X6 и офроуд

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 26.10.2007

X6 и офроуд

Мнение от E36TM » 26 Окт 2014, 9:57

Чували сме, че X6 е паркетник....след като видях това видео, направо онемях :shock: А е и видимо, че не е офроуд гуми...
http://www.youtube.com/watch?v=A-vkcXqTzmo

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: X6 и офроуд

Мнение от b00st » 26 Окт 2014, 10:21


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: X6 и офроуд

Мнение от Elesar74 » 26 Окт 2014, 10:34

Едва ли бих ползвал луксозен и скъп джип, за да доказвам на някой неговите офроуд възможности. Добре е, че ги има, но не бих си го купил заради тях.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1730
Регистриран на: 14.08.2007
Пол: Мъж
Кара: ше E60 530dА

Re: X6 и офроуд

Мнение от netmurder » 26 Окт 2014, 11:28

Elesar74 написа:Едва ли бих ползвал луксозен и скъп джип, за да доказвам на някой неговите офроуд възможности. Добре е, че ги има, но не бих си го купил заради тях.

:yes:
Веднъж БМВ, Винаги БМВ!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 18.10.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: магистратура

Re: X6 и офроуд

Мнение от vladi_totev » 26 Окт 2014, 11:53

BMW X6 не е SUV, не е и проектиран да бъде такъв. Незнам защо някои хора продължават да са с грешни предстви за тази кола както и за i8.

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_X6

http://en.wikipedia.org/wiki/Crossover_(automobile)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 21.03.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X6
Мечтае да кара: BMW X6M
Детайли за колата: BMW X6 4.0D M-performance pack 2017 , black 313bhp N57D30TOP

Re: X6 и офроуд

Мнение от saleene » 26 Окт 2014, 15:02

Достатъчно добър си е , най обичам хора дето не са пробвали да карат този модел извън пътя да коментират . :dunno:
Ако някой има съмнения как се държи извън пътя мога да му докажа че бърка доста. ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1730
Регистриран на: 14.08.2007
Пол: Мъж
Кара: ше E60 530dА

Re: X6 и офроуд

Мнение от netmurder » 26 Окт 2014, 17:07

saleene написа:Достатъчно добър си е , най обичам хора дето не са пробвали да карат този модел извън пътя да коментират . :dunno:
Ако някой има съмнения как се държи извън пътя мога да му докажа че бърка доста. ;)

Колега далеч сме от мисълта че колата се държи зле извън пътя, ако я имах аз тази кола просто сърце нямаше да ми дава да я пляскам в тия калища където дават на клипа.
П.С. Аз моята като вали дъжд не я вадя много, камо ли ако имах Х6 :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Веднъж БМВ, Винаги БМВ!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 21.03.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X6
Мечтае да кара: BMW X6M
Детайли за колата: BMW X6 4.0D M-performance pack 2017 , black 313bhp N57D30TOP

Re: X6 и офроуд

Мнение от saleene » 26 Окт 2014, 17:58

O.K. разбрахме се :lol: и да спомена аз плациках предната в калта не тази която карам сега с М пакета ще има да оре ..... :nono: :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 442
Регистриран на: 8.07.2009
Местоположение: Италия
Пол: Мъж
Кара: E53 4.8, X6 2008 и X5 2011 5.0i
Мечтае да кара: новата М X5 ...
Детайли за колата: всичките са манияяяяяяяя....

Re: X6 и офроуд

Мнение от vlado6669 » 27 Окт 2014, 14:41

E36TM написа:Чували сме, че X6 е паркетник....след като видях това видео, направо онемях :shock: А е и видимо, че не е офроуд гуми...
http://www.youtube.com/watch?v=A-vkcXqTzmo


Х6 въобще не е паркетник, стига собственника да не се притеснява от цените на частите, смяната им и времето за това.
:OT: Мечтая от отдавна да видя Х6, поне 5.0 мотор, разбира се спорт пакет на OFF Road гуми :shock:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1057
Регистриран на: 11.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '99 E46 318i; '01 E53 3.0i

Re: X6 и офроуд

Мнение от Joro_Paveto » 29 Окт 2014, 11:14

Да споделя и аз мнение по въпроса - при едно от светилата на офроуд форума се бяхме събрали все пишман офроудаджии и беше започнало едно вадене и мерене на пишоци, на кой му е най-велика джиБката...та той ни вика "я са' приберете пишките и си извадете гумите..." Та май там се крие истината за офроуд възможностите на всички високопроходими машини. И както се убедеихме по-късно важното е не толкова марката и модела на гумата, а размерът...
Та ако се обуе Х6 с едни прилични балонести офроуд гуми не виждам причина да не се представи добре на терен. За мен проблем остава малкия ход на окачването, но пък иначе няма как да се държи така добре на асфалт.
Лека нощ, добър ден, пак съм с моя...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 3.03.2011
Пол: Мъж
Кара: 330хд

Re: X6 и офроуд

Мнение от JTD » 04 Ное 2014, 1:59

E36TM написа:Чували сме, че X6 е паркетник....след като видях това видео, направо онемях :shock: А е и видимо, че не е офроуд гуми...
http://www.youtube.com/watch?v=A-vkcXqTzmo

Ами какво се вижда?
Някаква Х6-ца е леко изцапана.
Това ли е "оффроуд"? :lol:
Че то там ще си караш с всеки 4х4 автомобил с летни гуми.
По написаното от теб веднага ти казвам, че никога не си ходил на офроуд евент. :ok:
Трябва да си богат, за да караш BMW!
Трябва да си много богат, за да караш старо BMW!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

X6 и офроуд

Мнение от b00st » 04 Ное 2014, 8:33

X6 е офроуд автомобил колкото аз съм американец, не се излагайте.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 184
Регистриран на: 5.01.2011
Пол: Мъж

Re: X6 и офроуд

Мнение от Daz » 07 Ное 2014, 23:31

Хора от офроуд до офроуд има огромна разлика. Сама по себе си думата офроуд може да си я преведете сами (извън пътя). Всеки път, който не е асфалтиран се води офроуд. Ако искате и в райграса пред къщата да я карате пак си е офроуд. Тук говорим за лек офроуд. Никой никъде не споменава тежкия офроуд, където потъваш до огледалото във кал и локви.. Естествено, че това са луксозни коли, които се водят по предназначение джип.. Те не са за този тежък офроуд. Най-малкото една офроуд кола трябва да й е изведен въздуховода, а аз не виждам на тези коли да е.. Това е лусозна кола. Тя е направена да се кара бързо или бавно според желанието на шофьора, да ти е удобно, да си гледаш телевизия докато караш, да си пуснеш подгревчето на седалката да ти топли дупенцето зимата, направена е да се глезиш с екстрите й.. Тези х3,х4,х5,х6 са предназначени просто колкото да те изкара зимата от някоя пряспа или пък да преминеш някоя локвичка с кал, където само предно или задно задвижване биха се затруднили и закъсали. Не може да се сравнява с истинските офроудове.. Но пък за тези екстри и коне, с които са бъкани бмв джиповете си се държи прилично извън пътя. Ако искате да катерите дърветата си купете Лада Нива, Мицубиши паджеро, Ланд ровер и други подобни марки, които с малко подобрения са доста уважавани от мен коли за истински офроуд.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: X6 и офроуд

Мнение от rafa224 » 19 Ное 2014, 17:08

Daz написа:Хора от офроуд до офроуд има огромна разлика. Сама по себе си думата офроуд може да си я преведете сами (извън пътя). Всеки път, който не е асфалтиран се води офроуд. Ако искате и в райграса пред къщата да я карате пак си е офроуд. Тук говорим за лек офроуд. Никой никъде не споменава тежкия офроуд, където потъваш до огледалото във кал и локви.. Естествено, че това са луксозни коли, които се водят по предназначение джип.. Те не са за този тежък офроуд. Най-малкото една офроуд кола трябва да й е изведен въздуховода, а аз не виждам на тези коли да е.. Това е лусозна кола. Тя е направена да се кара бързо или бавно според желанието на шофьора, да ти е удобно, да си гледаш телевизия докато караш, да си пуснеш подгревчето на седалката да ти топли дупенцето зимата, направена е да се глезиш с екстрите й.. Тези х3,х4,х5,х6 са предназначени просто колкото да те изкара зимата от някоя пряспа или пък да преминеш някоя локвичка с кал, където само предно или задно задвижване биха се затруднили и закъсали. Не може да се сравнява с истинските офроудове.. Но пък за тези екстри и коне, с които са бъкани бмв джиповете си се държи прилично извън пътя. Ако искате да катерите дърветата си купете Лада Нива, Мицубиши паджеро, Ланд ровер и други подобни марки, които с малко подобрения са доста уважавани от мен коли за истински офроуд.

Съгласен :yes: Освен разходки по някоя полянка, стабилност и високо проходимост зимата и качване по планината за каране на ски, например не бих използвал автомобил за толкова хилядарки за тежък офроуд, дори и да ставаше.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 21.12.2014
Местоположение: между Карпатите и Стара планина
Пол: Мъж
Кара: BMW X3 3.0d
Мечтае да кара: Kampfpanzer LEOPARD 2 A7+
Детайли за колата: Не изпреварва другите коли. Направо ги прескача.

Re: X6 и офроуд

Мнение от mediator37 » 25 Дек 2014, 7:40

Колкото ти е по-проходим джипа, толкова по-надалеч се връщаш да викаш трактор.

Следваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook