:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от MaxMeyer » 01 Фев 2016, 14:43

Колата е купена на партия и се продава от мен и колега.Моята грешка е че не съм сложил моя номер в обявата,което ще се коригира.Понеже аз цял ден съм на работа а колегата държи колата в сервиз и може да даде актуална информация по всяко време...
С колегата нещо не сте се доразбрали правилно.Искал си да му сваляш от цената на газовия инжекцион както и от цената на читавите лайстни които има(само задните).Общо взето цените се определят от продавача а не от купувача.Когато се правиш на циганка се поражда и съмнение дали ще си вземеш пратката от Еконт.Казал ти е че ще помисли над ценовите предложения.Обаче кандидати за покупка не липсват и когато някой ти дойде на място и иска да плати е с предимство.Пак казвам не е обещавано нищо.Цените се определят от продавача и също той определя дали да разваля комплекти.Извинявам се за недоразумението,надявам се да купиш друг по-изгоден газов инжекцион за опела.Поздрави!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk 2
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Фев 2016, 15:33

MaxMeyer написа:Колата е купена на партия и се продава от мен и колега.Моята грешка е че не съм сложил моя номер в обявата,което ще се коригира.Понеже аз цял ден съм на работа а колегата държи колата в сервиз и може да даде актуална информация по всяко време...
С колегата нещо не сте се доразбрали правилно.Искал си да му сваляш от цената на газовия инжекцион както и от цената на читавите лайстни които има(само задните).Общо взето цените се определят от продавача а не от купувача.Когато се правиш на циганка се поражда и съмнение дали ще си вземеш пратката от Еконт.Казал ти е че ще помисли над ценовите предложения.Обаче кандидати за покупка не липсват и когато някой ти дойде на място и иска да плати е с предимство.Пак казвам не е обещавано нищо.Цените се определят от продавача и също той определя дали да разваля комплекти.Извинявам се за недоразумението,надявам се да купиш друг по-изгоден газов инжекцион за опела.Поздрави!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk 2

Случая с теб е приключен. Чакаме отговора на фенеро.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 6.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е21 318is 78' сега е30 328
Мечтае да кара: e30 monster

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от tZv3t0zAr » 01 Фев 2016, 16:05

MaxMeyer написа:Колата е купена на партия и се продава от мен и колега.Моята грешка е че не съм сложил моя номер в обявата,което ще се коригира.Понеже аз цял ден съм на работа а колегата държи колата в сервиз и може да даде актуална информация по всяко време...
С колегата нещо не сте се доразбрали правилно.Искал си да му сваляш от цената на газовия инжекцион както и от цената на читавите лайстни които има(само задните).Общо взето цените се определят от продавача а не от купувача.Когато се правиш на циганка се поражда и съмнение дали ще си вземеш пратката от Еконт.Казал ти е че ще помисли над ценовите предложения.Обаче кандидати за покупка не липсват и когато някой ти дойде на място и иска да плати е с предимство.Пак казвам не е обещавано нищо.Цените се определят от продавача и също той определя дали да разваля комплекти.Извинявам се за недоразумението,надявам се да купиш друг по-изгоден газов инжекцион за опела.Поздрави!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk 2


При условие че сме се разбрали за нещо за цената и да ми го пратиш ти или твоя там някой си партия, а сега да ми изкарваш че ще си помислите е много смешно и жалко ! Пожелавам ви "успех" с измекярските продажби ! И нека другите колеги си имат едно на ум като се уговарят нещо с тебе.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 01 Фев 2016, 16:07

tZv3t0zAr написа:
MaxMeyer написа:Колата е купена на партия и се продава от мен и колега.Моята грешка е че не съм сложил моя номер в обявата,което ще се коригира.Понеже аз цял ден съм на работа а колегата държи колата в сервиз и може да даде актуална информация по всяко време...
С колегата нещо не сте се доразбрали правилно.Искал си да му сваляш от цената на газовия инжекцион както и от цената на читавите лайстни които има(само задните).Общо взето цените се определят от продавача а не от купувача.Когато се правиш на циганка се поражда и съмнение дали ще си вземеш пратката от Еконт.Казал ти е че ще помисли над ценовите предложения.Обаче кандидати за покупка не липсват и когато някой ти дойде на място и иска да плати е с предимство.Пак казвам не е обещавано нищо.Цените се определят от продавача и също той определя дали да разваля комплекти.Извинявам се за недоразумението,надявам се да купиш друг по-изгоден газов инжекцион за опела.Поздрави!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk 2


При условие че сме се разбрали за нещо за цената и да ми го пратиш ти или твоя там някой си партия, а сега да ми изкарваш че ще си помислите е много смешно и жалко ! Пожелавам ви "успех" с измекярските продажби ! И нека другите колеги си имат едно на ум като се уговарят нещо с тебе.

Спазвай добрия тон! Колегата обясни ситуацията, затова няма нужда от повече излишни коментари.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 267
Регистриран на: 30.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 touring
Мечтае да кара: М5

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Николай Занчев » 01 Фев 2016, 19:27

Значи готин това,че не съм вдигал телефона явно е имало причина :yes:
Можех да не ти предложа като компенсация седалките с подгрева,но го направих :yes:
В деня когато ме "поздрави" и ти звъннах ти бях натоварил седалките в служебния бус,понеже обикалям София по цял ден,но ти предпочете да ме "поздравиш",точно тогава ти звънях два пъти но ти каза че няма смисъл.Мисля че когато съм се опитал да те компенсирам по някакъв начин,за да останеш доволен не виждам кое ми е некоректното :yes: И при положение че не съм ти взел пари,не съм ти продал нещо счупено и т.н.Бъди здрав :yes:
Изображение
Американски форум:питаш нещо и ти отговарят.Руски форум:питаш нещо и теб те питат.Български форум:питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 6.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е21 318is 78' сега е30 328
Мечтае да кара: e30 monster

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от tZv3t0zAr » 04 Фев 2016, 15:16

Николай Занчев написа:...



Няма смисъл да коментирам ...просто споделям, тъ някой следващ твой клиент да си има едно на ум ;)
Изображение

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Lenco » 11 Фев 2016, 19:32

Ако някой да реши да купува този волан, от този тарикат, да знае, че кожата е разхлабена и се върти в цялата горна половина и отгоре е скъсана.
Нямам идея дали има профил тук, но все пак да не се хабите.
http://olx.bg/ad/m-volan-za-bmv-e39-e46 ... d342da5d47
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от red_bull92 » 24 Фев 2016, 13:33

Здравейте, съжалявам, че случая е от преди близо година, но сега ми остана време. Значи случаят е следния колегата "ProblemZ" искаше да му пратя една полуоска по Еконт и след като му я изпратих, даже той я посика с преглед, но не отиде да я види, та ме набута с доставка в двете посоки.... Ето и какво сме си писали red_bull92 написа:
Колега, не съм си вкъщи. Ще ти я пратя днес малко по-късно и утре сутринта ще е при теб :bchug:

Добре :yes:
Re: полуоска за е36
Изпратено на: 21 Май 2015, 10:02
от red_bull92

Колега, не съм си вкъщи. Ще ти я пратя днес малко по-късно и утре сутринта ще е при теб :bchug:
Re: полуоска за е36
Изпратено на: 20 Май 2015, 13:26
от ProblemZ

red_bull92 написа:
Здравей, колега, имам от тънките полуоски за 25 лв Изображение

пращай една на адрес гр.Русе офис Еконт Чародейка на Иван Донев тел.0896619661 с опция преглед
Re: полуоска за е36
Изпратено на: 17 Апр 2015, 9:47
от red_bull92

Здравей, колега, имам от тънките полуоски за 25 лв Изображение
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от El Diablo » 02 Мар 2016, 20:30

Искам да се извиня за некоректната ми постъпка преди година и половина почти, не бях прав и го разбрах след време.
Искрено се разкаивам, не бях прав момчета.
Приемете моите извинения колеги - inata_89 LiTtLeRoCk
Няма повече да се излагаме за глупости, имате мъжката ми дума:)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от FaceOff » 19 Апр 2016, 15:49

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=132&t=407203

Без фитили... бля, бля.. супер некоректен, а да спреш да си вдигаш телефона (след като веднъж обеща да си ги вземе обратно) .. нямам думи!
http://picbg.net/pic.php?u=49434N561f&i=836131&file=.jpg

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от dr.peshev » 19 Апр 2016, 16:03

Обявата е заключена от мен , но няма да се трие.
Чакаме LiTtLeRoCk да се свърже с
колегата и да видим какво ще каже!
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 19 Апр 2016, 22:32

Писах му. Очакваме неговия отговор.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 19.08.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525dA
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от audi_rulzzz » 20 Апр 2016, 9:36

Нямам кво да кажа.След три огледа на гумите и джантите,едно возене на мойта кола,едно каране на мойта кола,оглед при гумаджий и след 10 дни каране при теб,се появява въпросния фитил.Обясни как нямаше никакви проблеми с гумите и джантите до този момент?Обясни как гумите и джантите са взели по средно 15-20 грама тежест.... Как на машината за баланс не е имало кривини и биене а про теб след това е щяло да ти откъсне ръцете?Обясни как всъщност пред трети човек си казал че ако ти смъкна още 200-300 лева ще си много доволен от покупката?А до договрка да си ги взимам обратно никога не се е стигало.Свалих от цената достатъчно много (поради моя грешка и недоглеждане) предложих ти и още един комплект гуми за да те компенсирам заради грешката си а ти отказа.Как да повярвам че тоя фитил не е сложен сега?10 дни минаха от както са при теб?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от dr.peshev » 20 Апр 2016, 9:45

Ключа е от 15 Апр 2016, 14:05 ,което прави 5 дни :dunno:
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 19.08.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525dA
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от audi_rulzzz » 20 Апр 2016, 18:10

dr.peshev написа:Ключа е от 15 Апр 2016, 14:05 ,което прави 5 дни :dunno:


Грешката е моя.Ключа в темата е написан три дни след като ги взе (миналия вторник)

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook