Монтаж на CarAudio в Е36

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от NeRoX » 28 Фев 2014, 15:27

Накратко искам да озвуча колата си. Тя е Е36 седан. Познанията са ми слаби такаче по-скоро ще се доверя на сервиз или някой който се занимава с това. Като цяло искам да попитам дали можете да ме насочите към някой който извършва такива процедури. Сервиз или подобно където да ми помогнат в избора на компоненти и да ми ги монтират.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от red_bull92 » 28 Фев 2014, 19:09

Aval- в посока от метростанция Г.М. Димитров в посока Студентски град от лявата страна се пада преди 90 градусовия завой. Там знаят какво да ти предложат, но не знам дали предлагат сервиз, където да ги монтират, ако не и само можеш да си ги монтираш не е трудно :yes:
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW и VAG

Re: Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от zafirovp » 28 Фев 2014, 19:11

А сигурен ли си, че не искаш оригинална HiFi система? Не знам, колко пари си отделил, но все пак го има като вариант.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Re: Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от NeRoX » 02 Мар 2014, 16:33

Колата ми е с оригинална Hi-Fi система. Просто Малко или много за 20 години се е поуморила. Като цяло свири добре, но няма бас. Дрънчи като се надуе повече. Търся си и сервиз за монтаж, защото предполагам, че ако само сменя тонколоните с нови такива няма да съм удовлетворен от резултата, а и кабели ще трябва да се прекарват. Бас каса съм решил, че не искам. Багажника на седана попринцип си е малък, с една каса хептен нищо няма да остана. Гледах на мой приятел, че му бяха монтирали 2 големи тонколони на задната кора, като бяха изрязали метала отзад и бяха пуснали усилвателя от долу м/у двете. Звука беше много приличен. Бюджета ми е около 300-400лв. Плеър няма да купувам, имам си. Ще ми трябват говорители, кабели и усилвател само.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от kdl » 02 Мар 2014, 16:37

Аз имам интерес към усилвателя и буксите му евентуално... Щом ги махаш...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от stony1 » 02 Мар 2014, 21:40

liloff написа:Аз имам интерес към усилвателя и буксите му евентуално... Щом ги махаш...


Ти първо питай от кой модел точно е, защото за Е36 съм виждал поне четири вида сток усилватели от Hi-Fi пакета. Само единият модел свири добре, другите "дрънчат" :mhihi:

П.П. Говоря за Hi-Fi пакета, а не за Top Hi-Fi, който е с Harman/Kardon.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Монтаж на CarAudio в Е36

Мнение от kdl » 02 Мар 2014, 23:57

:shock: тези хора друга работа нямали ли са, ами са се чудели какво да набутат в Е36иците :)

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook