Вграждане на таблет в бмв

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 29.06.2015

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от d3sm0nd92 » 14 Авг 2015, 23:54

Здравейте колеги. И аз мисля да сложа 2 дин навигация (мултимедия) някаква китайска.. въпроса е, че не мога да си намеря рамка за е46 .. може ли малко помощ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 27.09.2010
Пол: Мъж
Кара: e36 318is
Мечтае да кара: 1m coupe

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от rowz » 18 Авг 2015, 18:46

20150807_153237.jpg

20150807_153220.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.10.2009
Местоположение: гр. Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 525 TDS

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от Val-Kris » 17 Юни 2016, 11:40

Да съживя малко темата. Захванал съм се с един проект и всякакви съвети и предложения са добре дошли :). Ето малко снимки за сега:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.10.2009
Местоположение: гр. Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 525 TDS

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от Val-Kris » 17 Юни 2016, 11:41

Довечера ще го монтирам на колата да видим как ще изглежда


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 26.03.2012
Местоположение: Tryavna
Пол: Мъж
Кара: BMW 520i 1998 М52B20 / M54B20
Детайли за колата: ебати бавареца :)

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от bohcho » 19 Юни 2016, 14:07

Хитра идея , само си мисля , че може да пречи и трудно ще скриеш кабелите.

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 3.06.2015

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от Bobi312 » 13 Сеп 2016, 14:21

Интересно ми е да направя такъв проект да вградя таблет в е46,но ако искам да пусна камера за задно виждане ,може би ще стане с видео кепчър? Отделно как ще вържа радио модул на таблета? Как ще се върже мулти волана към таблета? И трябва някак таблета да се включва ако случайно угасне (защото power бутона ще бъде скрит) ?

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 8.01.2015
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: X5 E53 LCI
Мечтае да кара: X7

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от stankovraca » 04 Окт 2017, 16:13

Момчета, някой случайно да е решил да си продава плеяра от проекта и да е направен с лентов кабел към панела. Имам хубав плеяр висок клас, не ми се занимава да го омазвам със запояване, а и не съм много ок със електричарската част. Та реших че по - добре друг направо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от AGT » 08 Окт 2017, 10:42

Сигурно всички вече знаят този вариант , но да го споделя за интересуващите специално за Е46 http://erisinwholesale.com/special-car- ... 3-763.html
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 3.06.2015

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от Bobi312 » 10 Май 2018, 17:51

замислил съм да вградя таблет, взел съм таблет, поръчах си даш борд панел който да влезе на мястото на управлението на радиото и климатика и към него да закрепя таблета, оригиналното радио влиза в жабката и от него пускам аукс към таблета, от таблета излиза usb otg hub, към който свързвам видео кепчър(easy cap) за камера за задно виждане (която съм поръчал също както и кепчъра), за зареждането на таблета още се чудя от къде да се зарежда, дали да е от запалката или да взема ток от радиото за да може да спира тока когато завъртя ключа но там се опасявам че може да има смущения в музиката. Затова ми хрумна да си взема соларна банка (преносима батерия която да се зарежда от слънцето) и когато ми трябва ток пускам таблета да зарежда, когато не ми трябва ток зареждам от слънцето банката. Реално за този проект целя да имам мултимедиа, навигация, интернет, паркинг камера. Като пристигнат частите и ще пусна снимки.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 26.03.2012
Местоположение: Tryavna
Пол: Мъж
Кара: BMW 520i 1998 М52B20 / M54B20
Детайли за колата: ебати бавареца :)

Re: Вграждане на таблет в бмв

Мнение от bohcho » 25 Юни 2018, 12:33

Bobi312 написа:замислил съм да вградя таблет, взел съм таблет, поръчах си даш борд панел който да влезе на мястото на управлението на радиото и климатика и към него да закрепя таблета, оригиналното радио влиза в жабката и от него пускам аукс към таблета, от таблета излиза usb otg hub, към който свързвам видео кепчър(easy cap) за камера за задно виждане (която съм поръчал също както и кепчъра), за зареждането на таблета още се чудя от къде да се зарежда, дали да е от запалката или да взема ток от радиото за да може да спира тока когато завъртя ключа но там се опасявам че може да има смущения в музиката. Затова ми хрумна да си взема соларна банка (преносима батерия която да се зарежда от слънцето) и когато ми трябва ток пускам таблета да зарежда, когато не ми трябва ток зареждам от слънцето банката. Реално за този проект целя да имам мултимедиа, навигация, интернет, паркинг камера. Като пристигнат частите и ще пусна снимки.



Здравей , наистина като пуснеш захранване през запалката се получава досаден шум. Аз го излекувах с допълнително поръчан филтър за звука , нямам представа какъв беше но свърши работя. Предпочетох запалката защото колата заспива и спира тока сама ако случайно забравя нещо включено.

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook