Музика в Bmw e46

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Кара: Bmw 320D
Мечтае да кара: Bmw ///M3

Музика в Bmw e46

Мнение от Style » 10 Ное 2017, 10:55

Здравейте! Сложих си субуфер в багажника 12ка (250w rms, 800 max, кутия със затворен обем) предните говорители смених с hertz, вързал съм ги към усилвателя(magnat rapbull 360), който е 4 канален, баса съм го вързал на мостов режим. Радиото е alpine cde сериите. Доволен съм от всичко, само че баса ми куца. Пробвах с настройки от радиото да ги оправя, като е усилен слабо, баса се чува, колкото повече увеличавам звука, толкова повече намалява баса. Махнал съм задните говорители, които бяха оригинални, заедно с “легенчетата”, в които лягат говорителите. Махнал съм ги с цел да влиза баса. Когато съм пуснал радиото, и съм усилил баса, когато отворя предните врати, багажника или сваля прозорците, баса се усилва значително. Колата е е46 седан, преди фейса, отзад на седалките нямам подлакътник. Въпросът ми е, възможно ли е да се подобри баса, ако отрежа парче от ламарината в лявата и дясната част, която е зад задната облегалка, ако не става по този начин, то как да го подобря? Благодаря предварително!

Назад към Car аудио и видео