НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

7-ма серия (2009+)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 28.12.2012
Пол: Мъж

НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от manolov55 » 31 Окт 2014, 16:23

Колеги, пускам темата за да ви предпазя и вас от некомпетентността на сервиз Дару кар. Отидох да си направя реглаж на преден и заден мост и започнаха приключенията. Вика ме приемчикът и ми казва че не могат да развият накрайника на рейката,,,,бил ръждясал, е добре де много ясно че е ръждясъл де ,нали колата е на 3 години не е нова-както и да е , казвам им сменявайте и....хоп пак греда, нямали наличен, хайде бягам да купувам накрайник, сменяват го. Взимам си колата и виждам волана карайки направо стои в дясно с няколко градуса. Връщам се и казвам за проблема, приемчика започва да се дразни, и аз се издразних и му казвам ,,абе пич, аз какво съм виновен че сте некъдърници,, ще ви връщам колата докато не ми я оправите.Взимам си я пак сега пък волана леко на ляво , обаче не ми се занимаваше с тези мишки и не се върнах. Карам си колата и усещам че ми сее не ми е същата. Поразпитах за къде правят реглажи на такъв тип автомобил със завиващ заден мост и ме пратиха при едно момче в Люлин. Момчето качва колата на канала, и слушайте внимателно...гледам аз на компютъра му че нито една от гумите няма сходство с истината, слезе в канала за да регулира сходимостта и започна да се смее????Питам аз какво се случва, а той ми казва цитирам,,няма смисъл да ти казвам, че така като те гледам ще отидеш да ги вдигнеш във въздуха тези които са ти правили реглаж преди това,,??????Както и да е, направи реглажа и ми казва........35лв.Ха
Останах учуден , онези мишленца в Дару ми взеха 180лв. за реглажа. Ако имате интерес ще снимам фактурата и ще умрете от смях. Таксуват си например раздвижване на болт-ама какво раздвижваш бе мишко нали сменяваш накрайник, добре че не погледнах фактурата, че наистина щях да ги вдигна във въздуха. Така че колеги бягайте с 200 от тези смешници, а забравих казаха ми че задната рейка ми е разбита????????Колата ми е на 80 000км, 70 000км съм я карал само магистрално -в Германия, дали е разбита а??? Това е от мен, поздравявам всички и дано да помогна с този пост на някой който е решил да ходи там.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 29.08.2006
Пол: Мъж
Кара: F01 750LI Xdrive

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от jivko81 » 08 Ное 2014, 19:31

Кой е сервиза в Люлин колега?
Да взема и аз да го пробвам за реглаж.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 28.12.2012
Пол: Мъж

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от manolov55 » 10 Ное 2014, 15:15

[quote="jivko81"]Кой е сервиза в Люлин колега?
Да взема и аз да го пробвам за реглажл
Колега, идвайки от Люлин посока център, точно преди да влезеш в тунела срещу бензиностанцията на ОМВ. Има голяма мивка и гумаджия. Точно между тях пише реглажи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 2.12.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW E38 750i,CL55AMG
Мечтае да кара: Е60 М5 или САМОЛЕТ

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от amgpower » 06 Дек 2014, 23:13

Това е Стефанаки.В момента стенда му е най-новия и най-добрия в България.Шефа му го поръчва от америка и другото което много е свестен и работлив.Който има нужда от качествен реглаж там е мястото :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2190
Регистриран на: 5.01.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от meha » 19 Фев 2015, 16:18

Не че защитавам Дару ,но се занимават с BMW доста отдавна,а че накрайниците и щангите дори на 3 годишни коли така корозират ,че понякога дори с греене не може да се развият е факт!
Когато ходи на реглаж при твоя приятел,заключитех ли задния мост преди да я измервате ? Опцията snow chains ? Ако не е отметната и колата не е покарана преди това,винаги ще е в червено ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от kolp » 29 Апр 2015, 7:30

аз от Дару съм доволен, мен пък в Аутобавария ме дразни как все се пробват да те прекарат. имат добри специалисти, но винаги ти изкарвт някакъв скъп ремонт дето всъщност е или ненужен, или не е точно така както го казват. най-добре Бова Бургас

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ КАР

Мнение от rafa224 » 28 Авг 2015, 14:09

kolp написа:аз от Дару съм доволен, мен пък в Аутобавария ме дразни как все се пробват да те прекарат. имат добри специалисти, но винаги ти изкарвт някакъв скъп ремонт дето всъщност е или ненужен, или не е точно така както го казват. най-добре Бова Бургас

И аз съм доволен от тях. Дори предпочитам от тях да си поръчвам части и да вляза в сервиз ако се налага а не при Софийските дилъри. Да не говорим какви отстъпки правят за покупка на кола за разлика от Софиянци.

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: НЕ ХОДЕТЕ В ДАРУ К

Мнение от Atsalov » 13 Дек 2015, 9:09

Заради това, че на теб не ти се е връщало или некомпетентноста на един "майстор" не е нужно да слагаш под общ знаменател цяла фирма. А за човек който кара най-високия клас на премиум марка е меко казано несериозно да използва такъв език.


Темата се заключва, има раздел за подобни теми!

Назад към F01/F02/F03/F04

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook