:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Мнение от KAMIKADZE » 04 Окт 2006, 20:14

DA_WOLF
може да влиза и с други никове
телефона му е 0887116118
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от zhoro » 04 Окт 2006, 20:51

И аз се бях наточил да е взимам, но друг изгоря.Тук обявата пускаше и друг, но чакам сам да се включи.Това са хора с голям стаж във форума и е срамно!

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 04 Окт 2006, 21:04

Ако имаш да миказваш нещо не се крия кажи ми го в очите!

На Генади съм му казал каквото знам за колата!!! Нищо не съм скрил. писах му на ЛС.

Един въпрос! като си купувате коли проверявате ли валовете? Или сваляте капака на клапаните на всички коли на Горубляне да видите кво става? Да смениха ми гарнитурата на клапаните в сервиз и нищо не са ми казали за вала не съм им светил през това време!!!
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 29.07.2006

Г

Мнение от gencho1 » 04 Окт 2006, 21:05

madpetio написа:Казах ти колата стоя 3 месеца във Враца при ИЛЯН DaWOLF му е ника и аз неможах да си взема колата. Едвам намерих хора да ми върне колата аз съм я платил в Австрия както ти казах. Не съм отварял нищо аз щото нямам инструменти и познания за да се нагърбя сам да си я правя. Оставих я в сервиз Те ми казаха вала е зацепен правилно и сме ти сменили гарнитурата Откачили сме ти сондата и датчика на разпределителния вал ти е прецакан - Това ти казах и аз????.Аз им казах преди това че колата е за продаване и може би за това те са скрили от мен това за вала. А може през тези 3месеца това да е правено във Враца незнам. Ако знаех или щях да го отстранявам или да те предупредя!

Аз съм отрасъл в Слатина и не съм искъл да те прецаквам или нещо такова даже се зарадвах че колата я взимаш ти защото знам че си маняк и ще се грижиш за нея.
Нямам кола която клиента да е недоволен досега просто обаче другите ми коли не са стояли във Враца и 1ден.
ИЗВИНЯВАМ СЕ за това!!!


АЗ МУ ВЯРВАМ СПОРЕД МЕН ГНИЛАТА ЯБЪЛКА Е ОТ ВРАЦА THE WOWF И ПРОСТО КАТО СЪВЕТ КОЛЕГИ КОЛА ОТ ВРАЦА НЕ ЗИМАИТЕ НИКОГА
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1139
Регистриран на: 8.12.2005
Местоположение: ВРАЦА
Пол: Мъж
Кара: E65 745I;Е53 Х5;TVR;SKYLINE;E60 М5
Детайли за колата: 745-Самолет:Х5-Болид:TVR-Истребител:SKYLINE-Шейна:М5-БЕЗ ДУМИ

Re: Г

Мнение от БОРКО-ЧИПА » 04 Окт 2006, 21:21

gencho1 написа:
АЗ МУ ВЯРВАМ СПОРЕД МЕН ГНИЛАТА ЯБЪЛКА Е ОТ ВРАЦА THE WOWF И ПРОСТО КАТО СЪВЕТ КОЛЕГИ КОЛА ОТ ВРАЦА НЕ ЗИМАИТЕ НИКОГА

виж сега това,че така се е случило не значи,че всички продавачи на коли във Враца са некоректни и колите са гробници,аз също се занимавам с коли и ми е малко неприятно да се изказват такива мнения :confused:
а за Илян мога да кажа че е точен и ме съмнява да е знаел за проблемите по колата и да си е мълчал ;)
Изображение

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Re: Г

Мнение от KAMIKADZE » 04 Окт 2006, 21:31

БОРКО-ЧИПА написа:
gencho1 написа:
АЗ МУ ВЯРВАМ СПОРЕД МЕН ГНИЛАТА ЯБЪЛКА Е ОТ ВРАЦА THE WOWF И ПРОСТО КАТО СЪВЕТ КОЛЕГИ КОЛА ОТ ВРАЦА НЕ ЗИМАИТЕ НИКОГА

виж сега това,че така се е случило не значи,че всички продавачи на коли във Враца са некоректни и колите са гробници,аз също се занимавам с коли и ми е малко неприятно да се изказват такива мнения :confused:
а за Илян мога да кажа че е точен и ме съмнява да е знаел за проблемите по колата и да си е мълчал ;)


Значи за 4 дена говорих с 100 човека всичките познават dawolf - думите им бяха - че той е долен мошенник и просто от Враца нищо да не вземам дори и да ми го подаряват !

Бях набутан пак от него преди 5+ месеца но сега си помислих че може да се изяснят нещата и да няма караници но се повтори същото - крие се !
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Re: Г

Мнение от zhoro » 04 Окт 2006, 21:32

madpetio написа:Казах ти колата стоя 3 месеца във Враца при ИЛЯН DaWOLF му е ника и аз неможах да си взема колата. Едвам намерих хора да ми върне колата аз съм я платил в Австрия както ти казах. Не съм отварял нищо аз щото нямам инструменти и познания за да се нагърбя сам да си я правя. Оставих я в сервиз Те ми казаха вала е зацепен правилно и сме ти сменили гарнитурата Откачили сме ти сондата и датчика на разпределителния вал ти е прецакан - Това ти казах и аз????.Аз им казах преди това че колата е за продаване и може би за това те са скрили от мен това за вала. А може през тези 3месеца това да е правено във Враца незнам. Ако знаех или щях да го отстранявам или да те предупредя!

Аз съм отрасъл в Слатина и не съм искъл да те прецаквам или нещо такова даже се зарадвах че колата я взимаш ти защото знам че си маняк и ще се грижиш за нея.
Нямам кола която клиента да е недоволен досега просто обаче другите ми коли не са стояли във Враца и 1ден.
ИЗВИНЯВАМ СЕ за това!!!

Бате колата си я продал ти, нали?Ти си взел парите и ти носиш отговорността, назависимо дали е била във Враца или в Ню Йорк-ти си продавача, да си знаел-щото човека се е набутал още 3-4 бона за ремонт!Още тук някои хора изказват мнение, че колата не е наред, но кой да ги слуша(виновно било маслото) ;) http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=41770&highlight=%C536+325
Последна промяна zhoro на 04 Окт 2006, 21:39, променена общо 1 път

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Re: Г

Мнение от madpetio » 04 Окт 2006, 21:38

zhoro написа:
madpetio написа:Казах ти колата стоя 3 месеца във Враца при ИЛЯН DaWOLF му е ника и аз неможах да си взема колата. Едвам намерих хора да ми върне колата аз съм я платил в Австрия както ти казах. Не съм отварял нищо аз щото нямам инструменти и познания за да се нагърбя сам да си я правя. Оставих я в сервиз Те ми казаха вала е зацепен правилно и сме ти сменили гарнитурата Откачили сме ти сондата и датчика на разпределителния вал ти е прецакан - Това ти казах и аз????.Аз им казах преди това че колата е за продаване и може би за това те са скрили от мен това за вала. А може през тези 3месеца това да е правено във Враца незнам. Ако знаех или щях да го отстранявам или да те предупредя!

Аз съм отрасъл в Слатина и не съм искъл да те прецаквам или нещо такова даже се зарадвах че колата я взимаш ти защото знам че си маняк и ще се грижиш за нея.
Нямам кола която клиента да е недоволен досега просто обаче другите ми коли не са стояли във Враца и 1ден.
ИЗВИНЯВАМ СЕ за това!!!

Бате колата си я продал ти, нали?Ти си взел парите и ти носиш отговорността, назависимо дали е била във Враца или в Ню Йорк-ти си продавача, да си знаел-щото човека се е набутал още 3-4 бона за ремонт!
Добре бе пич ти като купуваш кола сваляш ли и капака на клапаните? Аз не се оправдавам с някой или нещо. Аз отивам купувам кола от Австрия и я продавм тук. Мислиш ли че там некой австриец ще ми даде да сваля капака на клапаните дори и на Голф2
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1139
Регистриран на: 8.12.2005
Местоположение: ВРАЦА
Пол: Мъж
Кара: E65 745I;Е53 Х5;TVR;SKYLINE;E60 М5
Детайли за колата: 745-Самолет:Х5-Болид:TVR-Истребител:SKYLINE-Шейна:М5-БЕЗ ДУМИ

Мнение от БОРКО-ЧИПА » 04 Окт 2006, 21:40

пак ви казвам бе хора разграничавай те нещата,не всички във Враца са мошенници разберете го :confused:
и не си мислете,че защитавам някой просто познавам Илян и съм купувал някои неща от него и проблеми не е имало ;)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Re: Г

Мнение от zhoro » 04 Окт 2006, 21:41

madpetio написа:
zhoro написа:
madpetio написа:Казах ти колата стоя 3 месеца във Враца при ИЛЯН DaWOLF му е ника и аз неможах да си взема колата. Едвам намерих хора да ми върне колата аз съм я платил в Австрия както ти казах. Не съм отварял нищо аз щото нямам инструменти и познания за да се нагърбя сам да си я правя. Оставих я в сервиз Те ми казаха вала е зацепен правилно и сме ти сменили гарнитурата Откачили сме ти сондата и датчика на разпределителния вал ти е прецакан - Това ти казах и аз????.Аз им казах преди това че колата е за продаване и може би за това те са скрили от мен това за вала. А може през тези 3месеца това да е правено във Враца незнам. Ако знаех или щях да го отстранявам или да те предупредя!

Аз съм отрасъл в Слатина и не съм искъл да те прецаквам или нещо такова даже се зарадвах че колата я взимаш ти защото знам че си маняк и ще се грижиш за нея.
Нямам кола която клиента да е недоволен досега просто обаче другите ми коли не са стояли във Враца и 1ден.
ИЗВИНЯВАМ СЕ за това!!!

Бате колата си я продал ти, нали?Ти си взел парите и ти носиш отговорността, назависимо дали е била във Враца или в Ню Йорк-ти си продавача, да си знаел-щото човека се е набутал още 3-4 бона за ремонт!
Добре бе пич ти като купуваш кола сваляш ли и капака на клапаните? Аз не се оправдавам с някой или нещо. Аз отивам купувам кола от Австрия и я продавм тук. Мислиш ли че там некой австриец ще ми даде да сваля капака на клапаните дори и на Голф2

Не не свалям капака, но разчитам на думата на продавача, особено ако купувам от форума ;) !

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 04 Окт 2006, 21:43

Еми и аз така разчитам като я купувам от там на същото.
И за мен този дефект е бил скрит.
и сега ще изброя какво аз съм оправил по колата преди продажбата

1.Смених биялетките
2.Смених тампоните на предните носачи
3.Неква щанга отпред
4.Тампони на задни амортисьори
5.Тампон заден мост
6.Сложих по-добри гуми
7.Изпавях две джанти бяха на зарче
8.Боядисвах предния капак и заден калник
9.Дифа счупен
може и друго да има но не помня

редактиране 2012г
ТАКА ЕТО ТУК ЩЕ НАПИША НЕЩО надали някой ще го прочете,но да го има за протокола.
След години разбрах неща в които съм сигурен на 100%
От престоя във Враца ми изчезнаха следните неща...
Шпер диференциала - сменен със обикновен та даже и счупен - прибрана разлика
Скоростите сменени пак със счупени
Радиатора за климатика + перката - директна липса
Общо взето колата е ползвана за донор и като свършиха читавите неща за продаване от нея тогава ми
беше върната...
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от zhoro » 04 Окт 2006, 21:47

madpetio написа:Еми и аз така разчитам като я купувам от там на същото.
И за мен този дефект е бил скрит.

:yes:, лоши приятели имаш

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 04 Окт 2006, 21:55

Така е. Но нещата се променят
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

Мнение от RAFF » 04 Окт 2006, 22:11

когато аз се заинтерисувах от колата , мадпетьо ми написа това:
Няма проблеми с пререгистрацията!
Забележки
1Липсва радиатора за климатика
2 лайсна на предната броня
3 дребни по боята
4 има задчудване прекъсване в работата на двигателя
дали е знаел за другите кусури незнам, но си помислих че е читав човека.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 04 Окт 2006, 22:18

АЗ купих едни халогени от DA_WOLF офертата беше следната - ПЕРФЕКТНИ за 80 лв пуска ми ги с еконт с наложен платеж за 90лв, отгоре на всичко бяха супер очукани :idea: 5 пъти му се обаждах, обеща и да си върне 10-те лева, не че съм за тях ама е некоректно :idea: така и никъв не се обади повече!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook