Съвет за аукс на е46

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 27.12.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж

Съвет за аукс на е46

Мнение от gogata_87_ » 03 Дек 2013, 13:09

Предполагам има и др. теми по този въпрос, но явно аз нещо не се справям. Искам съвет как да си изкарам аукс на Е46-тица като се има в предвит, че съм с бизнзнес касетофон и имам чейнджър. Ще съм много благодарен за помоща колеги :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 5.11.2008
Местоположение: София
Кара: X5 40d
Мечтае да кара: Всички коли на света!

Re: Съвет за аукс на е46

Мнение от svetliol » 19 Дек 2013, 12:02

И за мен представлява интерес как може да стане това. Намерих няколко устройства, които се монтират допълнително (за около 200 лв.), но не видях (може и да съм порпуснал) тема как се сваля фабричната музика (мен лично ме интересува е46).
BMW не се купува защото ти трябва, а защото искаш!

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 12.08.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 316i
Мечтае да кара: BMW e46 325 i (192 Hp)
Детайли за колата: BMW E46 316i, 1,9 -105 hp, 11.1999 г.

Re: Съвет за аукс на е46

Мнение от kaktysa » 29 Дек 2013, 20:06

Разглобяваш радиото, махаш механизма за касетката и намираш този чип
IMG_20131229_094908.jpg


Запояваш кабелчетата, както е показано на тази схема. Някои хора го махат целия чип ама не ми харесва да го развалям.
yW6WX.png


Трябва да изглежда нещо такова
IMG_20131229_102501.jpg


Изкарваш го кабела някъде където ти харесва и си ти. Трябва да заблудиш касетофона, че има касетка вътре, аз лично бутнах една касетка и точно преди да я захапе я издърпах. Изкарва си хубав звук. Мисля , че накратко е това. Има го във форума доста по- подробно описано.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 14.10.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW Е46 Touring

Re: Съвет за аукс на е46

Мнение от demiriz » 15 Фев 2014, 8:07

Продава се специален кабел AUX който има специална букса която влиза в касетофона!!!

Сега го чакам да дойде с нетърпение да го пробвам :lol: :lol: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 26.06.2013
Местоположение: Берковица
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Съвет за аукс на е46

Мнение от alioshev » 24 Фев 2014, 22:53

demiriz написа:Продава се специален кабел AUX който има специална букса която влиза в касетофона!!!

Сега го чакам да дойде с нетърпение да го пробвам :lol: :lol: :lol:

А може ли да разясниш от къде си го поръчал, каква му е цената и как се монтира?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 30.12.2012
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: Съвет за аукс на е46

Мнение от powerrage » 23 Апр 2014, 23:47

Вече няколко месеца съм със запоен кабел на преампа - звука е страшен, говорителите се разсвириха и направо не мога да си позная музиката. За да активирам TAPE режима слагам една касетка с извадена лента /оставих си механиката вътре, обичам носталгията която ми носят касетките :mhihi: /. Първоначално се появява шум от магнитната четяща глава на касетофона но сигнала който принудително вкарваме по линията го потиска напълно :idea: . Аз лично слушам от телефон - iPhone 4S, позлатен жак /но не от 60 стотинки :mhihi: / и минимум 320kbps mp3 файлове, като цяло съм доволен от ефекта, единствено като слушам от саундкартата на лаптопа същите файлове осъзнавам че има още мегдан за качество на възпроизвеждане :mrgreen:

Като се има предвид че в повечето случаи въпросната модификация излиза <5лв, разликата в звука е умопомрачителна. Ако някой има нужда от помощ за изкарване на AUX, насреща съм :yes:

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook