Подгрев огледала

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Кара: '12 F10 M5

Re: Подгрев огледала

Мнение от Cinder » 19 Фев 2018, 12:27

И в "белите" държави ги крадат, не бързай да емигрираш :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Кара: Дизел
Мечтае да кара: Бензин
Детайли за колата: Touring

Мнение от tihomair » 19 Фев 2018, 13:41

Cinder написа:И в "белите" държави ги крадат, не бързай да емигрираш :mhihi:

Гледам във фейсбук група за Ф10-11 немска съм, масово се оплакват, че им крадат джантите, мисля и за огледала е имало случаи. Скоро питах един във фейсбук, който продава всякакви джанти(така е писал) за спорт пакет като моите. Каза само дай снимка и ги доставяме. :mhihi: , момчетата ги свалят с нови гуми... :bang:

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: W213 AMG pack

Мнение от skoti79 » 20 Фев 2018, 7:56

Аз също трябваше да сменя едното огледало на F10-та.
Сложих ментак :banghead: и след няколко дена го смених с оригинално.
Функцията за заслепяване не работи и самия цвят на стъклото/огледалото беше странен и
доста различен от оригиналното.
Та имайте едно на ум, какво може да ви изненада с ментаците.

Потребител
Аватар
Кара: F10 528i

Мнение от krissso » 19 Мар 2018, 9:14

Айде и мен ме охапаха със стъклата на огледалата... Да пукнат в адски мъки тия нещастници дано! :ranting: :bang:
Колеги внимавайте къде паркирате! Квартала е Борово, осветена улица между 15:00 и 19:00ч!

Някой ако има опит с нормално качество заместители моля нека сподели. Оригинални няма да взема - първо рискувам да ми ги свалят пак, второ стимулирам кражбите и дори може да попадна на своите... :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: F11
Мечтае да кара: V12

Мнение от A9A » 19 Мар 2018, 13:06

krissso написа:Айде и мен ме охапаха със стъклата на огледалата... Да пукнат в адски мъки тия нещастници дано! :ranting: :bang:
Колеги внимавайте къде паркирате! Квартала е Борово, осветена улица между 15:00 и 19:00ч!

Някой ако има опит с нормално качество заместители моля нека сподели. Оригинални няма да взема - първо рискувам да ми ги свалят пак, второ стимулирам кражбите и дори може да попадна на своите... :banghead:

:OT: Всичките пари от продажбата им за тамян да ги дадът мам*цата им!

Ако всеки път прибирам огледалата при заключване, ще могат ли да ги свалят?
Не съм гледал как е захванато огледалото, но има ли начин за перманентно закрепване?

ентусиаст
Аватар
Кара: E46 328i Touring

Мнение от dido0o``` » 19 Мар 2018, 14:06

A9A написа:
krissso написа:Айде и мен ме охапаха със стъклата на огледалата... Да пукнат в адски мъки тия нещастници дано! :ranting: :bang:

Не съм гледал как е захванато огледалото, но има ли начин за перманентно закрепване?

Ако свалиш стъклото и го залепиш с някакво лепило към корпуса, най-вероятно ако тръгнат да го крадат ще го счупят. Така поне ще ти ги изплатят от каското, но пък ако ти се наложи да го махаш поради ремонт тогава е проблем.

Потребител
Аватар
Кара: F10 528i

Мнение от krissso » 19 Мар 2018, 14:38

A9A написа:

Колега, мойте бяха прибрани именно с тази цел (превенция) но уви не помага грам.
Другия колега много правилно се е ориентирал, закрепване с як силикон отвътре. Не знам дали има вероятност за ремонт на тази част ако нещо се наложи, но нови в действителност ги намерих около 700-800 лв парчето! А в моргите се продават комплект с огледалото (и по-добре...).

ентусиаст
Аватар
Кара: e65 & e36

Мнение от Пилев » 19 Мар 2018, 16:46

Машинкате която го държи е по-слаба. Ако е залепено просто тя се разцепва на две.
http://prntscr.com/itbagb
Ей тези двете се чупят много лесно и после не само стъкло ще се търси ама и машинка.
Ако пък залепиш всичко, спира да се движи. Реално няма спасение :(

Предишна

Назад към F07/F10/F11