Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от daniel_e30 » 24 Яну 2017, 13:28

И така колеги, имам БМВ е91 и винаги съм искал да имам бас каса в колата, НО първо че не разбирам нищо от тоци и музика и второ не знам дали ще стане. Колата е с Професионал навигация ако това е от значение. Искам стабилна каса, нещо около 300-350 вата, с усилвател и кондензатор (за да не пада акумулатора,не знам дали колата няма заводски такъв защото и сега като е оставя на контакт след около 5-6 мин. музиката сама спира). Бюджета ми е до 300-400 лв таван без труд. Въпроса ми е има ли някъде кадърни хора в Пловдив който да ми направят цялостен проект и колко ще излезне като цена. Както и към какви марки да се насоча ? Има ли нещо друго към комплекта което да забравям или да не знам за него ? И като цяло ще може ли да ми разясните кое как става специално за е90/91 моделите. Благодаря предварително ! :wave:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от Grozdanoff » 24 Яну 2017, 14:37

Бас - 300лв
усилвател - 200лв
кабел+кондензатор 50лв
монтаж поне 50лв

Всичко под тези пари е ниско качество. За навигацията незнам, друг да каже.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от daniel_e30 » 24 Яну 2017, 15:10

А има ли проблем че колата има фабрични буфери ? И за какви марки да се оглеждам? Свързването как става ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 16.12.2010
Пол: Мъж

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от audio_mania_max » 24 Яну 2017, 18:18

Кондензаторът няма много общо с падането на акумулатора, а при бюджет 300-400 лева е крайно нерационално харчене на пари.
За 380 лева можеш да вземеш този нов пакет на Kenwood:

http://caraudio.bg/product/730/kenwood-pw-1200b.html

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от daniel_e30 » 24 Яну 2017, 20:59

А какви всъщност орави кондензатора колега ? :D Този комплект ми изглежда доста добре,да кажем че скоча на него,препоръчайте ми фирна или човек в пловдив или окръга който да ми навърже всичко ако знаете. Благодаря ви за адекватните мнения !!! :clap:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от Grozdanoff » 25 Яну 2017, 12:31

daniel_e30 написа:А какви всъщност орави кондензатора колега ? :D Този комплект ми изглежда доста добре,да кажем че скоча на него,препоръчайте ми фирна или човек в пловдив или окръга който да ми навърже всичко ако знаете. Благодаря ви за адекватните мнения !!! :clap:


кондензатор трябва да имаш ! Те не са скъпи. Кондензатора :mhihi: кондензира ток, ако нямаш като удари силно баса на усилена музика и може да горят бушончета, крушки и др.

виж също http://www.avitel-bg.com/za-avtomobila-cat1 има голям избор. Не съм имал кола с навигация,но няма начин да не става. Монтажа трябва да махаш доста кори докато прокараш кабелите от усилвателя до навигацията, поне на по-старите коли е така, не се занимавай играчка е...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от Exclusive89 » 05 Мар 2017, 23:00

Колега според мен си вземи Pioneer TS-WX206A и не се занимавай щом бюджета ти е 350лв. Новички са скъпи, но запазено втора употреба можеш да намериш на добра цена и ефекта ще е много добър в Е91 доста приятен бас, мек и плътен, но не очаквай да кърти багажници :mhihi: Иначе имаше един пич от Пловдив ВЕСО имаше и мгазин нови и втора употреба авто аудио компоненти, но не мога да намеря визитката, ако намеря ще пиша :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 27.07.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 335xd
Мечтае да кара: 350xd ;)
Детайли за колата: F31 335xd

Re: Бмв е91 искам да сложа бас каса,мнения препоръки.

Мнение от iasend » 09 Мар 2017, 5:47

От къде хващате сигнал? От зад на навито почти съм сигурен че няма изкаран чинч? Тока е лесен че си е баш в багажника :)

Sent from my D5803 using Tapatalk

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook