:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от I.Voykov » 06 Авг 2010, 10:06

А защо си му се обадил да си взима колата и защо не си му казал, че всички тези неща ще ги оправиш ти за твоя сметка??? Макар че преди няколко мнения каза, че за да стане като хората са трябвали пари а ти нямало да му купуваш тия части.. което пак е в разрес с уговорката...
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:08

Mollov написа:По-горе питах нещо... уточни ми това, пък после ще говорим за останалите работи...

Да не говорим, че тая трансплантация е отнела повече от 2 седмици, което вероятно също не е било споменато... и не, израза "ако не стане тоя уикенд, значи ще се забавим малко, щото и ние работим все пак" изобщо не дава яснота кога точно ще се завърши тая трансплантация, а това отново е некоректно.

Колега, транспантацията отне една седмица при тях.Тук не си разбрал, но това няма значение, защото по колата ми продължава да се работи!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:14

Mihmor написа:А немога да разбера, като повторих 1000 пъти, че монтажа беше НЕЗАВЪРШЕН!!!!!!!!!!!!!! Заради бързането на момчето, което както той сам каза мъ беше показано до какво състояние е и въпреки това си взе колата, защотоо го чакали някъде си, питах го за довършителни дейност, да смениме капака, да му намерим перка, той каза "ще се оправям сам оттук натам, той моя човек ще ми ги оправи тези неща" Кажете ми, как подяволите да довърша нещо при нежеланието на собственика на автомобила???? КАК????

Да, бързах да се разкарам от там с колата, както вече казах, защото не се знаеше какво още щеше да се оплеска.Бях готов още, когато каза, че не можете да я запалите, да си я взема на рапатрак и да я карам на някой, който може!А всичките тия неща ми бяха казани след като ми се обади да ми кажеш 'колата е готова, идвай да си я вземеш'.Отивам и аз и всичко това, което вече описах, ми се каза.Официално колата беше готова!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 06 Авг 2010, 10:14

Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:16

Mollov написа:Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...

Да, в последващите обаждания, наред с проблемите, които възникваха, ми се казваха и по някои други неща, които не бяха казани в началото, но за климатика до последната секунда не се знаеше нищо!


Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 30.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mihmor » 06 Авг 2010, 10:19

Мотора е 2200 лева, като монтажа е от нас, казах му че го почваме в събота и ако не стане за събота и неделя, ще се забави, не е продължил никакви 2 седмици, а точно 6 дена! При всяко изникнало нещо съм му звънял, защото се уговорихме да се ползва каквото може, за да не излиза на преразход. Колата му беше дадена, защото той каза "трябва ми днес, да ходя с нея еди къде си, защото ме чакат" Казах му че колата е сглобена, ако иска да дойде да я взима като бърза толкова, той дойде на другият ден, но през това време не сме работили по нея, защото както казах си имаме и друга работа, обяснено му е до какво състояние е, даже и с мен говори по телефона, но реши да си я взима и каза че ще се оправя сам!

А да ви питам господин I.Voykov, защо като ви звънях за гумите от компакта, помолих ви да ми ги запазите до другият ден, вие ми казахте да ви звънна на другият ден като се прибера в София да се уговорим да ги размонтираме и да ги закупя, звъня ви на другият ден и вие ми казвате "Ами те гумите не са вече в мен, вие трябваше да звъннете до 10 часа, затова ги дадох на гумаджия..." , а сега давате мнение за нещо което нямате никаква идея, при положение че вие ги правите точно такива неща, който се опитвате да критикувате..?? Защо? Защото гумите са 60 лева, незначителна сума и това не би трябвало да е проблем ли? Или отношението за различните суми е различно?? Много благодаря че всички сте толкова праведни, а всъщност правите мизерии, но не пропускате да критикувате хората който се опитват да помогнат, макар и да не знаете фактите, както и да е, може да ми сложите бан, то затова форума отива подяволите, щото всеки си прави каквото иска, гледаш да помогнеш, я само ти серат в ръцете....ЕВАЛА, ПЕРФЕКТНИ СТЕ!!!


Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 30.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mihmor » 06 Авг 2010, 10:20

raduslaf написа:
Mollov написа:Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...

Да, в последващите обаждания, наред с проблемите, които възникваха, ми се казваха и по някои други неща, които не бяха казани в началото, но за климатика до последната секунда не се знаеше нищо!


Климатика ти го казах оше когато дойде да гледаш мотора, ама явно обичаш да послъгваш и да се искарваш жертва ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:23

Mihmor написа:Мотора е 2200 лева, като монтажа е от нас, казах му че го почваме в събота и ако не стане за събота и неделя, ще се забави, не е продължил никакви 2 седмици, а точно 6 дена! При всяко изникнало нещо съм му звънял, защото се уговорихме да се ползва каквото може, за да не излиза на преразход. Колата му беше дадена, защото той каза "трябва ми днес, да ходя с нея еди къде си, защото ме чакат" Казах му че колата е сглобена, ако иска да дойде да я взима като бърза толкова, той дойде на другият ден, но през това време не сме работили по нея, защото както казах си имаме и друга работа, обяснено му е до какво състояние е, даже и с мен говори по телефона, но реши да си я взима и каза че ще се оправя сам!

Обяснено ми беше в какво състояние е колата, когато отидох да си я взема, защото ми беше казано, че е готова!Повторих го вече 100 пъти това!Престани да излизаш с тоя номер, че съм бързал, защото ти казах, че са тръгнали без мене и няма да ходя никъде, докато колата ми не стане готова!После да не мислиш, че съм ходил няккъде с това, което ми върнахте!?Наричам го "това", защото беше всичко друго, но не и готова за каране кола!Едва стигнах до нас с нея и пак влезе в сервиза!Слава Богу не в твоя!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:23

Mihmor написа:
raduslaf написа:
Mollov написа:Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...

Да, в последващите обаждания, наред с проблемите, които възникваха, ми се казваха и по някои други неща, които не бяха казани в началото, но за климатика до последната секунда не се знаеше нищо!


Климатика ти го казах оше когато дойде да гледаш мотора, ама явно обичаш да послъгваш и да се искарваш жертва ;)

:no:


Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 30.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mihmor » 06 Авг 2010, 10:24

Mollov написа:Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...


Всички разлики му бяха уточнение не еднократно още преди да се почне монтажа, в скайп, на телефон и т.н. Така че точно в това отношение, няма какво да иска от мен!
Последна промяна Mihmor на 06 Авг 2010, 10:27, променена общо 1 път


Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 30.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mihmor » 06 Авг 2010, 10:26

raduslaf написа:
Mihmor написа:
raduslaf написа:
Mollov написа:Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...

Да, в последващите обаждания, наред с проблемите, които възникваха, ми се казваха и по някои други неща, които не бяха казани в началото, но за климатика до последната секунда не се знаеше нищо!


Климатика ти го казах оше когато дойде да гледаш мотора, ама явно обичаш да послъгваш и да се искарваш жертва ;)

:no:


За 2 мнения изрече толкова лъжи, добре излугал съм те, монтирал съм ти двигателя некачествено, излугал су половината форум, ОК, ВИНОВЕН, баннете ме, махнете, писна ми!!! Айде признах си, нахранете ми и правете каквото знаете, не ми се занимава повече!!! Виновен съм!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:29

Mihmor написа:
raduslaf написа:
Mihmor написа:
raduslaf написа:
Mollov написа:Добре... ама това щеше да е черешката на тортата.... все пак остава една голяма торта да я видим.... при положение, че той не ти е уточнил всички тези разлики между 4ц и 6ц и нуждата от съответните елементи, че да стане както трябва... не знам какво повече има да коментираме... и не, последващите обаждания да ти уточнява не вършат работа... след като колата вече е оставена и е почната...

Да, в последващите обаждания, наред с проблемите, които възникваха, ми се казваха и по някои други неща, които не бяха казани в началото, но за климатика до последната секунда не се знаеше нищо!


Климатика ти го казах оше когато дойде да гледаш мотора, ама явно обичаш да послъгваш и да се искарваш жертва ;)

:no:


За 2 мнения изрече толкова лъжи, добре излугал съм те, монтирал съм ти двигателя некачествено, излугал су половината форум, ОК, ВИНОВЕН, баннете ме, махнете, писна ми!!! Айде признах си, нахранете ми и правете каквото знаете, не ми се занимава повече!!! Виновен съм!!!

Ти твърдиш, че когато дойдох да гледам колата ти, си ми казал, че няма да имам климатик, когато монтирате мотора в мойта кола, правилно ли те разбирам?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от I.Voykov » 06 Авг 2010, 10:45

Mihmor написа:А да ви питам господин I.Voykov, защо като ви звънях за гумите от компакта, помолих ви да ми ги запазите до другият ден, вие ми казахте да ви звънна на другият ден като се прибера в София да се уговорим да ги размонтираме и да ги закупя, звъня ви на другият ден и вие ми казвате "Ами те гумите не са вече в мен, вие трябваше да звъннете до 10 часа, затова ги дадох на гумаджия..." , а сега давате мнение за нещо което нямате никаква идея, при положение че вие ги правите точно такива неща, който се опитвате да критикувате..?? Защо? Защото гумите са 60 лева, незначителна сума и това не би трябвало да е проблем ли? Или отношението за различните суми е различно?? Много благодаря че всички сте толкова праведни, а всъщност правите мизерии, но не пропускате да критикувате хората който се опитват да помогнат, макар и да не знаете фактите, както и да е, може да ми сложите бан, то затова форума отива подяволите, щото всеки си прави каквото иска, гледаш да помогнеш, я само ти серат в ръцете....ЕВАЛА, ПЕРФЕКТНИ СТЕ!!!

ОООО пиле шарено аз сега се сетих ти кои си :mhihi: Аз понеже не съм за 60лв не съм писал ама като отвори темата да кажа... Звъня ми за гумите и ми каза, че ще ги вземеш на другия ден и за това аз да взема от жена ми компакта за да свалим гумите на обяд при гумаджия, като оговорката беше да ми се обадиш сутринта.. Е аз те чаках цяла сутрин и след като не се обади си отидох при гумаджията за да свали тези гуми и да сложи новите, защото вече си бях запазил час... След като ми се обади след обяда ти казах че гумите са там и ако искаш да отидеш да си ги вземеш.. нали твърдеше че Мони ти е приятел (не че той се сети кои си де)...

Та след като сам ми напомни кои си нещата вече са повече от ясни ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от raduslaf » 06 Авг 2010, 10:51

Аз пък се сещам за още нещо по темата с Mihmor, ама засега ще си трая, недей да изляза пак жертва :mhihi:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Авг 2010, 10:53

raduslaf написа:Аз пък се сещам за още нещо по темата с Mihmor, ама засега ще си трая, недей да изляза пак жертва :mhihi:

Като ще си траеш колега,не пишеш излишно мнение,ако ще казваш нещо,казвай!

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook