Относно цвета на Ангелските очи

7-ма серия (2009+)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 18.05.2014
Пол: Мъж
Кара: 740d f01

Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от stanislav_vasilev » 18 Май 2014, 22:10

Колеги става въпрос за 740d f01. Ангелските ми очи светят в жълт цвят, като през деня са дневни светлини а вечер светлината намалява за габарит. Та въпроса ми е дали мога да си сложа крушки които да светят бяло но също да могат да се ползват за дневни да светят по силно през деня и за габарит по слабо в тъмното.

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от Apassionata » 18 Май 2014, 22:53

Бели ейнджъли колкото щеш...търсиш, гледаш, сравняваш... http://www.ebay.com/itm/BMW-H8-LED-Ange ... Make%3ABMW http://www.ebay.com/itm/2x-32W-BMW-H8-C ... ake%3ABMW- примерно...

Скоро на Е90-ката мъжа ми сменя жълтите с по-силни бели и стана доста прилично. Имай предвид, че смяната е доста крива, поне на 90-ката/предполагам и на 7-цата ще е така/, и да не го прави неопитен човек, на който му е за пръв път, маха се гумата, бърка се оттам, маани :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 9.01.2012
Пол: Мъж
Кара: G30 540xi, Е90 320d LCI
Мечтае да кара: M4
Детайли за колата: MPPSK

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от bangelov » 19 Май 2014, 9:37

Може би при теб е така http://www.youtube.com/watch?v=BrTZEg29wcA :?:

При е90 преди фейслифта се сваля гумата, а при фейслифт само отгоре може да се подменят. Аз преди като проучвах топ марки ги водят Mtec и Lux 8)


Аватар
Мнения: 579
Регистриран на: 21.08.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: бавно
Мечтае да кара: e30 m3

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от snaiperist0 » 19 Май 2014, 17:04

bangelov написа:Може би при теб е така http://www.youtube.com/watch?v=BrTZEg29wcA :?:

При е90 преди фейслифта се сваля гумата, а при фейслифт само отгоре може да се подменят. Аз преди като проучвах топ марки ги водят Mtec и Lux 8)


точно така е колега като на клипа , а за е90 преди фейса си е лесно дори и за 1ви път да го правиш просто се сваля гумата за удобство :yes:
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rafa224 » 19 Авг 2014, 16:17

Ако си с Н8 се сменя лесно. Трябва да се намира в гнездото на дългите, но не зная дали си с крушки. При Е70 фейса и F15 ринговете се осветяват от специални LED модули.

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 13.11.2012

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rusekov » 05 Мар 2015, 12:39

Мtec V3 това са крушките не намаляват вечерта но е уникално,ето за какво става въпрос http://postimg.org/gallery/22a3wrt2k/be386129/

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 19.08.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW F01 730d 2010

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от hdaskalov » 06 Мар 2015, 16:21

rusekov написа:Мtec V3 това са крушките не намаляват вечерта но е уникално,ето за какво става въпрос http://postimg.org/gallery/22a3wrt2k/be386129/



Може ли малко повече информация за крушките от къде ги взе,колко струват и дали се нуждаят от допълнителна настройка/програмиране.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rafa224 » 06 Мар 2015, 20:27

rusekov написа:Мtec V3 това са крушките не намаляват вечерта но е уникално,ето за какво става въпрос http://postimg.org/gallery/22a3wrt2k/be386129/

Да доста добре светят :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 18.05.2014
Пол: Мъж
Кара: 740d f01

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от stanislav_vasilev » 08 Мар 2015, 19:05

Аз си поръчах едни които вечер им намаля светлината но не ми харесва как светят през деня не е чак толкова силни иначе са диодни.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rafa224 » 09 Мар 2015, 10:15

stanislav_vasilev написа:Аз си поръчах едни които вечер им намаля светлината но не ми харесва как светят през деня не е чак толкова силни иначе са диодни.

Това за намаляването на светлината вечер трябва да ти е от опцията на колата за дневни светлини, а не от LED крушките.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 18.05.2014
Пол: Мъж
Кара: 740d f01

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от stanislav_vasilev » 09 Мар 2015, 23:33

Ами те си имат некви кутийки към тях които явне те правят цялата работа но не ми харесва колко силно светят през деня

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 13.11.2012

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rusekov » 10 Мар 2015, 12:44

Няма такава опция вградена в колата да променяш как да ти работят светлините.Това е електронно зададено колко ток да пуска към крушките и по този начин си променят силата на светенето и това е само за обикновенните(заводски)крушки.А тези който ги слагаме са ЛЕД светлини те не са димиращи като обикновенните крушки .Обикновенните крушки като заключиш колата гаснат постепенно и ЛЕД светлините немогат да работят така.Относно вечерта светят много добре не дразнят а и отдалече като видиш колата все едно е фейслифта, така че само печелим че не се намаляват на включени ксенон светлини.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rafa224 » 14 Мар 2015, 21:28

Аз съм с фейсовите фарове на Е70. При тях ринговете оригинално са с LED модули но честно казано не съм обръщал внимание дали има разлика когато светят само те през деня като дневни светлини и заедно с късите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от expl0de » 16 Мар 2015, 21:49

rusekov написа:Няма такава опция вградена в колата да променяш как да ти работят светлините.Това е електронно зададено колко ток да пуска към крушките и по този начин си променят силата на светенето и това е само за обикновенните(заводски)крушки.А тези който ги слагаме са ЛЕД светлини те не са димиращи като обикновенните крушки .Обикновенните крушки като заключиш колата гаснат постепенно и ЛЕД светлините немогат да работят така.Относно вечерта светят много добре не дразнят а и отдалече като видиш колата все едно е фейслифта, така че само печелим че не се намаляват на включени ксенон светлини.

Не е точно така, моите отзад са лед фабрично, отпред бяха жълти и въпреки това при заключване отзад и отпред угасваха постепенно, като ледовете по-рано угасват. Взех си и за отпред лед и в момента отзад и отпред има ефекта на плавно угасване, но не е както при крушка с жичка. Също и на габарит и включен фар светят по-слабо, отколкото като дневни светлини. Мтек имат нещо по електрониката и вероятно резисторите са им настроени да ползват по-слабия ток и да не позволяват по-силен да преминава. Не ми се разсъждава в тая посока, но те светят силно винаги и може би нямат това плавно изгасяне. Все пак като сила ги препоръчват. моите са от ибей и съм доволен с 1 година гаранция са и цената беше двойно по-ниска.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Относно цвета на Ангелските очи

Мнение от rafa224 » 17 Мар 2015, 8:35

Аз сложих и отделни дневни светлини. Те тръгват при 14 v, т.е при запалване на колата и гаснат 20-30 секунди след гасенето на колата. Служат ми като изпращаши светлини вечер.

Назад към F01/F02/F03/F04

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook