Автоматично отваряне на багажника Х5 Е53

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 27.03.2010
Местоположение: Shumen
Пол: Мъж
Кара: X5 M F85

Re: Автоматично отваряне на багажника Х5 Е53

Мнение от Ivaylo82 » 07 Сеп 2018, 19:16

Здравейте . И аз поръчах същите и се получи :) Но пък идват студени дни, а амортисьорчетата ми са заминали ... поръчах от две места, като от едното дойдоха с различен размер, а от другото дойдоха същите, но главичката отгоре не се развива и не мога да пъхна пружинките :( моля ви помагайте . от къде мога да си купя нови ? Иначе като краен вариант е от БМВ но там ми дадоха цена 150 лв бройката което ми се вижда малко множко, а и не съм сигурен какви ще дойдат, защото тези които не се развиваха бяха същата марка като оригиналните .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 18.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: BMW-to nastrani

Re: Автоматично отваряне на багажника Х5 Е53

Мнение от diqn_bs » 10 Сеп 2018, 22:44

Колко пари ви излязоха пружините колеги? И кой точно пружини поръчахте и от този сайт където колегата по назад го беше дал ли?
Българска ДРИФТ Федерация
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 27.03.2010
Местоположение: Shumen
Пол: Мъж
Кара: X5 M F85

Re: Автоматично отваряне на багажника Х5 Е53

Мнение от Ivaylo82 » 29 Сеп 2018, 8:25

diqn_bs написа:Колко пари ви излязоха пружините колеги? И кой точно пружини поръчахте и от този сайт където колегата по назад го беше дал ли?

Здравей . Пружинките които си купих, са тези които в по-предишните постове колега беше посочил ... от Бг . около 6лв бройката беше поне по спомен ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 761
Регистриран на: 12.02.2008
Местоположение: Пазарджик-Велинград
Пол: Мъж
Кара: X5
Мечтае да кара: MX5

Re: Автоматично отваряне на багажника Х5 Е53

Мнение от gido » 03 Ное 2018, 16:31

Днес и аз си монтираха мойте, закупени от фирма от пловдив.но според мен трябва да са по малък диаметър вътре самото доста клопчат.ина че станаха.много да се внимава при монтажа,да се извършва от двама души.единия да държи капака данепада.че аз си счупих стъклото.и тази екстра ми излезе много солено.аз не съм фейс и капака се затваря добре.
[url=http://forum-lines.ru/]Изображение
[/url]интересное

Предишна

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook