Ангренажна верига N57

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: димяща проходима катафалка
Детайли за колата: now "08 e61 530xd
ex "07 е91 330xd

Re: Ангренажна верига N57

Мнение от antonpau » 06 Фев 2018, 9:14

Мен лично ми го наби в главата една Х5, която знам от ден първи, току пред очите ми на магистралата в Сърбия на 170хкм, обслужвана само в Дару, без признаци ;) И петицата ми ми го наби в главата, когато ги смених превантивно на 205хкм без никакъв шум и видях състоянието й (всъщност бананите бяха най-зле, но това е друга тема) ;)
2 години проблем с N47.... доообре :mhihi: :mhihi:
Не смятам, че по-добрата информираност трябва да се приравнява с истерия. Благодарение точно на информацията се знае вече доста добре кои двигатели са най-засегнати, къде се извършва качествено услугата и т.н. (защото за майсторите си съвършено прав, за съжаление).
А колите напоследък просто станаха по-сложни, това е. Разбира се, българският гений "ше опраи сиджку, нЕма страшно" :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар

BMW 535 GT странен шум на двигателя

Мнение от Ndafrost@icloud.com » 07 Фев 2018, 13:01

Здравейте колеги на скоро си купих BMW gt 535dотидох на сервиз тука в Англия и от сервиза ми казаха че имала някакав шум колата когато загрее и подаваш газ между 1500 и 2000 обората и съмняват дали не е от веригата има ли начин по който мога да бада сигорен дали е това
Благодаря ви предварително

Старши ентусиаст
Старши ентусиаст
Аватар
Кара: e61 LCI 530d

Re: BMW 535 GT странен шум на двигателя

Мнение от vld » 16 Фев 2018, 12:43

Ndafrost@icloud.com написа:Здравейте колеги на скоро си купих BMW gt 535dотидох на сервиз тука в Англия и от сервиза ми казаха че имала някакав шум колата когато загрее и подаваш газ между 1500 и 2000 обората и съмняват дали не е от веригата има ли начин по който мога да бада сигорен дали е това
Благодаря ви предварително

Да като я разглобят и видиш състоянието на всички части.
ИзображениеИзображение

Предишна

Назад към F07/F10/F11