:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Окт 2017, 20:07

Lenco написа:
LiTtLeRoCk написа:....

Съгласих се, дано не ти се случва да си чакаш платена част 3 седмици, и се наложи накрая да си я купиш наново.
Ако на мен не ми пука за някви пари, за някой са проблем, за това писах, но крайното решение е твое.
:yes:

Да. Случвало ми се е да ме чакат две седмици, докато изпратя капарирани части! Лични и служебни проблеми и ангажименти ме забавиха сериозно. Човека прояви търпение и ме изчака. Такова нещо може да се случи на всеки! Хора сме, а проблемите не питат никого, а обикновено идват в най-неподходящите моменти.

младши ентусиаст
Аватар
Кара: BMW 316i E46 ‘99
Детайли за колата: OEM+

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Harry Poter » 17 Ное 2017, 20:33

Вчера имах интерес да закупя джанти от потребител Dirty M5 Driver.
Няма да мога да напиша дословно това,което сме си писали,затова ще прикача и снимки към чата след това.
Писах му в 01:00часа на 16-ти Ноември-Здравей колега.Джантите продадени ли?
Потребител Dirty M5 Driver ми отговаря в 7 сутринта на 16-ти Ноември-Не,налични са.Звънни ми през деня,защото няма да имам достъп до интернет.
Аз му отговарям късно вечерта на 16-ти Ноември-Колега,сега пускам интернета.От кой град си?
Потребител Dirty M5 Driver отговаря-Русие.
Няколко минути след това му пиша-Ще видя дали едно момче може да вземе джантите.Ако не ги вземе,удобно ли ще ти е с Еконт?
Днес(17.11.2017г.) в 7 сутринта потребител Dirty M5 Driver ми е писал-Изпревариха те обаче.Снощи се обади едно момче и ги иска.
В 16часа му отговарям-Кога снощи?Не беше ли редно да ми пишеш,защото макар и чрез писане,съм имал интерес към джантите.
В 19часа потребител Dirty M5 Driver пише-Беше редно да ми се обадиш по телефона или да оставиш телефон аз да се обадя и евентуално да се разберем.Аз не случайно ти казах че достъпа ми до нета е ограничен.Плюс това ми отговаряш с голямо закъснение.Мисля че нямаш право да се сърдиш.Аз не мога да вися в мрежата и да водя кореспонденция з изречения 1 ден,за да си продам нещата.
IMG_4629.PNG

IMG_4630.PNG

Днес(17.11.2017г.) до 15 часа в обявата не пишеше че са продадени джантите.
Според правилата на форумапри продажба на определената част,трябва да се уведодям читателите на форума.
Потребител Dirty M5 Driver е можел да ми пише в 7 сутринта че са ме изпреварили,но не можа да си оправи обявата.Прикачвам снимка.
IMG_4626.PNG

Аз мисля че колегата ми дължеше едно съобщение,в което да ми пише че си е намерил купувач или да ми пише че не иска да ми ги продаде или нещо др.По неговите думи аз съм некоректния,защото съм използвал кореспонденция във вид на съобщения във форума и му преча да си продаде нещата.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИзображениеИзображение

Предишна

Назад към Авточасти и аксесоари