Смяна на крушка на късите светлини H7

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 17.12.2015
Местоположение: London - Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: 520D F10

Re: Смяна на крушка на късите светлини H7

Мнение от AbitpoweR » 24 Дек 2016, 18:28

R_Lakov написа:
AbitpoweR написа:
R_Lakov написа:Това за интериора ли. И аз гледам да сменя мойте. Ви ли споделил какви купи. Аз намерих цял кит в ибей и мисля от там да ги взема.


Колега за късите светлини става въпрос, моите са H7 https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01I4YJJXC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1. Не съм пипал по интериора.

Здр колега. Може ли да ми кажеш как монтира лед крушките. Имаше ли в комплекта металните пластини които даржът обикновенната крушка. Днес се мъчих да ги сложа и нестава. Купих сащите крушки като тези от линка и май немога да ги сложа ако не намеря такива приставки.


Колега аз използвах стоманена тел от закачалка, това имах под ръка. Пластмасовата пластина на лед лампата излиза със завъртане, свих тела на 360* около лампата, оставих по 2-4 см уши и заспа няма мърдане. Сигурно има много други начини но, не ми се занимаваше, за 15-20мин. толкова. :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 31.05.2008
Местоположение: Hull UK, Плевен
Пол: Мъж
Кара: Мечтата карах. Сега е ред на ГТ
Мечтае да кара: F10

Re: Смяна на крушка на късите светлини H7

Мнение от R_Lakov » 17 Яну 2017, 22:33

Как тел бре човек. Иначе аз все още немога да ги поставя. Писах на продавача и ми изпратиха допълнително нови адаптери които уж да станат за моита кола. Ама нъцки. Пак нестава. Сега ще търся други пластини или ще режа моите. Незнам вече.

Предишна

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook