От въздух към прожини как?

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 123
Регистриран на: 8.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530D

От въздух към прожини как?

Мнение от d840 » 26 Ное 2019, 18:57

Колеги искам да разкарам въздуха отзад.. Да махна компресора и да си сложа голяма бутилка за газта там.. Периодично имам и проблеми с възглавниците затова ми взлезна тая идея да го преправя..
Мнения много.. Полувината са на мнение че няма да вози по зле.. Другата е обратното.. Как мислите вие? Какво ми е нужно освен прожините? Ако некой колега има частите чакам и оферти :) колата е е53 на въдух само отзад.
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки !!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: От въздух към прожини как?

Мнение от klintan66 » 26 Ное 2019, 22:24

Оправи си окачването . С въздух е много по-добре.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: От въздух към прожини как?

Мнение от empar » 27 Ное 2019, 9:20

d840 написа:Полувината са на мнение че няма да вози по зле...
Какво ми е нужно освен прожините?


Учебник по български! :mhihi:

Колегата над мен е казал по темата, каквото има да се казва. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: От въздух към прожини как?

Мнение от red_bull92 » 27 Ное 2019, 12:23

empar написа:
d840 написа:Полувината са на мнение че няма да вози по зле...
Какво ми е нужно освен прожините?


Учебник по български! :mhihi:

И аз малко докато разбера кой е виновен и кой не и на кой е полу-вината :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Колеги трябва да обърнем много сериозно внимание на грамотността във форума! Във всички други автофоруми е обърнато голямо внимания, а на нашия, като най-голям е най-пренебрегната тази тема!!!

Иначе по темата аз съм за въздушното окачване и за фабричното, по-добре я смени с такава фабрично с пружини.
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 123
Регистриран на: 8.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530D

Re: От въздух към прожини как?

Мнение от d840 » 27 Ное 2019, 13:53

Благодаря за невероятните отговори! Ще си взема забележка за Учебника! Много се радвам че имах невероятното изживяване да се докостна до такива видни редактори като вас 2мата! Живи и здрави да сте още 100 години да редактирате по горумите буквички!
Моля админите да изтрият тази тема, ще се въздържам от такива занапред! Нека пишат и коментират само компетентните колеги който си сверяват думичките с речник преди да ги напишат!
Последна промяна d840 на 27 Ное 2019, 15:36, променена общо 1 път
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки !!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: От въздух към прожини как?

Мнение от zvetiko » 27 Ное 2019, 14:38

Учебник по български!


Само да уточним докъде трябва да стигнем в правилното писане. 100% правилно или само донякъде правилно, съгласно нечии възгледи, доколкото някой може, знае и иска.

Иначе доста пъти е обръщано внимание по темата за правописа- обикновено този, който го прави допуска в поста си поне няколко граматически грешки. Което изглежда по-зле от "прожини".

Ако някой пише дразнещо неправилно и е против политиката на форума- може би е вариант да не го допускат, едва ли ще овладее тънкостите на българския език за да пише правилно във форума, човек обикновено влиза за да реши някакъв технически проблем.

Аз не претендирам, че пиша правилно- все пак форума е форма на комуникация заместваща разговорният контакт, а в повечето случаи той не се осъществява граматически правилно.

По темата- колега и моята кола е с въздушно окачване, исках да го махна, но определено ми хареса и едва ли ще премина на пружини.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 16.03.2018
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E-53 4.4i

Re: От въздух към прожини как?

Мнение от Bodar_k8 » 23 Дек 2019, 6:18

Здравейте,по темата и аз както повечето от вас бях пред същата дилема да махна въздушното окачване от зад,но за щастие имам приятел с х5 с вече направена такива интервенция.Взех въпросния джип,покарах го няколко километра и моментално се отказах от идеята.
Вози МНОГО по лошо!
Не,че возията на въздушния х5 е като на ЕС-класа,но с пружините е кошмарно!

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook