Свързване на допълнители LED светлини

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 18.03.2016

Свързване на допълнители LED светлини

Мнение от nasco007 » 18 Мар 2016, 9:06

Здравейте,
Искам да сложа допълнителни ЛЕД светлини на Ф11 на предната броня които да светят когато двигателя е запален или при изаключена алаема. Знам че свързване към основните светлини 'побърква' компютъра, а и искам да светят без останалите. Някъде бях чул че е добър вариант да се свържат към кръга на запалката или захранването на аудиото и да светват при отлючване на колата. За целта обаче тябва да изкарам захранване от бокса с предпазителите, но ми се струва доста трудно за реализация а не нанерих информация за клеми и предпазители в предната част на колата. Някой да е свързвал подобни светлини или да има идея към къде в предната част могат да се свржат за да има желания ефект?
Благодаря

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3646
Регистриран на: 15.01.2012
Кара: BMW F10 530d 12'
Мечтае да кара: G30 530d

Re: свързване на ЛЕД светлини

Мнение от Taruno » 18 Мар 2016, 10:53

Колега - за какво ти е ? Нали Ангелските очи са ти дневни светлини, ако не ти хасва, че са жълти има LED крушки и си готов. Всичко друг хем си е бая занимавка хем няма място върху автомобил от този клас

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 18.03.2016

Re: свързване на ЛЕД светлини

Мнение от nasco007 » 18 Мар 2016, 14:03

Има някои ангелски очи са много ярки и светят постоянно, предполагам са с ксенонови крушки. На моята Ф11 са ЛЕД и не са програмирани да светят постоянно, и не могат да се сменят, или поне не лесно защото в книжката пише, че при пробле трябва да се обарна към дилара. Както и да е бели са, но не са достатъчно ярки. Лично на мен ми харесва как иглеждат тук http://www.amazon.com/iJDMTOY-Daytime-R ... B00EYK5908

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Дизел
Мечтае да кара: Бензин
Детайли за колата: Touring

Re: свързване на ЛЕД светлини

Мнение от tihomair » 18 Мар 2016, 20:22

Taruno написа:Колега - за какво ти е ? Нали Ангелските очи са ти дневни светлини, ако не ти хасва, че са жълти има LED крушки и си готов. Всичко друг хем си е бая занимавка хем няма място върху автомобил от този клас

Не са жълти - бели са, но ако колегата е с "обикновенните" фарове, значи късите, които са с крушка H7 са му дневни на AUTO, а ринговете светят само като габарити, съответно слабо, за да се ползват за тази цел.
nasco007 написа:Има някои ангелски очи са много ярки и светят постоянно, предполагам са с ксенонови крушки. На моята Ф11 са ЛЕД и не са програмирани да светят постоянно, и не могат да се сменят, или поне не лесно защото в книжката пише, че при пробле трябва да се обарна към дилара. Както и да е бели са, но не са достатъчно ярки. Лично на мен ми харесва как иглеждат тук http://www.amazon.com/iJDMTOY-Daytime-R ... B00EYK5908

За мен това, което искаш да направиш разваля визията на колата, но щом ти харесва - действай :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 18.03.2016

Re: свързване на ЛЕД светлини

Мнение от nasco007 » 18 Мар 2016, 21:36

Проблема ми е къде да ги свържа.
Има ли някаде постояне +12V отпред при двигателя когато колата е запалена или още по-добре когато алармата е изкючена където мога да се закача?

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook