сме спрели да се оплаче,от когото и да било.
А сега и двамата спечелиха отпуска към БАНановите републики.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: Пазарджик/Пловдив
Кара: E36 Coupe & E46 Coupe

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от djkita » 26 Сеп 2010, 15:54

LiTtLeRoCk написа::bang: golf gtd

:yes: Благодаря :bchug:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook