Въпрос за огледалата и фабрична аларма

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 20.10.2013

Въпрос за огледалата и фабрична аларма

Мнение от aliensa » 02 Окт 2014, 18:51

Здравейте колеги ,

имам BMW x5 2004 фейслифт 3.0 d 218 кс . ( седалките не са ел. )
Наскоро заблеязах ,че дясното огледало (пасажерското) нито се затъмнява нощем нито с еподгрява .. Преди време го карах на майстор и отвори огледалото и каза, че това огледало има само изходи за машинката за регулиране на позицията на огледалото , а другите кабели и буски липсват понеже това бил орязан модел и тези неща липсват на дясното огледало .. Мен ми звучи странно да не са изакрали кабели за тези неща при условие ,че на лявото ги има и двата изхода за нагряване и затъмняване и всичко работи . Въпроса ми е ако някой кара същата кола дали при него и от двете страни работят затъмняването и нагряването ?



Втория ми въпрос е свързан с фабричната аларма . Имам крушка под огледалото, която свети като заключа кола , но ми е интерено да активирма алармата за да видя дали издава звук .. опитах да се заключа отвътре и да опитам да отворя вратата ,но нестава .. ако някой може да ми даде друг съвет ?


Благодаря много !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 26.12.2012
Местоположение: България
Пол: Мъж

Re: Въпрос за огледалата и фабрична аларма

Мнение от V8ka » 03 Окт 2014, 12:19

:nono:
Последна промяна V8ka на 08 Мар 2024, 21:36, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 20.10.2013

Re: Въпрос за огледалата и фабрична аларма

Мнение от aliensa » 03 Окт 2014, 12:48

Благодаря за инфотоо ! пробвах и стана все пак бачка алармата .. Само се чудя какво да правя с това огледало още ...

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook