Навигационни карти за Business и Professional навигации

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от ivo1bg » 10 Окт 2010, 23:51

Здравейте колеги. Това са най-новите карти за Professional, Business и Premium навигациите:

За Professional и Business навигациите, темата е тук.
За Premium и Next Big Think е тук.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна ivo1bg на 14 Фев 2013, 11:57, променена общо 27 пъти

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от ivo1bg » 11 Окт 2010, 10:43

FERINOS написа:Май са яко пиратски тия сайтове - даже са БЛОКИРАНИ , ЗАЩО ИЗОБЩО ГИ ПУБЛИКУВАШ ТУКА !?

Колега, писането с главни букви във форум означава викане и не е прието при нормалната комуникация между потребителите ;). Ако не си наясно със системата за споделяне на файлове, наречена торенти, то попитай и ще ти се отговори или попрочети из нета, има ужасно много информация :). Сайта не е блокиран по никакъв начин, просто може би изисква регистрация ;). А ако продължава да не ти се отваря, то не се опитвай да теглиш нищо подобно през работно време от служебния компютър, защото по всяка вероятност началството е наредило да се филтрират торент сайтовете :mhihi:. Ако пък те ужасява думичката "пиратски", то отиди в магазина за дискове и си купи каквото ти е необходимо и не обръщай внимание на тази тема :yes: .

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от MadChicken » 11 Окт 2010, 10:49

Тегли се съвсем нормално, само малко бавно става... Ще я видим после, че ми е интересно какво е покритието този път.
Only dead fish follow the stream...

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от ivo1bg » 11 Окт 2010, 11:07

Наистина ще е бавно, поне докато само аз съм сийдър ;). Като се закачат повече хора ще се вдигне и скоростта :). За покритието отново може да теглим една тънка-дълга на производителите:
Content
Volume: CD_7297
Date: 6.7.2010
db: EEU(2009Q4)
Area: East Europe
Supplier: Navteq
Version: 505.20.943.84
За България, 2009Q4 е същата база данни като предишната на Навтек :(. Има някой малки подобрения за БГ, но като цяло си остава само София и главните пътища. За Европа няма смисъл да обяснявам, там всичко е ясно :).
В табличката отгоре обаче, покритието за България е дадено 40%, докато в предишната бе 12-13%. В хубавата карта за БГ, покритието е 54% и е въпрос на лични наблюдения какво е променено и има ли развитие :). Така, че колеги, казвайте си мненията.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от steltphone » 11 Окт 2010, 11:28

Тегля в момента да видим... ще пиша по-късно

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.03.2009

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от pe4kata » 11 Окт 2010, 12:44

колега даваи и за бизнес навигациите

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 14.02.2010
Местоположение: в колата
Пол: Мъж
Кара: М550Д

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от torre » 11 Окт 2010, 17:08

ivo1bg написа: Така, че колеги, казвайте си мненията.

Колега аз си взех диск от теб,но така и не ми тръгна на Е60 , само дето ми казаха че има вероятност да ми се скапе тотално модула на навигацията . Махнах го този диск дето го взех от теб и след това започна да не ми разчита и оригиналния,който е за Европа и за капак на всичко както си карах изгасна цялата аудио система на колата...всичко се изгуби и се появи надписа БМВ ... след около 2-3 мин. се оправи всичко от само себе си!!! не знам дали твойте дискове не са стока , пиратски ли са кфи са ама ... е факт,че не тръгна на моята кола,а беше по-вероятно да си прееба всичко друго,но не и да имам некфа навигация в БГ :!: :ranting:

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от MadChicken » 11 Окт 2010, 17:12

Да споделя впечатления относно новата карта и покритието й за Бургас - положението отново е трагично, няма ги даже главни булеварди, да не говорим за малките улички. Не виждам някаква промяна от предната версия. Явно скоро няма да се появи сносна карта...
Only dead fish follow the stream...

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от ivo1bg » 11 Окт 2010, 18:43

torre написа:
ivo1bg написа: Така, че колеги, казвайте си мненията.

Колега аз си взех диск от теб,но така и не ми тръгна на Е60 , само дето ми казаха че има вероятност да ми се скапе тотално модула на навигацията . Махнах го този диск дето го взех от теб и след това започна да не ми разчита и оригиналния,който е за Европа и за капак на всичко както си карах изгасна цялата аудио система на колата...всичко се изгуби и се появи надписа БМВ ... след около 2-3 мин. се оправи всичко от само себе си!!! не знам дали твойте дискове не са стока , пиратски ли са кфи са ама ... е факт,че не тръгна на моята кола,а беше по-вероятно да си прееба всичко друго,но не и да имам некфа навигация в БГ :!: :ranting:

Колега, съжалявам, че диска не тръгва на твоята навигация. Лично съм слагал картата в N на брой автомобили и тя върви перфектно. Освен това колегите, които са си свалили тази карта от нета също нямат проблеми ;). Ако от тези факти не можеш да си извадиш изводи............ :dunno: Нямам представа какъв смисъл влагаш в определението "пиратски", но ако си мислиш, че ги забърквам в задния си двор-лъжеш се :lol: - не са пиратски :P. "Който го е страх от мечки, не ходи в гората", е казал народа и за това нямам намерение да те карам да си свалиш новата версия на картите, да ги запишеш на най-бавната скорост, която има твоя комп с ImgBurn и да пробваш отново ;).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от steltphone » 11 Окт 2010, 21:42

колеги при мен по подобен начин заби исписа ми после BMW после търсих адрес, блокира ми аудио системата. Изкарах диска и сложих стария - всичко работеше с него. Странно мислех си че аз съм го записал на бърза скорост.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1409
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F90 M5C

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от Cinder » 12 Окт 2010, 9:34

Тествах вчера новия диск 2011, записан на 2ра скорост, работи си идеално. Не успях да намеря много големи разлики с 2010/1 :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 16.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: LCI 530xd
Мечтае да кара: Alpina B7

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от fefe » 12 Окт 2010, 21:41

Мерси колега!

Пускам да се сваля и ще оставя пц-то включено да сийдва, трябва да вдигне скоростта поне с 20мбита.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от steltphone » 12 Окт 2010, 23:47

Днес смених софта на колата, и новия диск вече не забиви.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 13.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39 530Д '01

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от eduard88 » 14 Окт 2010, 11:37

И аз го пуснах тоя диск да се сваля ама няма никакви сиидъри мого гадно.Дано до утре да успея да го сваля :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 16.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: LCI 530xd
Мечтае да кара: Alpina B7

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от fefe » 14 Окт 2010, 12:58

Забравил съм да пусна торент клиента след рестарта :oops:

Вече трябва да имаш сийд :yes:

Следваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook