ACC модул - как да го укрепим

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

ACC модул - как да го укрепим

Мнение от Giorceto » 19 Дек 2019, 23:09

Преди седмица ми откраднаха ACC модула, оказа се че се сваля за 2 минути и без вариант да се включи алармата. Тъй като съм си купил вече друг, и ми предстои да го монтирам, мисля вариант как да го укрепя, така че да не изчезне и той другата седмица? Някой с опит, съвет или идея как да стане? Може и на ЛС ако е нещо много специфично, да не се разгласява :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 23.03.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше F10

Re: ACC модул - как да го укрепим

Мнение от krissso » 27 Дек 2019, 10:48

Колега съжалявам за случката... Може ли да споменеш в кой район/квартал се разиграва действието, та да сме предпазливи до колкото е възможно?
Иначе много сервизи се занимават с укрепване на различни части, обект на кражба. Монтират се метални планки, но и това не дава 100% гаранция. Ползвай гугъл и ще попаднеш на подобни услуги.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: ACC модул - как да го укрепим

Мнение от dido0o``` » 02 Яну 2020, 23:20

krissso написа:Колега съжалявам за случката... Може ли да споменеш в кой район/квартал се разиграва действието, та да сме предпазливи до колкото е възможно?
Иначе много сервизи се занимават с укрепване на различни части, обект на кражба. Монтират се метални планки, но и това не дава 100% гаранция. Ползвай гугъл и ще попаднеш на подобни услуги.


Това за планките мисля, че само за Ауди важи. Поне при БМВ и специално F10 не виждам възможност за монтиране на защита.

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: ACC модул - как да го укрепим

Мнение от Giorceto » 03 Яну 2020, 12:50

Планки слагат само на Ауди, защото техните са 2 и са доста по-скъпи. Но това с планите не действа много ето ТУКможе да видите как са заминали на колегата, макар и с планки. Измислил съм няколко варианта и ще видим дали ще се получи :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 8.01.2020
Кара: Bmw 540i

Re: ACC модул - как да го укрепим

Мнение от pdyankov » 08 Яну 2020, 15:51

Здравейте. Дали намерихте къде и как да се укрепи АСС сензора? И аз съм в същата ситуация. От няколко места чувам, че има как да се укрепи с някакви планки, но нищо конкретно.

Благодаря!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 299
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: Burgas
Кара: е39 525д exclusive and 530d f10

Re: ACC модул - как да го укрепим

Мнение от sasho1bs » 26 Яну 2020, 21:10

След като видях темата явно и с планки изкорубват всичко и си заминават с него.Набележат ли те няма спасение:( Преди години изгорях с 39 ката свалиха ми фаровете и волана.От тогава е на платен паркинг както и ф ката.Аз кола не оставям пред блока не мога да спя спокойно и не разбирам вие как разчитате на късмета си.

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook