:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Делян » 25 Авг 2010, 12:05

Дойде и моят ред да пиша тук...Историята следната:Поръчах си дясна кора за е36купе и трети стоп пак за същата кола от колегата "kajataa".Дойде ми един голям пакет,омотан с голям парцал,като си личеше че има кора вътре по контурите и на пипане.Нмяаше опция да го погледна...Та викам ок,айде вземам го.Отворих го до "еконта" вътре дясна кора само че за седан... и трети стоп няма...Това става преди няколко седмици.Звъннах веднага на колегата,каза че станало някакво объркване,понеже не бил пращал той нещата и ще ми прати верните.Още ги чакам...Звънях му вече 5-6 пъти и съобщения му писах,всеки път ми казва определен ден в който ще ми ги прати,ама не става...Ама иначе успя да отиде до "еконт" да си вземе паричките още същия ден...Та тва е,вече без опция без да ги видя и гайка няма да си взема.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от UBAH5 » 25 Авг 2010, 12:50

^ Защо ми се струва че на тоя това не му е първо провинение :ranting:
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 25 Авг 2010, 14:48

Еми май ти се струва, щото това е първото съобщение за него относно некоректност...

Пуснах му ЛС да си каже какъв му е проблема...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от UBAH5 » 25 Авг 2010, 14:53

Моя грешка :oops:
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от lowrider » 25 Авг 2010, 17:43

Mollov написа:Еми май ти се струва, щото това е първото съобщение за него относно некоректност...

Пуснах му ЛС да си каже какъв му е проблема...


Колега, на ИВАН5 хич не му се струва, я се върни на 57-та, 58-ма страница в текущата тема и провери за въпросния ;)
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 25 Авг 2010, 19:10

Проблема е, че няма как да ги помня всите и ползвам търсачката... и в нея за "kajataa" няма нищо.... виж за "kajata" със сигурност има... са не е 100% сигурно, че kajata и kajataa са едно и също лице, но... няма нищо 100% в тоя живот ;)

P.S. Човека си е видял ЛС-а, ама.... нищо.... е, работата ясна 8)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от lowrider » 25 Авг 2010, 19:22

Просто и на мен ми се беше набило това име и сърчнах една "kaja*" и воала, сигурно е същия ******.
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Делян » 25 Авг 2010, 20:27

Още повече ме хваща яд не толкова за 50-те лева,колкото за това че ме мотае,като пу***.Хем и по телефона няколко пъти и на ЛС му казвам "Човек,ако няма да ми пращаш нещата,просто ми кажи"-Преебах те това е...
Да ама не си признава като мъж,а всеки път ми мънка,как все нещо е станало,как утре,как следващия вторник, как еди си кога...
Само ще му кажа,че аз в случая няма да го издирвам,въпреки че му имам данните от товарителницата и с едно телефонно обаждане ще му знам и майчиното мляко и после ми е лесен.Аз няма да го правя,понеже не съм такъв човек,но му пожелавам да попадне на някой малко по-откачен от мен дето за тез криливи 50лв. дето остава без достойнство,ще напрай поне 50 свирки.Всеки измекяр рано или късно си намира майстора,по начин който помни цял живот.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Lenco » 25 Авг 2010, 20:46

Mollov написа:Проблема е, че няма как да ги помня всите и ползвам търсачката... и в нея за "kajataa" няма нищо.... виж за "kajata" със сигурност има... са не е 100% сигурно, че kajata и kajataa са едно и също лице, но... няма нищо 100% в тоя живот ;)

P.S. Човека си е видял ЛС-а, ама.... нищо.... е, работата ясна 8)

Така се случва, като не обновявате първото мнение, сигурно си имате причина.
Сори за спама, но си представих как някой си търси нещо от форума и запуква 90 страници в тая тема, а дали няма да се откаже ако я изчете.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от UBAH5 » 25 Авг 2010, 20:59

Според мен е редно, да се слага телефона на хората попаднали в темата, понеже се регистрират с други никове и се почва същия филм. Доста по-трудно ще им е да си сменят телефонните номера. А въпросният явно е доста плитък, за да си сложи ник с разлика от една буква :mhihi:
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 25 Авг 2010, 22:18

Ние и телефоните следим ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 30.03.2007
Местоположение: London / Лясковец
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от paxtara » 27 Авг 2010, 10:07

Здравейте,и аз вече съм прецакан от някъв си келеш,обажда ми се за едни джанти много сериозен всичко ОК от софия момчето и като дойде време да си ги вземал от еконт и решил че няма да ги вземе бил се отказал незнам си какво,обеща ''уж'' по телефона да плати доставката и в двете посоки(70лв) но на другия ден ми званят от еконт и ми казват че въпросният келеш им казал че нямало да отиде дори и да плати в едната посока.

Та въпросният човек се казва ---- ПЕТЪР МИЛЧЕВ 0876688753 ---- това знам само за него внимавайте да неви опари и вас защото е тръгнал джанти да си купува ОК откажи се но поне си поеми последствията 35лв дай и готово сега заради бастуни трябва 70лв да дам еи така за спорта,той даже и теефонаси невдига Вече по Еконт ще изпращам само на роднини не и на всякакви непознати
BMW

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 27 Авг 2010, 12:10

Затова неведнъж съм казвал, че трябва да питате от къде се обажда - от кой форум, как е потребителското име там... за да може да има проследяване после.... щото име и фамилия в случая може и да не свършат никаква работа.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 30.03.2007
Местоположение: London / Лясковец
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от paxtara » 27 Авг 2010, 13:36

Mollov написа:Затова неведнъж съм казвал, че трябва да питате от къде се обажда - от кой форум, как е потребителското име там... за да може да има проследяване после.... щото име и фамилия в случая може и да не свършат никаква работа.


така е колега,това педерасче е от този форум но ми се обажда по телефона каза харесват ми направихме пазърлък всичко ОК званя да ги пусна пуснах ги и дърво неси вдига телефона...Просто по еконт вече няма да пратя нищо над 10лв защото от такива идиоти страдат много хора заслужява да отида до софия и да го обеся
BMW

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 2.01.2010
Пол: Мъж
Кара: Весел

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Malkia Bqs » 29 Авг 2010, 15:41

@angel_lalov, разбрахме се преди повече от 3 седмици да прати едни халогени, той каза, че ги пуска най-късно след 1 седмица. 1 седмица по-късно му писах, защото още не ги беше пратил, той каза че имал работа и след 3 дни ще ги прати. След още една седмица отново не ги беше пратил, писах му на скайп, звънях на телефона, който вече е изключен и нищо.

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook