Среща на Х-моделите - 2018г.?

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от Borymeckata » 23 Ное 2013, 19:32

Я вижте, май на 14 декември ще се отработва за Нова Година?

http://xn--b1aekbb1acci5f.com/

Лично за мен не е проблем, но сигурно доста колеги ще са на работа? Да планираме сбирката само за събота вечерта, след работа, и после в неделя - пътуваме обратно? Казвайте и да решаваме, че няма много време...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 26.05.2010
Местоположение: ПЛЕВЕН
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 4.8is

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от bituv » 23 Ное 2013, 20:54

за мен също няма проблем отработването.може на две групи едната, които сме свободни предишния ден в петък,другите в събота вечер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 3.01.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от armani78 » 24 Ное 2013, 20:08

Колеги,наистина няма време.Аз ако е на 14 ще дойда привечер че жената ще отработва,но максимум в 14-15 часа ще тръгна.Ами предлагайте къде ще бъде,разбрахме се да е централна България,за да е удобно за всички.Да се пребройм кой ще сме,да си сменим телефоните и който е най близо или има познати като Битув да резервира.Найстина ще се радвам ако се съберем,защото все пак на мен се падна честа да ви организирам:) Давайте по същество!!
п.с. току що рагледах предложения хотел от колегата битув а именно хотел Сима на беклемето,мен ме устройва това предложение.При положение че колегата познава собствениците и може да съдейства за резервацийте няма какво да се чудим,вижте хотела и да действаме. http://www.hotelsima.com/ :yes:

Палавника
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 8.07.2006
Местоположение: гр.Варна
Пол: Мъж
Кара: 320 D '03; Х5 Е70

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от тони6600 » 24 Ное 2013, 22:25

Ние сме двама, давайте къде да превеждаме пари за резервация :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 13.03.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Х5
Детайли за колата: X5 E70 35d 2009 г.

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от goro57 » 25 Ное 2013, 7:31

Borymeckata написа:Я вижте, май на 14 декември ще се отработва за Нова Година?

http://xn--b1aekbb1acci5f.com/

Лично за мен не е проблем, но сигурно доста колеги ще са на работа? Да планираме сбирката само за събота вечерта, след работа, и после в неделя - пътуваме обратно? Казвайте и да решаваме, че няма много време...


:yes: :bchug:

Сетих се за Чифлика, на 10 км от Троян, хотел Венедик-супер е...

Друго супер място е Хисаря,хотел Астрея,в околноста е старосел и чудна винарна...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 184
Регистриран на: 5.01.2011
Пол: Мъж

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от Daz » 29 Ное 2013, 1:49

С удоволствие бих се включил и аз, но ми идвате малко далечко (300-400км) за едно хапване :D
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 13.03.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Х5
Детайли за колата: X5 E70 35d 2009 г.

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от goro57 » 29 Ное 2013, 8:12

Колега,хапването е последното смислено нещо от срещата... преди това има тръпка от очакването на самата среща,удоволствието от шофирането дори и над тези км,хубавите места с изворните минерални басейни,красивата природа в центъра на балкана и старовремски селища,глътка хубаво вино със клубните форумци,наредили много автомобили от най-добрата марка и т.н. ...та чак може и да забравиш за хапването... :lol:
Последна промяна goro57 на 30 Ное 2013, 7:23, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 26.05.2010
Местоположение: ПЛЕВЕН
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 4.8is

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от bituv » 29 Ное 2013, 14:09

хубава тема ама само си чукаме по клавиатурата.всеки дава предложение къде да отидем колко било хубаво,а някой обадили се да пита дали случайно има места.аз съм сигурен ,че вече няма места никъде до 3 януари особено за толкова хора/примерно 20-30човека/ аз ви дадох проверено предложение за хубави условия и ниска цена и пак няма ни една.затова като си купим е46 ще се събираме без грижи както си го правят другите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 13.03.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Х5
Детайли за колата: X5 E70 35d 2009 г.

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от goro57 » 30 Ное 2013, 7:35

bituv написа:хубава тема ама само си чукаме по клавиатурата.всеки дава предложение къде да отидем колко било хубаво,а някой обадили се да пита дали случайно има места.аз съм сигурен ,че вече няма места никъде до 3 януари особено за толкова хора/примерно 20-30човека/ аз ви дадох проверено предложение за хубави условия и ниска цена и пак няма ни една.затова като си купим е46 ще се събираме без грижи както си го правят другите.


да,темата е повече от хубава,ама нещо куца.тази бройка на еднотипни автомобили си е доста внушителна гледка.сигурно няма вече места никъде,а пък и балкана е най-хубав есен и пролет.Е-46 ми беше прекрасен автомобил,но що ми трябваше да сядам на Х-са,няма връщане вече колега.иначе вероятно искаш да кажеш, "пораснаха им ушите"... :lol: (нар.погов.)..., макар че бих отишъл на тяхната среща,от техния форум научих доста неща и предполагам,че няма да ме върнат,все пак с една емблема сме,
а пък и е редно и автора на темата да се изрече... :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 3.01.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от armani78 » 30 Ное 2013, 9:21

Колеги,на мен ми допадна идеята на колегата Битув,който предложи за беклемето хотела на негови познати и може да съдейства за резервации.Дори постнах линка към хотела които на мен ми хареса,но никои нищо не каза..... :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 26.05.2010
Местоположение: ПЛЕВЕН
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 4.8is

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от bituv » 30 Ное 2013, 10:00

дайте да гласуваме вече.от моя град плевен за сега сме готови три коли.който е за да пише,ако се съберем да звънна пак да питам има ли все още свободни места.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от Borymeckata » 04 Дек 2013, 10:48

Е, явно всички се ослушваме, да видим дали ще има някаква огранизация, за да се включим. А организация от самосебе си няма как да възникне... Ясно е, че уикендът 14 - 15 декември не е много подходящ, заради работната събота. Но затова пък вероятно ще има свободни места в хотела, предполагам...

Дайте да си направим някаква уговорка, та който иска да дойде - да може да го планира. Значи сбирката ще бъде вечерта на 14 декември, (събота), ако разбирам правилно. А за мястото - нека някой по-запознат даде повече информация за хотела. Може и да врътнем един телефон, да разберем доколко ще бъдат ангажирани въпросната вечер. И това е - като е ясно мястото и датата, всеки може да си направи някаква сметка. И 5 човека да се съберат - пак си е някакво разнообразие, ще стане купон...

Значи това е - нека някой даде име, местоположение, телефон и други данни за хотела. И всеки който иска - ще може да си организира нощувката. Хайде де Колеги, нека си направим малко разнообразие. Иначе какво ще правите в събота след работа - ще седите у дома пред телевизора...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 20.06.2013
Местоположение: София/Стара Загора
Пол: Жена
Кара: X5 (E53) facelift
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: sport package 3.0D

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от eLiTyY » 04 Дек 2013, 17:36

имах голямо желание да дойда....но за съжаление тази вечер ми откраднаха колата :( :( :(


viewtopic.php?f=1&t=356741&p=3815513#p3815513 ако някой случайно я е виждал но сигурно вече е на части някъде :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 3.01.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от armani78 » 04 Дек 2013, 22:41

Колеги,поради отработващите се две съботи този месец и предстоящите празници,срещата няма как да е декември.Говорихме с колегата Битув,може би ще бъде към края на януари срещата.Ще има на 100% сбирка на Х-овете!!! До няколко дни ще уточним датата и ще я съобщим.Срещата ще е в хотел на Беклемето.Поствам линк на хотела,ще напишем подробности/дата,цени и т.н./.Хотела ми се вижда приличен,все пак ще се съберем на раздумка,хапване и пийване а не да даваме оценки на хотела,пистите,снега и т.н. Колегата Битув познава собствениците и говори с тях но до 24.01.2014г. хотела е зает,така че трябва да се съобразим и с това все пак.Така че ще бъде края на януари или началото на февруари.След като обявим датата трябва да направим резервациите до няколко дни. http://www.hotelsima.com/

П.С. Понеже имаше и предложения за Хисар,също е вариант,има доста СПА хотели,така че може и за там.Аз за нова година ще съм там 3 дни ,така че ще мога да споделя от личен опит впечетления,може да обиколя и да погледна други хотели в Хисар.
Последна промяна armani78 на 05 Дек 2013, 22:40, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 13.03.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Х5
Детайли за колата: X5 E70 35d 2009 г.

Re: Срещи на Х-овете няма ли?

Мнение от goro57 » 05 Дек 2013, 11:27

ами това е добра новина,че среща все пак ще има.Само че за този проход често чувам,че го затварят зимно време и да не се получи разминаване,не съм го минавал,някой може да каже повече,иначе няма съмнение,че ще е хубаво там,то където и да е-рила,пирин,родопите...Само за по-сигурно,нека да е към края на февруари-началото на март,тъкмо ще се съберат и повечко х-ве... :bchug:

ПредишнаСледваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook