откраднати странични огледала за х5 е53

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 14.09.2015

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от koev » 14 Фев 2017, 18:28

Огледалата вече са бял кахър...

Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от POL_Starshi » 15 Фев 2017, 9:17

Бахти и гнусните копелета! :bang:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 15.03.2006
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: 525d
Мечтае да кара: m6 grandcoupe
Детайли за колата: e39 01

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от bigdady » 15 Фев 2017, 12:48

А тези дори не са и фейсови. На приятел на таурега му гепиха фаровете пред Ринг мола в 14 на обед отпред пред Викторията. Няма оправия....
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 430
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: х5 4.6is
Детайли за колата: трака..на 8 цилиндъра

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от Батман » 15 Фев 2017, 14:04

на Туарега ясно - били са на щипки само, но на е53 :kuku:
Баси мамата..15 годишна кола да не можеш да изкараш от гаража..

Към колегата без фаровете - на паркинг ли, на улицата ли стана..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от top » 15 Фев 2017, 14:24

И то какво излиза, че такава кола няма смисъл да се кара? Не може никъде да се се ходи с нея, защото където и да се паркира е рисковано, даже и до мола например, на почивка в БГ също не може - лятото на морето ми бяха откраднали част от огледалото. Полицията нищо не прави (освен да съдейства на крадците), от новините ходят при крадците, взимат им интервю и те се хилят и разправят че са недосегаеми. Иначе на фейслифта би трябвало по-трудно да се крадат, защото трябва да се махне бронята, но не бих разчитал на това... Заради цялата тази простотия съм си оставил колата да се продава и в началото не ми се искаше, но се убеждавам че съм постъпил правилно.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от Borymeckata » 15 Фев 2017, 14:55

bigdady написа:А тези дори не са и фейсови. На приятел на таурега му гепиха фаровете пред Ринг мола в 14 на обед отпред пред Викторията. Няма оправия....


На паркинга пред МОЛ-а?!? Е това не мога да си го представя, нали колата се вижда отвсякъде...

Крайно време е поне един от тези изроди да си получи заслуженото. Ще плати сметката за всички останали.
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 15.03.2006
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: 525d
Мечтае да кара: m6 grandcoupe
Детайли за колата: e39 01

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от bigdady » 15 Фев 2017, 15:21

Borymeckata написа:
bigdady написа:А тези дори не са и фейсови. На приятел на таурега му гепиха фаровете пред Ринг мола в 14 на обед отпред пред Викторията. Няма оправия....


На паркинга пред МОЛ-а?!? Е това не мога да си го представя, нали колата се вижда отвсякъде...

Крайно време е поне един от тези изроди да си получи заслуженото. Ще плати сметката за всички останали.

Да направо неможах да повярвам на улицата пред викторията. И никой не се обадил сиг даже като ги е видял смятайте за колко секунди са ги дръпнали и тези фарове са втория комплект който му крадът за няма и година е дал към 2500 за фарове. Ужас е направо незнам и моята сиг ще я махам вече ама какво да си взема форд :cry:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от klintan66 » 15 Фев 2017, 16:25

Хич не обичам да робувам на вещи или кола , но с х5 осъзнах , че само се возя и не я оставям никъде. Хоби автомобил.

За мен решението е другата ми кола с която си върша работа. Вярната ми е34-а.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 16.07.2009
Местоположение: София
Кара: X1 E84 25xd; E60 525d LCI Auto

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от kamendc » 17 Фев 2017, 1:16

Bondzholov написа:аз няма да оставя нещата така.. Ще пиша писма, ще търся връзки и най-вече, ако не ми покрият тази щета, няма и левче да им платя повече!!! Да го духат!!! Ще си прекратя договора с тях

Няма начин - ако от утре почнат да покриват такива щети, тоя келеш, който е откраднал твоите огледала, ще почне да сваля своите по 3 пъти в годината и да си завежда "кражби". Докато ченгетата не натикат тия копелета където им е мястото, няма как застрахователите да покриват липси - иначе ще фалират.
А на Е70 крадат ли ги?

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 2.09.2015
Пол: Мъж

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от luftwaffe » 17 Фев 2017, 9:30

kamendc написа:
Bondzholov написа:аз няма да оставя нещата така.. Ще пиша писма, ще търся връзки и най-вече, ако не ми покрият тази щета, няма и левче да им платя повече!!! Да го духат!!! Ще си прекратя договора с тях

Няма начин - ако от утре почнат да покриват такива щети, тоя келеш, който е откраднал твоите огледала, ще почне да сваля своите по 3 пъти в годината и да си завежда "кражби". Докато ченгетата не натикат тия копелета където им е мястото, няма как застрахователите да покриват липси - иначе ще фалират.
А на Е70 крадат ли ги?


+1

И питаш, и не само огледала колега... Всичко де-що може да се гепне...

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E53 3.0i
Мечтае да кара: GMC Yukon Denali XL 2015

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от pablo.diabolico » 06 Мар 2017, 20:32

Здравейте, да споделя, че и в Стрелбище свалят. Не съм писал до сега, но ако някой от квартала чете, да го има в предвид. Снощи между 8:30 и 9:45 вечерта проходиха и моите огледала. Яко напъвано и надрано от отвертка, а кабелите изскубани, дори не ги е рязал. Е53, черни са, лявото има ивица черен изулирбанд, така си дойде от чужбинско. Ако някой види нещо подобно, не купувайте моля.

Дълга и мъчителна абстиненция пожелавам на наркоманчето. Дано стрити керемиди си купи с парите.

Поздрави и дано някой ден успеем да хванем някой от тия изсуляци в крачка. Ако ми се отдаде, ще го запазя и ще пиша къде може да минете да си отбиете.

Поздрави

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от top » 05 Апр 2017, 0:43

През 2014г. когато ми откраднаха огледалата, колата ми беше паркирана на паркинг с камери, затова пуснах клипа в youtube и сега гледам, че преди 1 седмица някой е коментирал клипа и е написал: "Kradeca na videoto se kazva Aleksandar Rumenov Tanchev i jivee do ISUL !!!" - В действителност паркинга се намира в района на ИСУЛ. Какво може да се направи с тази информация (трите имена), ако е вярно разбира се?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 15.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е53 06'

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от kerpicha » 09 Апр 2017, 23:25

Може да се пусне справка, но без ЕГН ще излезнат всички хора с тези имена. Ако евентуално се нацели правилният, ще излезнат адрес по ЛК, съпруга, деца, родители и пр.

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 25.02.2014
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E53/3.0D/218

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от nvladev » 25 Апр 2017, 21:19

Здравейте колеги, в 04 РУ - СДВР се съхраняват странични огледала 2бр. и парктроници 4бр./най-вероярно задни/, може би обект на кражба от л.а. в района на същото полицейско управление. До колкото разбрах огледалата са сиви на цвят и по всяка вероятност заедно с датчиците за парктроника са от един и същ автомобил.
Ако някой притежател на БМВ Х5 е останал скоро без посочените аксесоари може да провери в посоченото РУ.
P.S. :Някой по-запознат може да каже дали по елементите има идендитификационни номера за индивидуализиране/за огледалата/ съответстващи с тези на колата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: откраднати странични огледала за х5 е53

Мнение от klintan66 » 26 Апр 2017, 15:22

kerpicha написа:Може да се пусне справка, но без ЕГН ще излезнат всички хора с тези имена. Ако евентуално се нацели правилният, ще излезнат адрес по ЛК, съпруга, деца, родители и пр.



Къде се пуска такава справка?
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

ПредишнаСледваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook