Е46 проблем с аудиото

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 19.01.2008
Местоположение: Nesebar

Е46 проблем с аудиото

Мнение от kotze999 » 12 Сеп 2015, 11:06

Здравейте колеги , въпрос и има ли разрешение на проблема ......!?! С навигация съм 16:9 и музика Харман/Кардън но идва един момент при загасяне на колата музиката продължава да свири, дори и при изваден ключ. Загася неколко минути след заключване на колата . При повторно отключване и стартиране на колата звука изчезва и не може да се включи, не работят копчетата в лявата секция на монитора , и така доста време , все едно нещо запушва , след махане на едната клема на акумолатора се оправя проблема за известно време , от кво може се получава този проблем ,колата е Е46 330хi , 2001г. .............!?!


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Е46 проблем с аудиото

Мнение от skimu4ka » 03 Окт 2015, 16:50

Губене на дата следене или синхронизация на същата. Явно фючър контрола подава команди към процесора, изпълняващ ги но след отпадане частично на връзката вече не знае състояние до каквото е. Ресет не прави постоянно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Е46 проблем с аудиото

Мнение от gentata » 04 Окт 2015, 0:15

skimu4ka написа:Губене на дата следене или синхронизация на същата. Явно фючър контрола подава команди към процесора, изпълняващ ги но след отпадане частично на връзката вече не знае състояние до каквото е. Ресет не прави постоянно.

Което е предизвикано от какво?

Тъй като гледам в бързината да напишеш поредното мнение изобщо не си мислил какво ще излезе и колко ще е разбрано написаното от четящите го. Така че разясни написаното защото това което си искал да кажеш едва ли ще свърши някаква работа на колегата пуснал темата.


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: Е46 проблем с аудиото

Мнение от skimu4ka » 04 Окт 2015, 11:18

gentata написа:
skimu4ka написа:Губене на дата следене или синхронизация на същата. Явно фючър контрола подава команди към процесора, изпълняващ ги но след отпадане частично на връзката вече не знае състояние до каквото е. Ресет не прави постоянно.

Което е предизвикано от какво?

Тъй като гледам в бързината да напишеш поредното мнение изобщо не си мислил какво ще излезе и колко ще е разбрано написаното от четящите го. Така че разясни написаното защото това което си искал да кажеш едва ли ще свърши някаква работа на колегата пуснал темата.


За човек с технически знания в областта е напълно разбираемо. Ако някой не го разбира, явно няма да се справи.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 23.11.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 04'330CD coupe and 91'318is
Мечтае да кара: 320is
Детайли за колата: много убава :D

Re: Е46 проблем с аудиото

Мнение от joreto330 » 31 Яну 2016, 18:16

Първо се извинявам ,незная дали темата е подходяща но е най близка до моя проблем.
Здравейте колеги преди преди няколко дни ми разбиха колата и навигацията (16:9 с CD) замина.
Отрязали за ми буксите бялата и синята на монитора ,както и да е купих друг монитор и нова инсталация и наставих буксите към моята
всичко работи отлично,но когато пусна диск баса ми изчезва само високи се чуват.
Питането ми е дали аз съм объркал нещо при свързването или е нещо от монитора (CDто)
Зная че има по вещи лица който за разглобвали и връзвали инсталации,просто ако някой може да ми даде съвет или да ми каже,къде да отида ще съм безкрайно благодарен.
колата е "е46" купе 2004г.
навигацията е мк4
На един мъж,конски сили и женски цици все са му малко!

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook