Звук

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 23.03.2018
Пол: Мъж

Звук

Мнение от dexxa » 23 Мар 2018, 1:11

Здравейте, като за начало искам да кажа, че съм нов и се уча, чета доста, но едно ми е интересно да попитам и се извинявам предварително ако има друга такава тема.Та..имам х5 е53 2002 3.0Д, искам да променя звука на колата четох къде ли не за накрайници за крайно гърне общо взето какво ли не...Мисълта ми е мога ли да сложа два накрайника и към тях да се завари гърнето и дали ще има някакъв по-твърд звук ли незнам как да се изразя, но съм сигурен,че ме разбирате. Кажете ми какво мислите и някой дали има накрайници и как става цялата работа.

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Звук

Мнение от POL_Starshi » 23 Мар 2018, 9:38

Привет колега! Има писано по темата назад във подфорума и общо взето има две решения! Или сменяш задните гърнета или намираш читав майстор, който да си поиграе с твоите и да им присади накрайниците! Проблема на твоите е че изходящата тръба е отпред на гърнето и ще има "тунинг" за да се получи! За звука не очаквай нещо кой знае какво и няма да се получи като на V8-ка!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook