BMW x3 навигация

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.12.2017
Пол: Мъж

BMW x3 навигация

Мнение от j0k3r- » 03 Яну 2018, 20:47

Здравейте!
Наскоро се сдобих с х3 2007г.
Колата няма навигация и много искам да и сложа.
гледах тези:
http://double-din.bg/Navigacia-Dvoen-Di ... VD-TV-Q103
http://double-din.bg/Navigacia-Dvoen-Di ... VD-TV-8283

ще се радвам ако някой има преки наблюдения над такъв вид навигация и ги сподели с мен :)
също ако може да ме насочите от къде мога да ги закупя в БГ възможно най-бързо , понеже в този сайт ги нямат налични

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: BMW x3 навигация

Мнение от Atsalov » 03 Яну 2018, 22:32

Второто съм го виждал на живо, колкото и критичен да съм в по-голяма част от преценките си, искам да ти кажа, че изглеждаше и светеше много добре. Имаше си редовните забивания от андроида. Звук не чух, не бяха свързали аудиото още. ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 17.01.2010
Пол: Жена

Re: BMW x3 навигация

Мнение от Judi4e » 18 Яну 2018, 22:17

Здравей,
Имам първият модел. Наскоро го купих от същия сайт. Чаках 20 работни дни. Идвше с безплатен монтаж. За целта отидох до Стара Загора, защото там беше фирмата която монтира и партнира на доставчика. Навигацията нямаше инсталирани карти. Единия USB кабел не работи, защото е с друга букса. Но най-много ме е яд, че дойде без CAN BUS CONTROL CABLE и сега не мога използвам бутоните на мулти волана. Няколко пъти се свързвах с фирмата за да ми го доставят. Обещаха, но нищо не направиха по въпроса. Сега дори не ми вдигат телефона. В момента се виждам в чудо как да ги подкарам бутоните. Където и да питам, всеки ми казва, че е трудно на китайска навигация да се налади управление различно от нейния си интерфейс. Но се надявам да намеря някой който мпже да измисли нещо и да помогне...
Когато аз си търсех навигация, звънях на доста места, но никъде я нямаха налична. Трябваше да чакам за доставка. Моя съвет е да си намериш доставчик с реален магазин някъде, а не само онлайт сайт. Много е важно, предварително да знаеш какви кабели ще имаш и съответно като дойде стоката внимателно да провериш и дори да си снимаш дали всичко ти е на лице. Монтажа е Plug and Play. Задължително си монтирай и външния микрофон иначе без него няма да те чуват при блутут разговори. Имам още много впечатления. Не мога да изпиша всичко в един пост. Пиши на лично да ти оставя телефон в случай, че имаш още въпроси.
Като цяло си е готина глезотийка и аз много й се кефя...
Успех в избора!
Поздрави!

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.12.2017
Пол: Мъж

Re: BMW x3 навигация

Мнение от j0k3r- » 21 Яну 2018, 15:26

Atsalov написа:Второто съм го виждал на живо, колкото и критичен да съм в по-голяма част от преценките си, искам да ти кажа, че изглеждаше и светеше много добре. Имаше си редовните забивания от андроида. Звук не чух, не бяха свързали аудиото още. ;)



предполагам е забивало понеже поне на това пише че е с андроид 4.4.4 .. този дисплей постоянно ли седи нагоре или се прибира/вади ?

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 22.02.2017
Местоположение: Brussels
Пол: Мъж
Кара: BMW E39
Мечтае да кара: space shuttle

Re: BMW x3 навигация

Мнение от BMWAudioLab » 06 Фев 2018, 0:17

Нямам идея, защо продавачът е написал, че навигацията поддържа CAN Bus, при условия, че мултимедийната система при Е83 е с iBus комуникация. Ако има някаква схема на свързване на липсващия модул, независимо как е кръстен, може да се помисли върху това, каква имформация очаква да получи мултимедията от волана, за да реагира на бутоните. Това разбере ли се, може да се направи модул за мулти-волана.
Диагностика, кодиране, ремонт на ВМ24/ВМ54, МК3/МК4, ASK-CD и Logic7
Цифрова телевизия за моделите с iBus комуникация

http://bmwaudiolab.com/
https://www.facebook.com/BMWAudioLab/
viewtopic.php?f=63&t=426879

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook