проблем с дистанционното заключване и отключване на ключа х5

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Re: проблем с дистанционното заключване и отключване на ключ

Мнение от ! Алекс » 13 Фев 2018, 14:44

Здравейте...
При мене се получи пък друг проблем.Имам 2 ключа като си карам винаги с единия.Втория не беше обучен но можех да паля и да си карам.Днеска го обучих но установих че не мога да паля с него.Единствено сменях акумулатора преди време и от тогава не съм го пробвал до днес.Възможно ли е от смяната на акумулатора втория ми ключ да не иска да пали... :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 847
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Re: проблем с дистанционното заключване и отключване на ключ

Мнение от PIPERKOV » 13 Фев 2018, 15:51

И аз имам един такъв ключ който ми е за е60ката.отключвам с него ,помни памет на седалки и волан обаче не пали.Дори и контакт не може да се даде с него.

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Re: проблем с дистанционното заключване и отключване на ключ

Мнение от ! Алекс » 14 Фев 2018, 9:46

Ето и моето решение.
Снощи го закачих със скенера и се оказа че ключа ми е деактивиран ;)
Активирах го и сега всичко е ОК.Но има една тънкост!За да го активирате трябва да сте сложили активния ключ в патронника и тогава действате със скенера :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 847
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Re: проблем с дистанционното заключване и отключване на ключ

Мнение от PIPERKOV » 14 Фев 2018, 12:34

А с Инпа възможно ли е да се направи подобна активация.понеже не разполагам със Скенер

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 7.11.2017
Местоположение: Провадия
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 3.0D facelift
Мечтае да кара: BMW E31 CSI

Re: проблем с дистанционното заключване и отключване на ключ

Мнение от Skylevel » 15 Юли 2021, 19:34

Здравейте, много странен проблем се получи. Преди 2 дни отключих колата с копчето на тръгване от работа и като се прибрах не пожела да се заключи от емблемката. Помислих, че някоя врата е отворена, но се оказа, че всички са затворени. Викам си сигурно е паднала батерията, ок. Отидох за другия ключ който със сигурност работи и пак нищо, дори не отваря и багажника. Викам си сигурно съм карък и са паднали батериите на двата ключа, отивам при един приятел с е46 да се пробвам да ги програмирам на неговата да ги проверя. Програмирах и двата ключа и си работят без грешка. При опит да ги програмирам на моята х5 ни вопъл ни стон. Изобщо не реагира по никакъв начин, отключвам и заключвам само от ключалката. Колата е е53 2005 дизел 3,0. На диагностика не дава нищо свързано с това(поне така мисля), моля за помощ тъй като съм в задънена улица. Бушоните съм ги проверил всички и няма изгоряли. :dunno:
If life give you computer, overclock it!

Предишна

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: mrtnslavchev

Последни теми
Facebook