Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3646
Регистриран на: 15.01.2012
Кара: BMW F10 530d 12'
Мечтае да кара: G30 530d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Taruno » 17 Юли 2015, 21:37

можеше и да не го пишеш Италианските кенефи ги има и некенефи просто на правилната цена.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Koliu » 18 Юли 2015, 11:18

FAP написа:Какво ще кажете за тази?
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=a3xysw

Като модел и оборудване е уникална, но мен лично доста ме притеснява подобен автомобил с фалшименто джанти...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от icog » 18 Юли 2015, 13:19

Колега този път не мога да се съглася с теб :) Заиграли са се със седалките и щорите и са пропуснали неща като хедъп, активно окачване и адаптивен круиз!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Koliu » 18 Юли 2015, 20:57

icog написа:Колега този път не мога да се съглася с теб :) Заиграли са се със седалките и щорите и са пропуснали неща като хедъп, активно окачване и адаптивен круиз!

Ами да, прав си. Аз като видях джантите и май спрях да гледам повече...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от carmanf1 » 22 Юли 2015, 11:06

Koliu написа:Единствено мога за 64246897421134678 да напиша-НЕ КУПУВАЙТЕ италиански кенефи


В крайна сметка реших, че не ми се кара подобен автомобил без гаранция от БМВ, с неясен/съмнителен произход, километри и състояние.

Насочих се към примиум селекшъни, f10 или f30, ще видим.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 23.06.2012
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от netronix » 15 Авг 2015, 1:22

Здравейте Колеги,

Какво ще кажете за следния автомобил? http://www.cars.bg/c985092

Гледам че има доста екстри. Да не кажа че е с възможно най-много екстри, понеже гледам копчетата в ляво от волана няма място за друго :), ако това е някакъв ориентир.

На тази кола за сега само не ми харесва че не е черна или бяла, но и този цвят мисля че е ок, понеже няма да си и личи толкова когато е мръсна.

Гледам че има и колеги които си поръчват колите директно от Германия. Някой от вас може ли да ме насочи като информация, от къде би било най-добре да се вземе сега такава подобна кола около 50к. лева с възможно хубави есктри.

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от ivo1bg » 01 Сеп 2015, 11:11

Ето тук може да потърсиш ;).

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 7.06.2010
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: 2012 BMW X5 Xdrive30d
Мечтае да кара: 2020 BMW X5 Xdrive30d
Детайли за колата: Sport Pkg, HUD, Adaptive Drive, Top View, LDW, Comfort Seats..all the works!

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Flipz » 16 Сеп 2015, 15:03

Във връзка с колите от Германия да попитам и аз нещо, защото съм се насочил към вземане на кола от там. При по-големи суми (както е при колегата - 40-50 хил) как точно се извършва плащането - парите кеш през самолет и на място там не е ли малко съмнително, а не може да се преведат предварително, защото колата не е видяна. Някой, който е купувал автомобил от БМВ представилтество там моля да сподели опит.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 168
Регистриран на: 9.04.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от E30driver » 16 Сеп 2015, 15:34

Flipz написа:Във връзка с колите от Германия да попитам и аз нещо, защото съм се насочил към вземане на кола от там. При по-големи суми (както е при колегата - 40-50 хил) как точно се извършва плащането - парите кеш през самолет и на място там не е ли малко съмнително, а не може да се преведат предварително, защото колата не е видяна. Някой, който е купувал автомобил от БМВ представилтество там моля да сподели опит.

Купувал съм Мерцедес от представителство. Няма проблем за кеш, те трябва да декларират, че са ги получили от теб. По принцип за такива коли на представителството им трябват поне 2-3 дена да си оформят документацията след като сте подписали договор за продажба. Те също така ще ти помогнат за червен номер за транспортиране до БГ. Така че харесай си колата, дай примерно 3000 евро кеш капаро, останалото може да се преведе с електронно банкиране от България и ще стигне след 2 дена когато колата ще е готова за взимане.

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от ivo1bg » 16 Сеп 2015, 15:35

Пачки от по 40-50 банкноти в джоба и на самолета ;). Там също обичат кинти в брой :). Няма да казваш по форумите, кога и как и с какво ще тръгваш и няма да има нищо съмнително и рисковано. Хубаво е да вземеш бележка от банка, че си изтеглил кинтите, които са в теб, за да може да имаш обяснение на нашето летище ако те спрат. Аз нямах никакви проблеми. Освен това, като покажеш парите в ръчичка, немците са по-склонни да преговарят и за цената. Аз така свалих цели ......... 500EUR :mhihi: .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1409
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F90 M5C

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Cinder » 16 Сеп 2015, 16:33

Аз ги преведох по банка с вальор за същия ден, реално дойдоха на следващия, защото направих превода към 2-3 следобед и спах една вечер там на хотел.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от icog » 16 Сеп 2015, 17:38

В същност големите автокъщи и дилърите много точно ще ти кажат какви са им възможностите, някои изобщо няма да вземат кеш, а ако автомобилът е за фирма направо ще си искат банков превод. А с разни прекупвачи най-добре не се занимавай.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Дизел
Мечтае да кара: Бензин
Детайли за колата: Touring

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от tihomair » 17 Сеп 2015, 10:12

Аз отидох с кеша и както каза колегата ivo1bg като извадих пачката свалих 900 евро... 8) Та даже после поеха разходите по тюф-а и ми смениха задните гуми с нови. Това в автокъща в Мюнхен. Бях с приятел, който купи Мерцедес от представителство и като поставиха въпроса как ще плаща, той отговори кеш, онези се опулиха :shock: :lol: , но в крайна сметка си ги прибраха без проблем паричките :D та на него му казаха, че немогат да му дадът колата преди да са я прегледали. Оказа се, че му бяха сменили предни накладки и още нещо за тяхна сметка :shock: без той изобщо да постави на въпрос каквото и да било :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1743
Регистриран на: 14.03.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 550d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Emooo » 17 Сеп 2015, 11:46

tihomair написа:Аз отидох с кеша и както каза колегата ivo1bg като извадих пачката свалих 900 евро... 8) Та даже после поеха разходите по тюф-а и ми смениха задните гуми с нови. Това в автокъща в Мюнхен. Бях с приятел, който купи Мерцедес от представителство и като поставиха въпроса как ще плаща, той отговори кеш, онези се опулиха :shock: :lol: , но в крайна сметка си ги прибраха без проблем паричките :D та на него му казаха, че немогат да му дадът колата преди да са я прегледали. Оказа се, че му бяха сменили предни накладки и още нещо за тяхна сметка :shock: без той изобщо да постави на въпрос каквото и да било :bowdown:

Кажи коя е тази автокъща такива търся аз в Германия :)
Tool - Fear Inoculum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Дизел
Мечтае да кара: Бензин
Детайли за колата: Touring

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от tihomair » 17 Сеп 2015, 11:55

Emooo написа:
tihomair написа:Аз отидох с кеша и както каза колегата ivo1bg като извадих пачката свалих 900 евро... 8) Та даже после поеха разходите по тюф-а и ми смениха задните гуми с нови. Това в автокъща в Мюнхен. Бях с приятел, който купи Мерцедес от представителство и като поставиха въпроса как ще плаща, той отговори кеш, онези се опулиха :shock: :lol: , но в крайна сметка си ги прибраха без проблем паричките :D та на него му казаха, че немогат да му дадът колата преди да са я прегледали. Оказа се, че му бяха сменили предни накладки и още нещо за тяхна сметка :shock: без той изобщо да постави на въпрос каквото и да било :bowdown:

Кажи коя е тази автокъща такива търся аз в Германия :)

"Autopark Nord" ,намира се на Бозеденщрасе :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook