:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори


Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: е36 318ис М-пакет
Мечтае да кара: e30 V10

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от angel_lalov » 29 Авг 2010, 17:41

Е аре земете малко се съоразявайте какво пишете в тая тема!с нещо съм те завлякъл ли бе?мойте ги откраднаха и са на мойта кола къв ти е проблема!направи си твойте жълти бе!да съм имал тема че продавам халогени в раздела продава!имах един комплект и щях да ти го пратя!но откраднаха мойте!и дори после търсих халогени да намеря и да ти ги направя жълти но не намерих!ти хем искаш жълти халогени хем за 30 лева!значи да купя от тука 2 халогена за 50 лева да им платя еконта да си играя да ти ги направя с фолио и да ти ги пратя за 30 лева!аман от играчи!ТАЯ ТЕМА Е ЗЕХТЕ ВСЕ ЕДНО ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ НА МАМА И НА ТАТЕ!!!!!
Продавам М-Техник окачване за 4 цилиндрово за отпред!аморт и пружини като нови са!120Лв!

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Авг 2010, 17:45

angel_lalov написа:Е аре земете малко се съоразявайте какво пишете в тая тема!с нещо съм те завлякъл ли бе?мойте ги откраднаха и са на мойта кола къв ти е проблема!направи си твойте жълти бе!да съм имал тема че продавам халогени в раздела продава!имах един комплект и щях да ти го пратя!но откраднаха мойте!и дори после търсих халогени да намеря и да ти ги направя жълти но не намерих!ти хем искаш жълти халогени хем за 30 лева!значи да купя от тука 2 халогена за 50 лева да им платя еконта да си играя да ти ги направя с фолио и да ти ги пратя за 30 лева!аман от играчи!ТАЯ ТЕМА Е ЗЕХТЕ ВСЕ ЕДНО ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ НА МАМА И НА ТАТЕ!!!!!

Препоръчвам ти,малко да смекчиш тона с който разговаряш с колегите,ти не можа ли да му пишеш на колегата какво се е случило,и да си търси халогени другаде,въпроса е приключен!


Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: е36 318ис М-пакет
Мечтае да кара: e30 V10

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от angel_lalov » 29 Авг 2010, 18:06

всичките пъти като ми е писал в скайп не съм бил на компа!ама изкарва че съм си бил изключил телефона все едно му дължа пари!немога да разбера ква вина имам!ще помоля модератотрите да изтрият неговото мнение не само да ми пише ей така да ми има името тук а ако мислят че съм виновен и сам го ощетил да ми сложат нужното наказание!
Продавам М-Техник окачване за 4 цилиндрово за отпред!аморт и пружини като нови са!120Лв!

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Авг 2010, 18:07

angel_lalov написа:всичките пъти като ми е писал в скайп не съм бил на компа!ама изкарва че съм си бил изключил телефона все едно му дължа пари!немога да разбера ква вина имам!ще помоля модератотрите да изтрият неговото мнение не само да ми пише ей така да ми има името тук а ако мислят че съм виновен и сам го ощетил да ми сложат нужното наказание!

Ти не си ощетил никого,ако беше,щеше да разбереш.Но все пак можеше да му пишеш лично,и да се избегне цялата тази ситуация.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 2.01.2010
Пол: Мъж
Кара: Весел

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Malkia Bqs » 30 Авг 2010, 0:31

Чакам повече от половин месец за някакви халогени, защото смятах, че ще ги пратиш. При положение, че са ти ги откраднали можеше да ми се обадиш, да пишеш или каквото и да е. Телефона ти беше изключен когато ти звънях и ти писах доста пъти в Skype. Има защо да съм те написал в темата. Това, че пише Случаи на некоректност не означава некоректността да е само нещо, с което някой е прецакал другия.

Това ти написах на лично.

Не ме вълнува причината, случая е за точно некоректност от твоя страна. Имахме уговорка, за 30 лв. се съгласи, така че би трябвало да се придържаш към нея. При положение, че са ти ги откраднали ми напиши нещо. В Skype съобщенията не се трият след 10 секунди, излизат ти когато седнеш на компютъра и ако ми напишеш нещо ще го получа, а ти не го направи.

Обиждаш без причина, а не си прав.

Другото, което искам да ти кажа е, че се намират халогени за 15 лв. броя, така че не са 50 лв. както ти казваш, а и пак ти казвам, че не каза нищо като ти казах, че ти давам 30 лв., съгласи се и толкова.

Научи се да пишеш и не се дръж като 14 годишен да обиждаш без причина.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 30 Авг 2010, 9:35

Случая е изяснен и приключен,всяко следващо мнение ще бъде изтривано без предупреждение!

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от BESSNIA » 01 Сеп 2010, 13:23

нНикога не съм писал в тая терма и никога не съм се оплаквал ,но ми писва и от тук на там всеки некоректен ще го оплюя в тази тема.
1. Стефан Николов Кожухаров от Павликени тел. 0887 535 024 изпратих му таван за купе не си го взе и ме набута с разходите за куриера звънях му по телефона някой си бил продал колата на друг и незнам си ,какви заплетени истории от който единствено разбрах ,че отказват пратката и не си поемат куриерските услуги.
2.Радослав Стоянов Пловдив тел 0883 460 635 пойска две врати за е36 диамант шварц снимам му ги снимам му и табелата с цвета ,като ги изпратих до Пловдив не ги искал ,защото цвета не му бил същия , макар че го е гледал на око и по спомени :mhihi: :mhihi: както и да е и той ме набута с разходите за отиване и връщане ,който за две врати баха около 30 лв
3. Симеон Симеонов от Павликени 0885 679 688 пращам му калкник и буфер за е 36 поиска и цвят за ,което разглобих здрава все още не почвана кола, пращам му ги в събота ,като даваше зор обажда ми се жената от еконт че човека отказва пратката по телефона . Звънкам му първия път си вдигна телефона ,каза че ще ги вземе, след това можеби би 10 пъти му звънкам никъв отговор не си вдига телефона и се крие като мишок.

Има още над 10 такива случай ,но не не пазя документите за да ги опиша геройте и тяхните изпълнения.
Така ,че не пращайте части и не търгувайте с тези хора голям е шанса да има проблеми с тях.
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Сеп 2010, 13:29

Колега разбирам те,но без никовете няма как да разберем кои са.Пробвах,чрез телефонните номера които си дал,но няма нищо.За напред,искай да ти пишат лично,кой какво иска,за да знаем после кого да питаме ЗАЩО!Ако някой може да каже,кои са тия красавци,да ми пише лично.

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от BESSNIA » 01 Сеп 2010, 16:23

пуснал съм обяви на много места и много хора ми звънкат по телефона и незнам ,кой каде е видял обявата , а пиша тук в случай , че търсят части от някой друг от форума.
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от madpetio » 01 Сеп 2010, 21:21

БЕСЕН приятел за това спрях тази търговия с куриерите ебал съм ти и 50лв каде ще искарам....
Са ми звънят ама аз съм от добрич или от Варна ми ела и си ги купи никой насила не го карам...
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Бавария
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Bavaro » 10 Сеп 2010, 18:37

nikname: hristofar от Кърджали, видях една негова обява тук че продава джанти 17 5по 120 с гуми и му писах за бартер за моите 18 5по 100 с гуми които не ми варшиха работа понеже не ставаха за е36цата ми, на другия ден ми се обади и се разбрахме ако мога да ида от Бургас до Кърджали да направим бартера, направи си устата и за доплащане от моя страна, нормално не се сагласих , уговорихме се и трагнах към Кърджали но имах малко инциент по пътя и успях да ида чак по тъмно , колегата ме чакаше видя джантите и гумите напомпи ги, провери ги искара ми от гумаджииницата си неговите 17, гумите бяха повече от зле, но не възразих, понеже бях дал 100 лв за бензин и цял ден неприятности не за да видя Кърджалиа да си зема джанти за кол ата, питах "колегата" да сложим джантите на машината за баланс но той каза че няма смисал понеже джаните неса карани и са прави. викам си айде няма да го карам човека да вади натуриите че да вкарва джантите на машината, натварих ги и си заминахме , на др ден в Бургас обаче като ги закарах да ми ги слагат и като ги завартяха на машината хорта се фанаха за главите, 3 от 4 бяха усукани сяка6 са карани оффроуд платих и ми ги оправиха, сега съм с тях вече ама ме хвана яд щото като му писах ми вика - те твоите пък да не бяха много хубави като ми показва няква драскотина на едната джанта, и казва че не ги бил карал тея джанти от каде да знаел че са толкос криви , еи от тва по голямо нахалство незнам .. колегите като си порачват джанти от него да ходят до Еконта с машината да ги проверяват преди да ги земат щото hristofar явно е много зает с покупко продажбата че даже незнае кво продава по неговите думи и да не пише в темите си "прави без заварки и т.н" да е жив и здрав :clap:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 10 Сеп 2010, 19:47

Писах му!


Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 9.05.2009
Кара: Бавно

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от hristofar » 12 Сеп 2010, 15:06

Bavaro написа:nikname: hristofar от Кърджали, видях една негова обява тук че продава джанти 17 5по 120 с гуми и му писах за бартер за моите 18 5по 100 с гуми които не ми варшиха работа понеже не ставаха за е36цата ми, на другия ден ми се обади и се разбрахме ако мога да ида от Бургас до Кърджали да направим бартера, направи си устата и за доплащане от моя страна, нормално не се сагласих , уговорихме се и трагнах към Кърджали но имах малко инциент по пътя и успях да ида чак по тъмно , колегата ме чакаше видя джантите и гумите напомпи ги, провери ги искара ми от гумаджииницата си неговите 17, гумите бяха повече от зле, но не възразих, понеже бях дал 100 лв за бензин и цял ден неприятности не за да видя Кърджалиа да си зема джанти за кол ата, питах "колегата" да сложим джантите на машината за баланс но той каза че няма смисал понеже джаните неса карани и са прави. викам си айде няма да го карам човека да вади натуриите че да вкарва джантите на машината, натварих ги и си заминахме , на др ден в Бургас обаче като ги закарах да ми ги слагат и като ги завартяха на машината хорта се фанаха за главите, 3 от 4 бяха усукани сяка6 са карани оффроуд платих и ми ги оправиха, сега съм с тях вече ама ме хвана яд щото като му писах ми вика - те твоите пък да не бяха много хубави като ми показва няква драскотина на едната джанта, и казва че не ги бил карал тея джанти от каде да знаел че са толкос криви , еи от тва по голямо нахалство незнам .. колегите като си порачват джанти от него да ходят до Еконта с машината да ги проверяват преди да ги земат щото hristofar явно е много зает с покупко продажбата че даже незнае кво продава по неговите думи и да не пише в темите си "прави без заварки и т.н" да е жив и здрав :clap:


ето го колегата който се прави на ГОЛЯМ ТАРИКАТ Bavaro който без срам пише за хората глупости обади ми се за бартер предложи ми 18ски джанти с перфектни гуми yokohama и джанти без забележка и аз се сагласих защото ми трябваха гумите разбрахме се да дойде
до Кърджали дойде в 21часа по тъмно гумите му бяха спаднали умишлено за да изглеждат добре разгледах ги и видях че гумите не са yokohama а само шарката им е подобна гумите се оказаха КИТАЙСКИ след като ги напомпих видях че целите са напукани джантите не са както той каза перфектни а целите остъргани от бордюри и не го върнах защото каза че бил навартял 450км от Бургас до Кърджали а имал много мерак на мойте джанти в който сам на 100% сигурен че си бяха прави и нямаха никакви забележки вчера размонтирах неговите джанти и гуми и какво да видя направо се хванах за главата едната гума има доста голяма лепенка (панк) а същата джанта има заварка да не забравя че и 2те му гуми са на амортисьори
а сега вие колеги преценете кой е прецакан и кой е некоректен аз или колегата Bavaro

ето и малко снимков материал

ето снимка на нацепените гуми
Изображение
Изображение

снимка на гумата с лепенката
Изображение

снимка на гумата с амортисьори
Изображение

ето я и марката
Изображение

ето го и дот
Изображение

ето и снимка на перфектна джанта
Изображение
Изображение
Изображение

ето и снимка на заварката отвънка перфектна
Изображение

а отвътре изненада заварка
Изображение
Изображение


така че колеги помислете си преди да купувате нещо от него или пък за бартер

и сега преценете вие кой е прецаканият

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 12 Сеп 2010, 15:48

Писах му!

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от bmwfena » 12 Сеп 2010, 22:59

BESSNIA написа:пуснал съм обяви на много места и много хора ми звънкат по телефона и незнам ,кой каде е видял обявата , а пиша тук в случай , че търсят части от някой друг от форума.

Ице-да не взема и аз да публикувам черния си списък -сигурно е по голям от твоя :winky:
Колко пъти си прибирам обратно гуми дето никой не ги търси. :confused: :confused:
Вече по тел. гуми не давам ако нема Л.С. от форума.
Много ПАЛЯЧОВЦИ се навъдиха.Тоа еконт е нож с 2 остриета...ама немаме друг избор :roll:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook